Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WSOWŁ promocja 1997
Opublikował Wiadomość
Buczek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Kwi, 2005   WSOWŁ promocja 1997

A może odezwie się ktoś z WSOWŁ promocja 1997 (ta ostatnia niestety).
Buczek.
10 pl. 1 komp. :gent:
No i czekam, i czekam a panowie łącznościowcy widać z kompa nie korzystają :)
Ponawiam apel - niech się w końcu ktoś odezwie - było nas całkiem sporo jak by nie patrzeć.
Jeszcze raz pozdro..........

Miło że ktoś to czyta - a może ktoś wklepie jakieś parę słówek ??? ;)

Jaka Bida - post aktywny od przeszło miesiąca (jak nie dłużej) a tu nikt się nie odzywa.
Nasuwają mi się dwa wnioski - albo nikt znajomy tu nie zagląda albo nikt mnie nie lubi :cry:
Ta druga możliwość mało [prawdopodobna - bo by mi przynajmniej nawrzucał :cool:
No to nara :)
 
 
hades
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Sie, 2005   pewnie że się odezwę

CZeść ale echo to już nikt nie pamięta o ostatnim roczniku ?
Pozdrawiam
Romek Barwiński
http://www.wcs.go.pl
Email: wcs@szczecin.mm.pl

PS
1.Jak masz jakieś info do kumpli ostatniego rocznika to daj mi znać
2.Mam kontakty do kilku znajomych: ŚLUSARZ, RUDNICKI , JANISZEWSKI, ŻUK,..................................
 
 
Buczek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2005   

Dzięki wielkie.
Opłacało się być cierpliwym.
No nie wiem co się dzieje z kolegami łącznościowcami - leniwe to - to jak nieszczęście albo mało po sieci buszują (w to ostatnie nie wierzę).
A namiary na kilku kumpli mam, wiadomo że głownie z MW.
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale byłeś chyba na 2 komp.
Jesli tak to mam kontakt do Krzycha Trojanowskiego (mieszka nawet po sąsiedzku) i Leszka Romanowskiego.
A poza tym do kilku ludków zakotwiczonych w Przasnyszu(Brusio, Karzeł), do Rafała Felcenlobena, Gierasima.
Pozdro i jeszcze raz dzięki za znak życia :)
 
 
hades
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2005   re Buczek

Hej Gierasima widzę dość często jak Jestem na poligonie drawskim, trochę kumpli pracuje w Szczecinie/Gawron,ŚLUSARZ,../
narka
 
 
mk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   pozdro

pozdrawiam kolegów z promocji 97 rozsianych po swiecie. przypadkowo trafilem na to forum bo interesuje sie komisjami lekarskimi. za 3 lata wybieram sie do cywila. buczek masz moze namiary na Paczkowskiego. Urwal mi sie z nimi kontakt w 99 roku. Apropos znajomych to pracuje w Elblagu z Kacprzykiem (13 pplot), a poza tym zoltowski piotr z 17 pl i paternoga w cywilu juz dawno interesy kreca.

Michal Kasprzak

majkelmaster@wp.pl
 
 
Buczek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2005   

No nareszcie coś się ruszyło :)
Michał dzięki za znak życia.
No jak mam nie mieć namiarów na Patryka jak w jednej jednostce matuszce armii najpiękniejsze lata życia oddajemy :)
Jutro postaram się podać ci konkretny telefon, bo przebóg nie pamiętam.
Weź stuknij w czoło Zbyszka K. niech się skubaniec odezwie do kolegi z plutonu.
Co za czasy coraz częściej się słyszy że "nasi" już pod kapeluszem.
A z drugiej strony - czemu tu się dziwić.



Romek - a tobie gratuluje tego DAN'a - nie w kij dmuchał - brawo.

Pozdro
Buczek. :cool:
 
 
ŚWIĘTY
2


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 88
Skąd: WL
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2005   

Promocja '95. W tym roku dzięki forum zrobiliśmy zjazd w Zegrzu. Wszystko stoi na miejscu i FORTY czekają. Pozdro dla młodszych kolegów.
 
 
Faustus
2



Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 59
Skąd: z kątowni...
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2005   

