Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: focus
Pią 27 Sie, 2021
Wojsko a koronawirus.
Opublikował Wiadomość
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1821
Skąd: JW ****
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Ale po co to komu? COVID w Polsce ma śmiertelność na poziomie 2,35 %(i to razem ze współistniejącymi). Tylko COVID i COVID. A ile ludzi zmarło z powodu COVID ale nie na COVID. Z powodu, że nie doczekał się pomocy, operacji, wizyty u lekarza? Już nie wspomnę, że testuje się na żywym organizmie szczepionki mogące zmienić geny.

[ Dodano: Pią 23 Kwi, 2021 ]
Zaraz przyjdzie mutacja afrykańska, nowozelandzka, jakaś tam jeszcze i co 2-3 lata trzeba będzie się kłuć czymś co może zmienić geny.

[ Dodano: Pią 23 Kwi, 2021 ]
Klasa średnia zaraz runie, przez ograniczenia powodowane przez bezprawne ograniczenia wolności gospodarczej bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego.

Mądry Generał dawno zorganizowałby pucz. Bo to co się dzieje to jest patologia. Ale zamiast tego lepiej wstawiać wszędzie hasztag #szczepimysie

Dramat...
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 284 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15910
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Riczard napisał/a:
Ale po co to komu?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o jedno ...
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
morelowy_gosc 
6


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 1427
Skąd: nadwarciański
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

-=Alex=-,
Nie,to nie jest ściema czy fejk. Zasięgnąłem języka u kolegów z jednostek 11 LDP i potwierdzają te ,,zachęty''.
Sobotnie zajęcia w wymiarze 5 godzin lekcyjnych, codzienne przypominanie że niezaszczepie będzie powodować obniżenie oceny z opiniowania, brak nagród,brak awansu,brak zgody na wyjazdy za granicę.
 
 
Watelumajorze
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Tan jakiś Jaraczewski faktycznie jest aż tak GŁUPI?????
 
 
ToMac 
Guru


Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 10566
Skąd: ...
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Riczard napisał/a:

Klasa średnia zaraz runie, przez ograniczenia powodowane przez bezprawne ograniczenia wolności gospodarczej bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego.

Kury tak mają że widzą niezbyt daleko do przodu. Mówisz kurze, że za 20 metrów pójdzie za ziarnem na Kentucky'ego a ona idzie dalej i żre. A potem łepek cyk i już...

[ Dodano: Pią 23 Kwi, 2021 ]
Michalel444'o pudruj po swojemu:

https://www.onet.pl/infor...e8g1x3,79cfc278

Cytat:
Biały Dom skreśla szczepionkę Johnson & Johnson po serii wpadek z produkcją
Administracja Bidena starała się wspierać firmę Johnson & Johnson, gdy zgłosiła trudności z dostarczeniem obiecanej liczby dawek szczepionki na COVID-19, ale prywatnie, sfrustrowani wysocy urzędnicy służby zdrowia w dużej mierze spisali ją już na straty, jak twierdzi siedem osób znających sprawę. Chaos w J&J rozczarował ludzi Bidena, którzy kiedyś przekonywali, że jednodawkowa szczepionka tej firmy będzie kluczowa dla odwrócenia losów pandemii, piszą dziennikarze POLITICO.


"ale to nie gó**o"
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1821
Skąd: JW ****
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Michael444 napisał/a:
Czy nie byłoby bardziej opłacalne dla rzekomego twórcy wirusa- firmy farmaceutycznej/ jej właściciela sprzedawanie leku za większe pieniądze niż szczepionkę? .


Ale tu nie chodzi o pieniądze. Gdyby chodziło tylko o to, że ktoś chce tylko zarobić to pół biedy. Oni maja pieniądze, kreują je. Tu chodzi o co innego... O władzę. To inżynieria społeczna.





