Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Stevie
Nie 14 Cze, 2020
Bez związku z COVID
Opublikował Wiadomość
parys 
5


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 371
Skąd: WL
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Czy któryś z moderatorów może wybić z głowy tępą polityczną propagandę użytkownik manfred.
Ja wiem, że większość z użytkowników traktuje go za pewien folklor forumowy ale może bez przesady?
On też nie zrozumie , że pisze głupoty bo jest sfiksowany propagandą tvpis. :x
 
 
maxikasek 
9


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 4561
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Daj spokój, manfred po prostu publikuje swoją cenę. Ciesz się że nie dostał od Putina 100% podwyżki, toby się tu działo ;)

A wracając do epidemii. Dziś o północy wojewoda zachpom uroczyście osobiście usuwał ostatnie zagrody (z zapałem niczym Niemcy burzący mur berlinski) ogłaszając kolejny sukces rządu ;)
Niemcy już byli pod Biedronką pół godziny przed otwarciem. My niestety musimy poczekać na zakupy np. w Oder Center do 30 czerwca.
Korki na drogach nad morze, wkrótce dołączą do nich Niemcy.
Dobrze to wróży branży turystycznej, gorzej statystykom zachorowalności.
_________________
Jestem z pokolenia H5N1.
Ostatnio zmieniony przez maxikasek Sob 13 Cze, 2020, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miluś 
5



Dołączył: 03 Maj 2020
Posty: 583
Skąd: Polska Be
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Wzrost poziomu życia jest jednym z kluczowych czynników w naszych życiowych wyborach. Manfred akurat postanowił nie owijać i napisał wprost co mu spasowało. Trochę to wąski horyzont no ale to już jego prywatna sprawa. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że takie doraźne "wsparcie" zamiast realnych reform ma spore grono adoratorów.
 
 
239099 
10
nie taki ekspert



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 6049
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

maxikasek napisał/a:

Korki na drogach nad morze, wkrótce dołączą do nich Niemcy.

A węzeł Kijewo nadal rozgrzebany - podobnie 6 to Świnoujścia ;)
_________________
Taktyka to najprostsza z nauk. Wystarczy tylko postawić się na miejscu przeciwnika i pomyśleć, jakiego postępowania się po nas spodziewa. A potem zrobić dokładnie na odwrót. Ot i cała taktyka.
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Od początku marzyłeś o Piotrowiczu w TK? Nie zawiodłeś się.
Strach pomyśleć o innych twoich marzeniach.
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

I to przyjemne uczucie, gdy Ty ciężko harujesz i płacisz podatki, a z tych podatków żona znajomego ministra narciarza, zakłada firmę i w 1 dniu funkcjonowania otrzymuje zamówienie z ministerstwa na 5 baniek, na którym przytula przynajmniej 2-3 bańki na czysto. Cieszysz się wtedy że Twoje podatki są wydawane jak należy, a każda złotówka oglądana 100 razy zanim zostanie wydana.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
KornikAmator 
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 950
Skąd: Rzplita
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

gathern,
Moje obciążenie podatkami w porównaniu z rokiem 2014 zmniejszyło się o jakieś 2 p.p., licząc oczywiście z VATem i całą resztą.
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Niewiem ale ja samego dochodowego płacę tyle co manfred ma zapewne na rękę, VATu nawet nie liczę, i dlatego ja patrzę trochę inaczej niż manfred.

Dlatego te ostatnie afery praktycznie skreślają u mnie PiS.

Za to że nie szanują moich pieniędzy, w dodatku ordynarnie wyprowadzając ją przez słupy pokroju tego narciarza (bo nikt chyba nie jest tak naiwny że narciarz wszystko zgarnął).

Tak samo jak "aniołki prezesa NBP" dwie tępe strzały które robią za słupy do wyprowadzania kasy ...

