Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
5000 zł dla Trenera - sportowa szkoła przetrwania (7-14 dni)
Opublikował Wiadomość
KotWarszawa 
1


Wiek: 36
Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   5000 zł dla Trenera - sportowa szkoła przetrwania (7-14 dni)

Poszukuję byłego wojskowego, który zechciałby wziąć mnie od 7 do 14 dni w dziki teren w Polsce w te wakacje i zaserwować mi swoistą sportową szkołę przetrwania.
Chodzi mi o codzienny trening sportowo-kondycyjny, codzienną musztrę, elementy survivalu, przełamywanie lęków (np. mam duży lęk wysokości, może w czasie szkoły ktoś by mnie zabrał do parku linowego?), chciałbym nauczyć się pływać...
Nigdy nie spałem pod namiotem, nie rozpalałem ogniska, nie znam metod odnajdywania się w terenie itd...

Nie chcę jechać na nudne wczasy z biurem podróży, a wolałbym budżet na wakacje zainwestować w coś ciekawszego.
Jestem wysportowanym chłopakiem, choć brakuje mi motywacji i motywatora.
Nie byłem nigdy w wojsku choć bardzo chciałem.

Miałem okazję trenować w domu pod okiem wojskowego (a nie licencjonowanego Trenera Personalnego z siłowni), gdzie wycisk dostawałem taki, że efekty miałem jak nigdy.

Nie bardzo się widzę na grupowych czy zespołowych wyjazdach. Chyba mam w swoim charakterze coś takiego że jeśli mam z kimś o pozycję w grupie konkurować to wolę w tej grupie po prostu nie być. Wolę indywidualnie pracować na uznanie :)

Jeśli jest tu ktoś kto byłby zainteresowany zaserwować mi przygodę życia, bardzo proszę o kontakt: 797 290 680 lub fighter1982@o2.pl. Mieszkam w Warszawie, ale jeśli mamy jechać w teren do lokalizacja Trenera raczej bez znaczenia.

Przepraszam jeśli mój post nie wpisuje się w charakter forum. Po prostu nie bardzo wiem gdzie szukać takich osób i takiej szkoły. Obracam się w towarzystwie plastykowych trenerów z siłowni, którzy o wojsku czy szkołach przetrwania mają pojęcie.... takie jak ja.
 
 
Malinoski 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 458
Skąd: Z daleka ale tutaj
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

Kolego, jak Ty nigdy nie robiłeś takich rzeczy, to możesz sobie zrobić krzywde czymś takim. Jedź na razie na pt-niedz pod namiot i zobacz jak Twój organizm reaguje, żebyś się nie przejechał, bo 5000 zł to zachęta również dla naciągaczy, a zobowiązań wobec Ciebie tacy ludzie nie mają żadnych.
 
 
AZP 
2


Dołączyła: 03 Mar 2017
Posty: 81
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

KotWarszawa, a czy nie możesz się udać do: http://www.fundacjaszturman.pl/ albo: http://www.gromgroup.pl/ i popytać.
 
 
KotWarszawa 
1


Wiek: 36
Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Cze, 2017   

Może być tak jak piszesz, natomiast ja po prostu chciałbym inaczej i na sportowo, w wojskowym klimacie spędzić urlop :) Z kimś kto będzie dla mnie autorytetem, z kim fajnie spędzę czas - nie tylko leżąc na plaży czy pijąc piwo (to w nagrodę hehehe) ale z kimś z kim aktywnie spędzę czas, nauczę się dyscypliny, drylu wojskowego, obowiązkowości.

Nie muszę spać pod namiotem. Możemy spać w taniej kwaterze i robić wypady. A może są jakieś obiekty do wynajęcia dedykowane wojskowym? Nie wiem... nie znam tych tematów.

Od czegoś trzeba po prostu zacząć. Tak uważam. Nie znam takich osób i mogę dalej spędzać czas w biurze pod krawacikiem, obracając się wśród lasek i gości z "salonów SPA" a na wczsy jechać do hotelu 5-gwiazdkowego, a mogę spróbować dać ogłoszenie i dać sobie szansę by poznać kogoś z krwi i kości, kto pokaże mi kawałek życia, spróbuje przełamać moje lęki (wysokości) idąc choćby ze mną do parku linowego. Ja nie mam żadnych wygórowanych oczekiwań, odrobinę pomysłu, kreatywności i charakteru na zaplanowanie fajnego czasu.

Jest w internecie masa kursów i warsztatów wojskowo-survialowych, ale one wszystkie są grupowe, mało w nich sportu, w których od razu wiem, że się nie odnajdę bo znam swój charakter i wie,, że nawet jak trenuję to w domu na domowej siłowni- w trenerem lub sam, a nie z spędzie ludzi w klubie fitness. Jak indywidualne takie kursy to max 8h, które nic mi nie dadzą, na których niczego się nie nauczę, nie przeżyję przygody a tylko zjadę się na drugi koniec Polski by za chwilę wracać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group