Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komisja wojskowa a pobór do wojska
Opublikował Wiadomość
shaq992 
1


Dołączył: 18 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   Komisja wojskowa a pobór do wojska

Witam.

Byłem niedawno na komisji wojskowej i tam zapytano mnie o to czy jestem zainteresowany służbą wojskową, ja z racji tego, ze dużo myslałem na ten temat stwierdziłem, ze jestem zainteresowany lecz nie na 100%. Przez co Pani, która mnie rejestrowała zaznaczyła, ze tak, no bo sam tak powiedziałem, lecz po dluższym namyśle, nie wiem czy dobrze zrobiłem. Tutaj kieruje pytanie do was, poniewaz zostało mi jeszcze półtora roku szkoly, zastanawiam sie czy po szkole, będę musiał isć do wojska przez to, ze powiedziałem, że jestem zainteresowany słuzbą na komisji wojskowej, czy może moge jeszcze jakoś zmienic tą decyzje?
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

Wezmą Cię w jasyr i przerobią na janczara.

A tak na poważnie jak się sam nie zgłosisz to nikt Cię do wojska nie weźmie. Służbę zasadniczą zlikwidował psychiatra Klich. No i czego was tam uczą w tych szkołach?
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
shaq992 
1


Dołączył: 18 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

Wiem, ze zlikwidowali ale zastanawialem sie nad tym poniewaz, podczas rejestracji w WKU zaznaczajac ze jestem zainteresowany sluzba wojskową jakby wyrazilem zgodę na slużbe wojskową czy to tak nie dziala ?
 
 
Płk Zbigniew Siusiak 
Banita


Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 519
Skąd: 56 Special Air Base
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   Re: Komisja wojskowa a pobór do wojska

shaq992 napisał/a:
dużo myslałem na ten temat stwierdziłem, ze jestem zainteresowany lecz nie na 100%. Przez co Pani, która mnie rejestrowała zaznaczyła, ze tak


Troche lipa. Zadzwoń do tej Pani i jej powiedz dokładnie na ile % jesteś zdecydowany, np. na 72%. Dzięki temu jak kiedyś byś poszedł do wojska, będziesz mógł np. być na ćwiczeniach tylko w 72%, czyli np. od 7, do 13:30, a nie jak wszyscy inni od 7 do 15. Być może pozwolą Ci rozłożyć te 72% na całe dni, czyli byś wtedy był na ćwiczeniach pon,wt,śr i kawałek czwartku, a piątek i weekend wolny.

Dobrze kombinujesz.

Ps. Co to za gimbazjum kończysz ?
_________________
Panie pułgłówkowniku Zbigniewie, Musiałem Pana wydymać :)
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15996
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

A czy jak powiedział, że jest zainteresowany to nie wezmą go na jakąś wojnę ?
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13764
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

Wojna do niego sama przyjdzie.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

Użytkownicy NFOW pozdrawiają ambasadę Rosji:) :gent:
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

shaq992, nie myśl tyle, bo Cię głowa rozboli. Wojsko lubuje się w tworzeniu różnych tabelek, zestawień itp., które potem nikomu do niczego nie służą. Jest odgórne polecenie dla WKU, aby podczas kwalifikacji wojskowej każdego pytać o jego ewentualne plany związane ze służbą wojskową, więc się pyta, a nawet zapisuje potencjalnych ochotników. I na tym koniec. Twoja deklaracja potrzebna była tylko dla poprawienia statystyki.

Nawiasem mówiąc - to już do osób na wyższym poziomie wiedzy o funkcjonowaniu, a raczej dysfunkcjonowaniu wojska - ileż to czasu poświęcają pracownicy WKU na tzw. promowanie ochotniczych form służby wojskowej - na lokalnych imprezach, na targach pracy, poprzez prelekcje w szkołach itd. Tylko po co, skoro MON nie jest w stanie zagospodarować przeważającej większości spośród tych, którzy sami błagają o powołanie do wojska? Ot, jak to w wojsku, normalna anormalna głupawka.
 
 
Irecco 
5
Czy Dowódca o tym wie...?



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 894
Skąd: Polanda
Wysłany: Pią 18 Mar, 2016   

FAZI 1 napisał/a:
zlikwidował
zawiesił. :gent:
_________________
Nie smućcie się, że nie piastujecie stanowisk.
Troszczcie się o to, by być stanowisk godni.
/Konfucjusz/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group