Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WSOWŁ promocja 1997
Opublikował Wiadomość
Oli73 
1



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Hej
To jak z tym spotkaniem po latach ;) Coś faktycznie trzeba by zacząć działać
Pozdrawiam
 
 
 
WaC 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: WS0WŁ, tera W-wa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2006   

Cześć!

Zgadzam się z przedmówcą. Faktem jest, że trzeba w jakiś sposób zaktywizować "chłopców" z Zegrza (obecnie tam służących). Do czerwca zostało tylko pół roku. Jednak zdaję sobie sprawę, że wymaga to sporo wysiłku organizacyjnego i czasu, a Oni i tak mają "roboty od cholery".
 
 
kowal-ski
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

SZANOWNI PANOWIE, ELITO i KWIECIE MŁODZIEŻY POLSKIEJ tu nie ma co gadać i czekać tylko trzeba już działać jeżeli chcemy się spotkać po 10 latach, tym bardziej że było nas niemało. W związku z powyższym składam pierwszą propozycję.
Musimy wszyscy włożyć troche wysiłku i powiadomić w miare wszystkich pocztą pantoflowa i metodą łańcuchową, bo chyba tak będzie najłatwiej. Napewno wszyscy nie będą mogli przybyć z różnych przyczyn (poligony, misje, służby, sprawy rodzinne, losowe i osobiste) Proponuję żeby przyjechali tylko chętni, ale żeby było nas jak najwięcej, dlatego trzeba już zacząć ustalenia.
Oto mój narazie wstępny i prosty plan imprezki.

Do 15.02.2007 r. powiadomienie w miarę jak największej ilości osób (w to przedsięwzięcie musimy zaangażować sie wszyscy). Zebranie opini i chętnych do udziału w spotkaniu. Ustalimy na jaki e-mail to będziemy zgłaszać. Jak ktoś ma kontakt z maszą byłą kadrą i dowódcami no to ich też trzeba zaprosić. Mogą to być tylko wybrani. Jak uważacie. Oczywiści za nich zapłacimy wspólnie.

Do 15.03.2007 r. oszacowanie kosztów spotkania, oraz uszczegółowienie programu,

Do 15.04.2007 r. wpłata na umówione konto pieniędzy-co jednocześnie będzie potwierdzeniem udziału w imprezce.

Spotkanie 22-24.06.2007 r. w Zegrzu.
- 22.06.07 r. piątek wieczowem- przyjazd i zakwaterowanie może na terenie centrum szkolenia w Zegrzu - jeśli będzie taka mozliwość. Jeżeli nie, można wybrać jakiś z ośrodków wypoczynkowych lub hoteli w pobliżu,
- 23.06.07 r. sobota - śniadanie we własnym zakresie, ok. godz. 10.00 zwiedzanie :-)) zwiedzanie centrum, może jakieś atrakcje, jakiś wykładzik na temat tego co działo sie w jednostce przez ostatnich 10 lat, itp......, ok godz. 15.00 uroczyste, spotkanie, przyjęcie z obfito zastawionym stołem, każdy będzie mógł się wypowiedzieć co robił przez te lata, będą rozmowy, pogaduszki itd. do pożnych godzin nocnych no i nocleg.
- 24.06.07 r. niedziela - czas do dyspozycji własnej, spotkania, zwiedzanie Zegrza, okolicy itd..... no i wyjazd w dowolnej chwili,

Wyżywienie podczas tych dni we własnym zakresie oprucz sobotniego uroczystego spotkania (balu) które będzie przygotowane. Ciepłe posiłki, zakąski, przystawki, napoje, alkohol itd.

Spotkanie można zrobić w formie balu z żonami, dziewczynami......... ale myśle że to nie wypali żeby mogły przyjechać z całej Polski całe rodziny. No i problem z zakwaterowaniem.

Jeśli będzie bardzo dużo chętnych może byc problem z zakwaterowaniem ale to musimy się rozpoznać.

Szczególnie liczę na zaangażowanie naszych kolegów którzy pracują w Zegrzu, bo oni najlepiej wiedza co, gdzie i jak można zorganizować.

Chętnie zapoznam się z innymi propozycjami. Myśle, że przedstawiony powyżej plan że jest prosty, łatwy do realizacji i wystarczający. Zawsze możemy przedłużyć pobyt i urozmaicić program, ale .................

Pozdrawiam
Roch
 
 
marcellusbig
[Usunięty]

  Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Witam serdecznie wszystkich :!: :!: :!:

Z tej strony klawiatury "Kruszyna" (11 pluton). Miło poczytać wiadomości od osób z którymi się nie widziałem 10 (prawie) lat. Jestem jak najbardziej za spotkaniem rocznicowym. Z tego co wiem co jakiś czas imprezują w Zegrzu kolejne wypusty.
Ja jestem w Wa-wie. Z naszej fali służą ze mną:
- Jarek Wronowski
- Marcin Kułakowski
- Marek Błaszczak
- Piotrek Chałaszczyk
- Piotrek Zakrzewski
- Sławek Siodłak
- był jeszcze Boguś Kalityński ale "WSIąkł" ( :( )i przelotem Tymek - teraz w BWDow w Sieradzu.
Postaram sie ponamawiać wyżej wymienionych do spotkania.