No tak ordynarnego rżnięcia podatnika to nawet PO/PSL nie fundowały.
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12773
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Piotrowicz? A co takiego zrobił ten Piotrowicz?
Tego sobie zobacz. To naprawdę dobre uczucie, kiedy tacy ludzie dzięki PiSowi wreszcie zostali chociaż zwolnieni (a powinni być sądzeni). Warto było Piotrowicza tam wsadzić, żeby tacy jak Godyń odeszli.
Godyń
Lista Godyń

Oczywiście afera maseczkowa jest naganna, ale nie jestem naiwnym żeby wierzyć, że następni będą lepsi (nie mówiąc o poprzednikach, którzy w miesiąc kręcili tyle afer, co PiS w 4 lata). Zwłaszcza jeśli czołowy członek tej partii mówi coś o sodomizacji, a działacze nie mogą odciąć się od jednej z najbardziej obrzydliwych postaci polskiej polityki.
Wiesz ile afer było w CDU albo SPD? I co? I nic. Rozliczyli się, oczyścili i tyle.

Ja nie ukrywam, że na rządach PiS dużo zyskałem materialnie. Przy czym wszyscy, którzy na PiS narzekają z tych powodów, to zawsze jacyś ponadwymiarowcy, np. piloci albo robiący interesy z wojskiem.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
gathern 
10



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 8696
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

manfred napisał/a:
nie mówiąc o poprzednikach, którzy w miesiąc kręcili tyle afer, co PiS w 4 lata


Dlaczego nikt nie siedzi ?

Ba, nawet nie ma spraw w prokuraturze!
_________________
Serwis o jednostkach wojskowych WP - www.jednostki-wojskowe.pl

Art.32 Konstytucji RP - "Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne." - Nie dotyczy polityków i bogatych.

Jean Raspail - "Obóz świętych" - książka na czasie, pokazująca idiotyzm współczesnej Europy

Prawda jest nową mową nienawiści - George Orwell
Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować. - Voltaire
 
 
zielony1 
7


Dołączył: 16 Kwi 2016
Posty: 2303
Skąd: z granicy
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

maxikasek napisał/a:

Dobrze to wróży branży turystycznej, gorzej statystykom zachorowalności.


Dodaj do tego spędy wyborcze w ramach kampanii wyborczych wszystkich polityków jakiejkolwiek prowieniencji .
 
 
parys 
5


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 371
Skąd: WL
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

Gathern jak myślisz?
Manfred specjalnie robi z siebie takiego pajaca czy po prostu jest taki naiwny?

Szumowski dalej na topie, Tym razem handlarz od respiratorów:

Cytat:
Andrzej I., handlarz bronią, u którego Ministerstwo Zdrowia zamówiło respiratory za 200 mln zł, oszukał kontrolowaną przez państwo spółkę zbrojeniową. Sprawę badała ABW, a wiedziały o niej prawdopodobnie także inne służby. Dziś minister Szumowski zapewnia, że jego resort zawarł kontrakt ze spółką Andrzeja I. po weryfikacji służb i dostawa jest niezagrożona

https://oko.press/biznes-ministerstwa-z-oszustem/?u=true&fbclid=IwAR0HXu61hcKTuQFi_-fKmXBkVSgkfW9hFmYaYt7WBH9aFLwfXq6AkD11yjQ#_=_

Pisowskie państwo z dykty ciąg dalszy, a takie naiwne manfredy łykają jak pelikany papkę tvpis.

Jakie państwo najlepiej wyszło na epidemii koronawirusa?
Państwo Szumowscy.
 
 
maxikasek 
9


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 4561
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2020   

manfred napisał/a:
Piotrowicz? A co takiego zrobił ten Piotrowicz?


"Daj ciumka"? A jak tłumaczył pedofila z Tylawy, kiedy w jego prokuraturze umorzono śledztwo?
Dotykanie z miejsca intymne:
Cytat:
"ksiądz ma zdolności bioenergoterapeutyczne. Pojawiały się też zeznania, że jeśli dziecko bolał brzuszek, to po dotknięciu przez księdza ból znikał"

Całowanie:
https://www.youtube.com/watch?v=e9cw0i6r37s i słynne "daj ciumka" księdza.
Fragment jego wypowiedzi z LatkowskiTV.


