Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysluchajcie kazdego slowa.
Opublikował Wiadomość
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12718
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

Najbardziej żal mi tego Siemoniaka. Mimo, że z Platformy, zapamiętałem go jako jednego z lepszych MONów. I tak się dał przeczołgać

Cytat:
"Żadnego alkoholu na spotkaniu nie piłem, z posłami PiS żadnego kontaktu tam nie miałem. Z pokorą przyjmuję ostrą krytykę. Przepraszam za wszystkie publiczne skutki mojego działania"
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Bol3k 
4


Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 205
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

Papla napisał/a:
manfred napisał/a:

Jaruzelski ...(tutaj duzo pier o szopenie) .


manfred, wiesz, jak sloma z butow, pisowskiej mentalnosci nie da sie wytrzebic, to jest cos, czego ani amputacja, ani najlepsze antybiotyki nie wylecza.

Naprawde sie licytujesz? Takiego szczucia jakie jest teraz na wszystkich co "nie z pis" nie powstydzilby sie Beria, z ta roznica, ze wtedy byl "totalitaryzm" a teraz jest "demokracja". W calym stanie wojennym, albo nie, od 1981 do 1990, a wiec przez cala dekade "tyranskiego panowania" W. Jaruzelskiego zginelo mniej ludzi, i to po obu stronach, wlaczajac wypadki przy pracy, niz przez ostatnie poltora roku plandemii pod znakiem Karakana, kazdego dnia ginie w przeciagu trzech godzin. Tak, trzy godziny PiSu to dziesiec lat ofiar krwawego Wojciecha.

Uczciwosc? Moralnosc? Afery? Porownaj jak zyl prezydent RP na Ikara 5 i jak zyje Karakan? Czy ty zdajesz sobie sprawe, ze w czasie stanu wojennego, na obu koncach ulicy staly 2 SKOTY z kilkunastoma zolnierzami, a ilu policjantow stoi pod plotem i przesladuje przechodniow?

Corka "dyktatora" jest szanowana, wyksztalcona, kulturalna kobieta utrzymujaca sie z wlasnej pracy, bratanica kurdupla rznie sie na lewo i prawo, co chwila jakis bachor, kazdy z innym (pytanie, kto to ru..a i dlaczego, bo przeciez ma urode nie bardzo wyjsciowa... ale kotakty z wujkiem dobre, wiec torba na pysk i myslimy o pozycji w spolce SP), a ile to juz tych slubow koscielnych miala?

Za tzw. komuny nikt by nawet nie pomyslal o "aferach" na miare najmniejszej z afer Pisu. Za respiratory bylaby czapa dla polowy rzadu. Z Kaczorem u steru, nawet wlos z glowy nikomu nie spadl.

Jaruzelski w kazdym aspekcie deklasuje pisokracje i jej lidera, nawet w takich prozaicznych sprawach jak np. wypowiedzi. Ta roznice widac, slychac i czuc, ale.... elektorat jest za tepoglowy zeby to dostrzec.


Aż do teraz myślałem, że takie laurki dla komuny to tylko Trybuna Ludu pisała....
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

A spodziewałeś się, że komuna jeszcze wróci?
Teraz zamiast Trybuny Ludu, jest TVPis.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

Co tej pierwszej Pani to z pewnością nie ma żadnego prawa do wypowiadania się o moralności.
Miała, z jakimś tam Panem dwójkę dzieci. Rozwiodła się, a zaraz po rozwodzie wystąpiła o zaprzeczenie ojcostwa. To co? Już od dnia ślubu spotykała się z kolejnym kandydatem na męża? Szkoda gadać.

Co do drugiej Pani to sądzę, iż im po prostu nie wyszło. Zdarza się.

Odnośnie fizjonomii nie będę się wypowiadał. Gdyż można być brzydką i godną jak również piękną i niegodną. I na odwrót.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Bol3k 
4


Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 205
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2021   

Tytan w dresie. napisał/a:
A spodziewałeś się, że komuna jeszcze wróci?
Teraz zamiast Trybuny Ludu, jest TVPis.


To że wrócila, to już widziałem w latach 90-tych: towarzysze zamienili legitymacje partyjne na karty kredytowe. W sumie oplaciło im się.

A że "Dziennik Telewizyjny" wróci, tego się nie spodziewałem. Widać ktoś uznał, że co jak co, ale PR to komuna miała dobry, skoro do dziś Jaruzelskiego chwalą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group