Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Abonament rtv zapłacą ci, co mają w domu prąd?
Opublikował Wiadomość
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   Abonament rtv zapłacą ci, co mają w domu prąd?

To, że prąd jest w budynku nie oznacza, że musi stać tam telewizor i radio. Ja mam prąd także w garaży, to chyba i za garaż będę płacić abonament RTV :x

Więcej informacji tutaj Abonament RTV
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Rak napisał/a:
..o chyba i za garaż będę płacić abonament RTV


Nie zapłacisz, niezależnie od posiadanej ilości odbiorników, płacisz tylko jeden abonament. Na szczęście. I na razie.


 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Oby to była prawda, bo w naszym pięknym kraju wszystko jest możliwe :!:
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

No i słusznie, nareszcie będa płacic wszyscy :viktoria:
 
 
Boba Fett 
Banita
Bounty Hunter


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 1050
Skąd: Kamino
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

To żart, rozumiem?

Urawniłowka - nieważne czy masz telewizor czy nie - to Ci się podoba?

Jak dla mnie są dwie opcje:
1. Opłacanie abonamentu przez wszystkich podatników, pod warunkiem całkowitej rezygnacji z reklam w TVP, bo niby czemu mają dorabiać? TVN czy Polsat ode mnie nic nie chce, a mogę sobie ich oglądać.

2. Zakodowanie sygnału. Zobaczymy wtedy jaka to "publiczna" telewizja...
_________________
What if he doesn't survive? He's worth a lot to me.
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

No jasne że żart, osobiście uważam że robienie kasy na reklamach i żądanie od ludzi płacenia abonamentu jest łagodnie mówiąc nieetyczne, jak bym napisał co mi sie ciśnie na klawiaturę to pasek by mi sie pewnie wydłużył :zly3:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Zgoda, bolec71 :viktoria:
Masz rację. Albo abonament, dotacje państwowe , "misja" itd. albo komercja i kasa z reklam.
Niech się zdecydują.

:gent:
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

A po co wybierać jak można doić dwie krowy?
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

Tyle, ze to jest filozofia... no właśnie... znowu polityka... :-o

:gent:
 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

To ja dziękuję za prąd i kupuję sobie telewizor na baterię :D
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

Bobba Fett napisał/a:
Opłacanie abonamentu przez wszystkich podatników, pod warunkiem całkowitej rezygnacji z reklam w TVP, bo niby czemu mają dorabiać? TVN czy Polsat ode mnie nic nie chce, a mogę sobie ich oglądać.

Nie płacisz za oglądanie państwowych programów ,lecz za posiadanie odbiornika - temat obszernie poruszany w innym wątku.
Moim skromnym zdaniem płacenie abonamentu przez wszystkich na zasadzie korzystania z energii elektrycznej jest jak najbardziej w porządku pod jednym warunkiem nie w dotychczasowej stawce.Jeżeli roczny abonament za telewizor i radio wynosił by ok.50zł - myślę że nie byłoby problemu.
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

Tylko że znając polskie realia zaraz pojawi się grupa zwolnionych z obowiązku płacenia abonamentu:
posłowie i senatorowie, emeryci i renciści, bezrobotni, rolnicy itd..... :zly4:
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

:zly3: :zly3: Jak wszyscy to babcia też - tak na marginesie emeryci powyżej ? granicy wieku nie są w obecnej chwili z płacenia abonamentu zwolnieni :?:
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
daria 
5
Walczący



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 362
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   Abonament

Drodzy rodacy.Kazdy w XXI wieku posiada telewizor i radio.Oczywiscie znam takich co nie posiadaja ale sa to wyjatki.Kazdy z nas powinien placic abonament RTV wtedy nie byl by taki wysoki.Teraz placi moze 20% spoleczenstwa.Reszta ma to gdzies.Ale taki jest nasz narod wszystko na nie.Ja place choc moj blok jest tak stary ze nie dosc ze nie mam gniazda antenowego to nawet nie mam anteny zbiorczej na bloku.Kozystam z uslug jednej z telewizji satelitarnej i place podwojnie raz abonament RTV a drugi raz abonament za telewizje satelitarna.Ale co mam zrobic jezeli chce na biezaco wiedziec co sie w kraju i na swiecie dzieje.Oczywiscie ktos mi powie kup sobie gazete ale czy w skali miesiaca to wyjdzie taniej?Placmy wszyscy bedzie OK.Pozdrawiam. :hey:
 
 
ama
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

Daria-myślę,że jeżeli w TVP będzie "co oglądać",a nie ciągłe powtarzanie tych samych filmów na każdym kanale,reklamy trwające 15min. itp;to więcej abonentów będzie uiszczać opłaty!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group