Cześć Piotrek
z Warszawki pozdrawia (Twój przez pewien czas dowódca plutonu i pisarz kompanijny) Tomek T.
Trochę nas tu się zagnieździło (chodzi mi o ostatnią promocję Zegrza)... Obecnie piastuję etacik w pewnej instytucji. Prawie 7 lat na etacie kpt. (do tego to już moja 4 JW i 7 stanowisko) a po 01. lipca 2004 oczko w dół :cry:
Szefa też mam po Zegrzu, choć z tym w mojej robocie jest różnie: specjaliści wszelkiej maści, nie tylko po łączności he he he.
A właśnie: co z Paczką, bo nawet Gmyzol, z którym mam regularny kontakt, nic nie wie...
Jakiś czas temu widziałem się z Andrzejem K. i Gmyzolem w stolicy. Jak masz kontakt z Łabędziem to daj znać.
Jak na razie chodzę nadal w lotniczym mundurku choć moja instytucja to coś jakby WL. Na szczęście nikt nie goni do zmiany i jest dobrze... poza tym mam (chyba) dożywotnią zgodę d-cy SP na użytkowanie tego munduru.
Miałem to nieszczęście, że służyłem w pewnej brygadzie z Bonikiem tyle, że w innych dywizjonach... A Bonik to cała historia: prokurator i te sprawy... Podobno od dwóch lat siedzi na zwolnieniu lekarskim. No i wreszcie po kilkuletnim poślizgu dostał 3 gwiazdkę.
Napisz jak tam Gierasim... To też kawał historii naszego plutonu...
Od promocji urwał się kontakt z Wajem, Koniem, Gąsiorem. Kilka razy widziałem Grubego, Śmigłowca. Wiem gdzie jest Dyziek ale Suchy tez przepadł jak kamien w wodę...
_________________
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
 
 
e-p-o
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Wrz, 2005   

hej oszołomy z oślej szkoły (bez urazy),
Buczek dał mi znać , że ktoś mnie poszukuje na tym "branżowym" forum. Cześć Kacper, Tymek.
Pracuję z Buczkem w MW. Mam raczej dobrą fuchę (operacyjny 6 razy w miesiacu służba-kpt)-jak widać nie przemęczam się.
Nie mam z nikim kontaktu z naszego plutonu oprócz Buczka. W MW jest jeszcze Marszałek, jest też "Marynarz" Grzegorz z 11tego plutonu w Zegrzu. Niestety Grzesiu jest b. ciężko chory.
Co do Kacpra, od kiedy -jak pamiętam, jesteś w wojsku zamierzasz odejść, coś widzę ciężko ze zdecydowaniem ;-) żartuję sobie. Wydaje mi się że te 3lata do 15tu wytrzymasz?-jak my wszyscy.
pozdrawiam wszystkich
Patryk Paczkowski from 3city.
 
 
kowal-ski
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Wrz, 2005   kowal 1997 10 pluton 1 kp.

Cześć BURKI !!! Jak ktos potrzebuje coś w Stolicy to zapraszam kowal 1997 Kowal Pl. 10 1 kp.
Ostatnio zmieniony przez kowal-ski Wto 04 Paź, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Buczek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2005   

Oż wy w życiu .....
Wracam sobie spokojnie z poligoniku a tu tyle odpowiedzi - wielki brat jest pod wrażeniem :)
Po kolei:
Gierasim siedzi w Drawsku, chyba nienajgorzej mu się powodzi - żona, córka, mieszkanko, autko - generalnie (admiralnie - ha ha ) Ok
Suchy - z tego co wiem był gdzieś w Koszalinie a po rozwiązaniu 8 Dyw. prawdopodobnie teraz gdzieś w Bydgoszczy, słyszałem że dobrze się ożenił (generalska ponoć córka) wiem też że był bronić wolności Irackiej ziemi - ha ha ha.
Waju - był w 25 Brygadzie (zwanej Hollywood - ha ha ) a czy jest tam nadal - pojęcia nie mam , też po Iraku.
Gdzie jest Dyziek też wiem - nie od dziś się mówiło że szkoła braków nie wypuszcza - ha ha
Mam podwładnych którzy byli u niego na kompanii - zgadnijcie jak go wspominają - ha ha ha :)
I to narazie tyle
Pozdrawiam Ośle łąki - baranie głowy z 10 pl.
Buczek :)
 
 
Gajdemski
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Paź, 2005   

:gent: Witam Promocję 97. Jestem w WEJHEROWIE z trzema kolesiami z naszego wysypu.
Extra że się powoli odnajdujemy.
Pozdrawiam.
 
 
lukabaka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   Cześć chłopaki z Zegrza

Mieszkam obecnie w okolicach Gdanska, bylem w 28 plutonie na kompanii u "Kempesa", niedlugo bedzie juz 10 lat "po",mozna cos zorganizowac.
Albert.

:viktoria:
 
 
ice-man
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lis, 2005   

Hej!
Pozdrowienia dla wszystkich zegrzowiakow a w szczegolnosci z 11 plutonu Szykuly!!!Pomimo,iz dzieli nas morze zawsze milo wspominam kumpli z woja:)))
ICE-MAN
 
 
Oli73 
1



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 23 Lis, 2005   

Witam :gent: wszystkich - pozdrowienia od Darka Chorążego - praporscik@poczta.onet.pl
Razem z Loncusiem jesteśmy w Krakowie, a niedaleko bo w Nowym Targu jest jeszcze Dyziu :viktoria: mamy kontakt z Remizą w Brodnicy i Hansem - Szczytno
Wreszcie coś drgnęło w naszym roczniku - fantastycznie - podpisuje się obiema rękami pod jakimś zjazdem, najlepiej w Zegrzu - od promocji tam nie byłem :(
Jeszcze raz pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group