[ Dodano: Pią 23 Kwi, 2021 ]
P.S. Pozdro dla myślących i kumatych.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
ToMac 
Guru


Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 10566
Skąd: ...
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

"czy chcesz się ze**ać po zielonej czy czerwonej" bo oświecenia w polityce to raczej nikt nie oferuje...

https://www.youtube.com/watch?v=lffoP5oKQn0
 
 
Bucior 
1


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

W 15 Bz to samo co dziennie na apelu porannym i popołódniowym straszenie że będą zwalniać jak się nie zaszczepisz. Co do pisma to takie samo przesła D-ca 16 Dz i je czytano na apelach. Ostatnio D-ca 16Dz przez 3 godziny prowadził wideokonferencje motywujące z oficerami którzy nie chcieli się szczepic. W Węgorzewie jeszcze ciekawiej sie dzieje osoby nie zaszczepione są wzywane w środku nocy w trybie alarmowym do jednostki A tam rozmowa uswiadamiajaca i zajęcia w weekendy
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1821
Skąd: JW ****
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Straszyć to sobie mogą szeregowego z 3 letnią wysługą. A i ich nie zwalniają, bo MON produkuje ostatnio masowo mięso armatnie aby jak najwięcej.

Trzeba to chyba zacząć zgłaszać na żandarmerię(chyba że tam tez straszą :lol: ) albo do prokuratury. U mnie na razie cisza.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
Ostatnio zmieniony przez Riczard Pią 23 Kwi, 2021, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maciejko 
8


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 3445
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Ile miesięcy po przebyciu Covid u Was szczepią ozdrowieńców? U mnie biorą takich już po 3 miesiącach od choroby.

:gent:
 
 
wujek dobra rada 
5
kwitoman wizjoner



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 726
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2021   

Do trzech miesięcy od przebycia - przeciwwskazanie do szczepienia
_________________
w naszym zoo jest wesoło
 
 
Sebastian437 
2


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 70
Skąd: Podlasie
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2021   

Odbiegając od tematu ,jak w waszych JW rozwiązano temat 1 maja bo zgodnie z kodeksem pracy, pod który to ponoć jak pasuje przełożonym podlegamy ,przysługuje ,dzień wolny.
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2021   

W Wojsku nie przysługuje dzień wolny jeśli święto wypada w sobotę. Przynajmniej ja nigdy się z czymś takim nie spotkałem. W cywilu owszem.

Szczepionkę wziąłem wcześniej niż 3 miesiące po przejściu covida (brak dowodów, chorowałem na wyjeździe, straciłem węch i smak ale mimo zgłoszenia sytuacji o moim samopoczuciu nikt się tym specjalnie nie przejmował). Po szczepieniu było ciężko, temperatura prawie 40*C. Zbijałem temperaturę kroplówkami z Pyralginą. Do teraz mam trzy objawy po szczepiące, które mnie martwią. Pierwszy to TOTALNY brak kondycji, o bieganiu nie ma mowy, drugi to kaszel i uczucie ciężkości w klatce piersiowej, trzeci to pulsujący ból nad lewą skronią... Po Covid miałem przez krótki moment problemy z wysławianiem się (chcesz coś powiedzieć i szukasz słowa w głowie dłuższą chwilę), ale kondycyjnie nic mi nie było.
 
 
ToMac 
Guru


Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 10566
Skąd: ...
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2021   

ArturO napisał/a:

Po szczepieniu było ciężko, temperatura prawie 40*C.

Mój kolega potwierdził dobę na 40*C.

ArturO napisał/a:

Zbijałem temperaturę kroplówkami z Pyralginą. Do teraz mam trzy objawy po szczepiące, które mnie martwią. Pierwszy to TOTALNY brak kondycji, o bieganiu nie ma mowy, drugi to kaszel i uczucie ciężkości w klatce piersiowej, trzeci to pulsujący ból nad lewą skronią...

Brak kondycji, brak sił na bieganie to także jest efekt polekowy w przypadku np. neuroleptyków. Może składnik osłonek.
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2021   

Posty na temat stosowania przepisów Kodeksu pracy do żołnierzy wydzieliłem jako osobny temat: http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=44785
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group