Ale co mógł zrobić jako członek rady arcybiskupiej- konflikt interesów.

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2020 ]
zielony1 napisał/a:
Dodaj do tego spędy wyborcze w ramach kampanii wyborczych wszystkich polityków jakiejkolwiek prowieniencji .

O tym już pisałem wcześniej.
Zachpom gdzie był już spokój zaczął powoli przyspieszać.
_________________
Jestem z pokolenia H5N1.
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   

Cytat:
Daj spokój, manfred po prostu publikuje swoją cenę. Ciesz się że nie dostał od Putina 100% podwyżki, toby się tu działo

Strzał celny.
Ale ostatecznie to przecież liberałowie twierdzili że ważna jest cena a nie ideologia :lol:
manfred napisał/a:
Ja nie ukrywam, że na rządach PiS dużo zyskałem materialnie

Ja także zyskałem.
I mi pasuje żeby zostało tak jak jest. A gwarantem tego lepszym jest Trzaskowski niż Duda.
Bo po kilku latach rządów - rządowi odpier... I to właśnie dzieje się z PiSem. Chwaląc bardzo pierwszą kadencję, w drugiej widzę już że im władza uderzyła do głowy. Wygrana Trzaskowskiego byłaby takim zimnym prysznicem na te rozgrzane głowy.
Wczoraj byłem na kąpielisku - :lol: podejrzewam że wszędzie to podobnie wygląda - czyli nie ma tam dystansu ani maseczek. Będzie wzrost znowu. I dobrze.
Bo albo to szybko przechorujemy albo będziemy się tak latami bawić.

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2020 ]
maxikasek napisał/a:
A jak tłumaczył pedofila z Tylawy, kiedy w jego prokuraturze umorzono śledztwo?

To nie jest takie proste.
Nie wiesz jaką wiedzą w tamtym momencie dysponował Piotrowicz. Jeśli samo branie na kolana jest molestowaniem to znaczy że niemal wszystkie dzieci zostały zmolestowane przez świętego Mikołaja. A ja sam osobiście przez kilka nauczycielek :lol:
Owszem, tam jak zgaduję później pojawiły się twarde dowody na molestowanie ale nie wiesz w którym momencie to wypłynęło.
Więc ten materiał jest w dużej mierze manipulacją. Trochę tak jakbyś mi nagrał że np. mówię że całowanie jest fajne a potem dołożył fragment że kogoś zgwałciłem. Tylko co ma piernik do wiatraka?
Czy to dowodzi że każde całowanie to gwałt? A mniej więcej tego dowodzi ten filmik.
Jak będziemy tak się zachowywać to wielu dorosłych będzie trzeba wsadzić do pudła.
W większości kobiet - które na razie są nietykalne pod tym względem przez prawo. A ten filmik dowodzi że powinny iść siedzieć.
_________________
"Robotnicza myśl socjalistyczna jest nam bliska" - premier polskiego rządu rok 2019.
"W skrytości ducha byłem socjaldemokratą" - inny premier polskiego rządu.
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12773
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020   

Nie żeby tam bronić pedofilów, czy ich "obrońców", ale tam ta sprawa rzeczywiście wyglądała inaczej, niż to przedstawiała Wyborcza czy Scheuringowa.
Wiadomo, że Piotrowicz był dobrym celem, ale akurat tym środowiskom jakoś nie przeszkadzał pedofil w SN, akceptowali bez mrugnięcia okiem np. jego orzeczenie że "na sędziego trzeba silniejszych dowodów niż na zwykłego obywatela" itp.
To towarzystwo trzeba było rozpędzić i do tego m.in. potrzebny był Piotrowicz. Tak jak Macierewicz w MONie. Bo tam też wszyscy generałowie to byli tacy wspaniali patrioci, tylko on szaleniec. A każdy ma jakiegoś Bartka.

PiSowi nie odpier... on po prostu realizuje swój program. Program trzeba było czytać przed wyborami, nie po.
A jazgot mediów to dzisiaj głównie wynik koronawirusa.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group