Jakby coś tego to ja na pewno będę :viktoria:

Pozdrufka i będę tu często zaglądał.
 
 
WaC 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: WS0WŁ, tera W-wa
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Cześć!
Kurczę, nie wiem czy tak można szastać nazwiskami?
Teraz na temat: przekażę wszystkim, z którymi mam kontakt o NFoW i ewentualnym spotkaniu.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.
 
 
marcellusbig
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Drogi kolego WaC!
To nie jest szastanie nazwiskami tylko zwykłe przypomnienie. Po 10 latach ksywy nie wszystkim muszą się pokrywać z konkretnymi osobami. (a np: "Hansów" było u nas na roku dwóch...).
Pozdrawiam
 
 
hades
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Cześć koledzy
Siedzę w Akademii Kredek w Wawie na Rembertowie - na szczeście jeszcze tylko do czerwca:). Jest nas tu kilku z '97: z plutonu Pestka, P.Janicki, A.Janiszewski .
Fajna sprawa jesli chodzi o wspólna bibę w Zegrzu jestem za a nawet przeciw i czekam na jakieś konkretne info.
Pozdro
Romek B.
http://wcs.szczecin.pl
 
 
WaC 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: WS0WŁ, tera W-wa
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Ale niemrawy ten rocznik. A na pożegnalne ognisko to nawet komendanta nie zaprosili.

[ Dodano: Sob 13 Sty, 2007 ]
Jeśli to Ty Romku jesteś na środkowym zdjęciu, to na ulicy bym Cię nie poznał.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   


Przypominam, że Forum to nie czat...


 
 
katalizator
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Sty, 2007   

Pozdrawiam wszystkich Zegrzyniaków z fali 97, i innych też. Oczywiście jestem za spotkaniem. Mam kontakt z kilkoma osobami na uczelni (trochę się uczę). Pozdrawiam Ali
 
 
WaC 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: WS0WŁ, tera W-wa
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Mam propozycję. Może znalazłby się ktoś chętny do „trzymania” i uaktualniania imiennej listy – z naszymi telefonami kontaktowymi. Informacje przekazywalibyśmy pośrednictwem PW (prywatnej wiadomości) lub e-mail. Kolega kowal-ski miał dobry pomysł odnośnie harmonogramu. Ja ze swojej strony, zobowiązuję się przekazać osobom, z którymi mam kontakt, informację o tej inicjatywie.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.
 
 
Oscar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Witam serdecznie wszystkich absolwentów rocznika '97 (Leszek R. 15 pl). Pomysł zjazdu jak najbardziej słuszny i oby z fazy planowania przeszedł do realizacji. Miło jest słyszeć, iż stanowimy tak liczna grupę reprezentującą wszystkie RSZ, a nawet mamy kilku przedstawicieli w MSWiA. Mam kontakt ze wszystkimi, którzy jak ja wybrali służbę w MW i wiem, iż aktywnie tu zaglądają (patrz Buczek). Utrzymuję kontakt z Miśkiem, Robertem (Bambo) obaj w W-wie, Sobolem (Opole), kilku chłopaków z dawnego 15 plutonu jak również innych mam zlokalizowanych w jednostkach i nie sądzę, iż kontakt z nimi może być utrudniony. Przykro jedynie, iż na pewno nie spotkamy się już w pełnym składzie 220 absolwentów. Marynarz i Kaczorek odeszli zbyt szybko na wieczna wachtę. :(
Bywam regularnie w Zegrzu, więc mam kontakt również z Kępesem, ma się całkiem dobrze, a w ubiegłe wakacje spotkałem również jedną z dowódczych osobowości naszego rocznika Krzysztofa Sz. Niestety już w cywilu.

Dziękuję wszystkim za pozdrowienia i życzę powodzenia w służbie. Kontakt ze mną jak na razie pod nr CA MON 266967.
 
 
czester
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   witam!!!

:viktoria:
pozdrawiam 14-ty pluton aż ze świętoszowa gdzie pracuję z kaczmaremz 11pl i krzysiem g. od szuwarów.
pomysł ze zjazdem jak najbardzie trafny i my się na to piszemy .
 
 
ice-man
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lut, 2007   

Hej tu Ice-man z 11pl!!!
Pozdrowka dla wszystkich "zegrzyniakow",oczywiscie jestem takze za spotkaniem i proponuje aby jedna osoba to chwycila z tego co czytalem to rochu-kowalski ma dobry pomysl i gdyby zechcial moglby to pociagnac.Kowal co ty na to???Poza tym weekend 29.06-01.07 bylby blizszy dacie promocji ale to oczywiscie szczegol.Wiec osmioma rekami jestem ZAAAAAAAAAAAAAA!!!

PS. Czy ktos moze dac namiar na Szykinsa?
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lut, 2007   

Szanowni Panowie,

W tym miejscu szukamy starych znajomych, posty typu musimy się spotkać, trzeba coś zorganizować itd. będą usuwane . Macie namiary, proszę komunikować się via email, PW czy też telefony.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group