Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Sro 17 Paź, 2018
Ulotkarze w moro?
Opublikował Wiadomość
Grześ102 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: wielkopolska
  Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   Ulotkarze w moro?

http://m.mon.gov.pl/zosta...ie-u2018-10-13/

No to chyba MON sięgnął głębin absurdu... :modli:
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

Chyba raczej Ty sięgasz głębin i nie absurdu ale głupoty... Co Ci nie pasuje ? Uważasz , że to jest jakiś nowy pomysł i na dodatek wymyślony teraz ad hoc? Zapewniam Cię , że nie ma tu nic nowego :) We Francji wielokrotnie widziałem podobne akcje :) I to w dyskontach :) Ludzi brakuje to zaczyna się akcja zachęcania .
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
Grześ102 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

A mógłbyś łaskawie mnie nie obrażać? ta robota jest dla ludzi z WKU a okazuje się że będziemy to roznosic my... poza tym sorry ale dla mnie to jedno wielkie pośmiewisko i tyle.. z resztą nie tylko dla mnie
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

To powiedz to Legii cudzoziemskiej we Francji która robi to nagminnie i nie tylko ona, bo inne formacje to też robią:) Ja widziałem i Legię i lotnictwo i pancerniaków:) Jakbyś nie zauważył obecnie jest walka o pracownika na rynku i wszędzie ich brakuje... Tak samo w wojsku i innych służbach. Ale uważasz , że wszyscy będą biegać z folderami i na każdym kroku robić jakieś prelekcję? Toż to anarchia by była:) Zamieściłeś rozplanowanie na miejscowości i na godziny spotkaia itp. i chyba nie każdy szwej będzie agitował za wstąpieniem do armii a, mam nadzieję , że nie Ty... Tylko wyznaczeni do tego zadania żołnierze. Po co ten lament?
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
Grześ102 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

Ty chyba robisz w WKU i cieszysz się że ktoś za Ciebie zrobi brudną robotę co? mnie Legia nie obchodzi mnie obchodzi to co tu się dzieje... A dzieje się źle. Z chłopców weekendowych robi się specjalsów, wpaja im się że są nie do roz..... A żołnierz wojsk operacyjnych ulotki roznosi po galeriach handlowych... no wspaniale jest... na prawdę

[ Dodano: Sro 17 Paź, 2018 ]
beryl ty zawsze musisz coś napisać żeby napisać nie? lubisz to?

[ Dodano: Sro 17 Paź, 2018 ]
RadArek, każdy ma swoje zdanie i ma do niego prawo. Ja uważam że żołnierz powinien siedzieć w koszarach albo na poligonie a nie różności ulotki, a jeśli robimy propagandę to jak się należy... wystawiamy lepszy sprzęt na rynek, robimy jakąś pozoracje i wtedy można puścić kilku z ulotkami.. Ale jak to u nas bywa... koszty
 
 
beryl73 
8
kiedyś to było wojsko...



Pomógł: 27 razy
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3947
Skąd: zielone berety
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

RadArek, lament dla lamentu.
_________________
6. Starajcie się pisać po polsku z zachowaniem kultury języka (...).
 
 
RadArek 
8



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 3328
Skąd: Polska, ale co 3 tyg.
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

Nie, nie robię w WKU i nie mam z tym nic wspólnego... Ale mam takie samo zdanie w tej kwestii jak beryl73 :viktoria: :gent:

Ale postulat żeby to robiły WKU jest jak najbardziej słuszny. Tylko i tak dobrze jak będą tam żołnierze ze służby bo, to uwiarygodnia tę akcję i oczywiście jakiś sprzęt:) Ja dzięki temu parę ciekawych pojazdów armii francuskiej widziałem:)
_________________
Polak diabłu pamięta:)
 
 
 
Grześ102 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

Masz do tego święte prawo... A beryl znowu kumpli szuka albo mu pies zdechł... czyli nic nowego
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018   

Jeżeli dyskusja w tym tamacie ma polegać na wzajemnych uszczypliwościach, to już lepiej go zamknę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group