Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzisz o PZ ?

Co sądzisz o PZ
Jest bardzo dobrym pismem piszącym prawdę o naszej służbie
1%
 1%  [ 8 ]
Jest pismem nierzetelnym
12%
 12%  [ 54 ]
Fałszuje rzeczywistość
18%
 18%  [ 79 ]
Jest pismem pół na pół rzetelnym
17%
 17%  [ 74 ]
Podlega naciskom MON i SG oraz politykom
37%
 37%  [ 159 ]
Nie mam zdania
3%
 3%  [ 13 ]
Najlepiej byłoby gdyby ją zamknięto
7%
 7%  [ 32 ]
Głosowań: 238
Wszystkich Głosów: 419

Opublikował Wiadomość
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A cóż to szanowny Kolega ero03 tak intensywnie reanimuje stare tematy jak by bieżących było mało? :oops1: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Z nudów.
Jest długi weekend i nie mam co robić, a pierwszy raz trafiłem na dział Ankiety. Ponieważ poszczególne ankiety nie zostały zamknięte, to wprawdzie z dużym opóźnieniem, ale oddałem swój skromny głos i skomentowałem ten fakt ;)

A swoja drogą wiele ankiet faktycznie zakończyły swój żywot 2-3 lata temu, ale do dnia dzisiejszego nie zostały podsumowane i niektóre są nadal aktualne ;)
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

ero03, a kto jest właścicielem PZ (od zawsze)?
Więc cóż w tym dziwnego?

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Nic dziwnego, ale było pytanie "Co sądzisz o PZ ?", więc tylko wyraziłem swoją opinię.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A pytanie z którego roku? :roll:

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Tak, wiem, że z 2005r., ale jak już wyjaśniałem w innym wątku, że na dział Ankiety trafiłem dopiero dzisiaj, a że nie miałem co robić w przedłużony weekend, więc przejrzałem poszczególne ankiety i wziąłem w nich udział, skoro nie zostały podsumowane i zamknięte.

Myślę, że nie popełniłem jakiegoś poważnego wykroczenia :?:
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Wykroczenia - nie, ale ... :roll:
A swoją drogą - wynik jest porażający.
Może min. Klich czytał tylko PZ? :cool: Stąd nie wiedział, co się dzieje w "jego" resorcie. ;)
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

Poszukując wiadomości o Buzdyganach - nagrodach PZ znalazłam takie oto ogłoszenie o przetargu (fragmenty):
Cytat:

Usługa obsługi imprezy rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna BUZDYGANY 2011


ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie , Al. Jerozolimskie 97, 00-909 Warszawa 60, woj. mazowieckie, tel. 22 6845365, faks 22 6845503.
(...)
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa obsługi imprezy rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna Buzdygany 2011. Wykonawca zobowiązuje się do obsługi technicznej i cateringowej imprezy. Liczba osób biorących udział w imprezie: 400-450. Zamawiający zobowiązuje się do potwierdzenia ostatecznej liczby osób na tydzień przed imprezą, tj. do 17 lutego 2012 roku. Impreza rozdania nagród tygodnika Polska Zbrojna Buzdygany 2011 odbędzie się w 24 lutego 2012 roku, od godziny 19.00. 1.Wykonawca dysponuje obiektem na terenie miasta stołecznego Warszawy. 2.Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia w czasie imprezy na terenie obiektu : a)sali do części oficjalnej (bankietowej) z miejscem na catering i oddzielnymi stałymi dwoma bufetami na wydawanie napojów. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny zamocowany na stałe pod sufitem, ekrany które umożliwiają oglądanie prowadzonej na scenie imprezy oraz ekran wielkoformatowy, b)sali VIP wyposażonej w stały bufet, z miejscem dla minimum 20 osób, c)dwóch pomieszczeń technicznych dla: -jedno pomieszczenie dla pracowników Zamawiającego - (garderoba) (ok. 16 osób), -drugie pomieszczenie dla gości Zamawiającego (ok. 30 osób) d)miejsc parkingowych dla 200 samochodów, e)miejsca dla co najmniej dwóch posterunków reprezentacyjnych - 5 m2 każdy (dopuszcza się miejsce przed obiektem), f)miejsca o powierzchni maks. 80 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie sali do części oficjalnej (bankietowej) dla 10 stoisk, g)wystroju sali (przystrojenia w kwiaty) o wartości minimum 300 zł, h)nagłośnienia konferencyjnego, i)zainstalowania ekranów, j)mikrofonów, k)klimatyzacji, l)zaciemnienia sal, m)obsługi cateringowej, n)dwóch hostess do zbierania datków i sprzedawania losów, 3.W dniu imprezy o godzinie 15.00 Wykonawca przekaże przygotowaną do gali salę główną, salę VIP, pomieszczenia techniczne oraz wszystkie miejsca wymienione w ust. 1 pkt d) - f) do dyspozycji Zamawiającego. 4.Zamawiający dokona odbioru obiektu. Wszelkie uzasadnione uwagi zostaną niezwłocznie uwzględnione. Wykonawca spełnia wszelkie warunki przewidziane w obowiązujących przepisach prawa dla prowadzących tego typu działalność, jest odpowiednio profesjonalnie przygotowany oraz posiada stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje w dziedzinie objętej przedmiotem niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać obowiązki wynikające z umowy zawartej w wyniku przedmiotowego postępowania według najwyższej staranności, zgodnie z odpowiednimi przepisami oraz według swojej najlepszej wiedzy. Zorganizowanie imprezy będzie objęte ubezpieczeniem OC Wykonawcy w ramach prowadzonej przez niego działalności. Wykonawca zapewnia podczas imprezy menu składające się z: -8 dań gorących (zupa, cztery dania z drobiu, wieprzowiny oraz ryb, trzy dania wegetariańskie) oraz stacja z kucharzem (owoce morza plus szynka staropolska), -16 przekąsek (dania mięsne, jarskie, sałaty, ryby), -7 deserów (owoce, musy czekoladowe, tiramisu), -napojów alkoholowych i bezalkoholowych, Szczegółowe menu zostanie ostatecznie przedstawione po uzgodnieniach z Zamawiającym w terminie nie późniejszym niż do 17 lutego 2012

Podkreślenia - moje. Pełna treść TUTAJ
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

Cytat:
sali VIP wyposażonej w stały bufet, z miejscem dla minimum 20 osób,


Cytat:
-napojów alkoholowych


Ale będzie :balanga: :!:
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Ryś 
7
Pomóc - rzecz ludzka



Pomógł: 37 razy
Wiek: 60
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 2608
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Cytat:
Liczba osób biorących udział w imprezie: 400-450


Ale impra :beer:
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".

Aż nadto bardzo szczęśliwy emeryt :) :) :)
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Ciekawy jestem czy co niektórych będą musieli pozszywać lekarze jak niegdyś bywało po po wiejskich weselach na których jak nie było zadymy to znaczy, że było nieudane. :cool:
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Jakoś dziwnie wygląda przetarg, w którym wojskowa instytucja zamawia m.in. alkohol. :czytanie: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

MK-J, bo tam pracują tacy sami żołnierze jak w zespołach sportowych. :roll:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15937
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Chciałbym zauważyć, że na forum wstawiona została stara wersja :)
Jest upgrade http://eprzetargi.org/Ogloszenie.aspx?pid=1279864 :lol:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

PZ napisał/a:

Co z tą „Polską Zbrojną”?


Drodzy Czytelnicy,

Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak na swoim profilu na Facebooku zapytał o przyszłość naszej gazety.
Czy POLSKA ZBROJNA zaspokaja potrzeby informacyjne żołnierzy? Czy drukowana co tydzień gazeta to dobry nośnik informacji, czy należy się skupić na mediach elektronicznych: stronie internetowej, Facebooku, Twitterze.

Co o tym sądzicie? Naszą misją jest tworzenie gazety o Was i dla Was. Dlatego zachęcamy do podjęcia dyskusji.

Na Wasze wypowiedzi czekamy na naszym profilu na Facebooku, możecie je też przesłać na adres: portal@zbrojni.pl


LINK

Chyba Minister baczniej się przygląda resortowym pieniądzom wydawanym na produkcję tygodnika. Ostatnio nawet nasz kosmiczny gen. B. Pacek nie publikuje na orbicie PZ swoich złotych myśli... :roll: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group