Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
czy długo jeszcze ............
Opublikował Wiadomość
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

a ja swojego dzis zmienilam, ale to tak na poprawe humorku, a co mala rzecz a cieszy :)

pozdrawiam ;)

P.S.
piwo by jeszcze bardziej ucieszylo :D
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Meridan 
6
Pracujący emeryt :)



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1088
Skąd: Już inna bajka :)
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

Agnieszko nie kuś ,ale tylko po jednym piwku bo coś czuję ,że gdyby było więcej to mógłbym sie zapomnieć . Pa :roll:
 
 
Revenant
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

:szczena: O jejku :!: Widzę, że w Narodzie nastąpił deficyt dystansu i poczucia humoru... Nie zauważyłem, żeby ktoś miał na NFoW awatar - w mojej ocenie - urażający czyjeś uczucia lub przekonania. Choć może nie mnie to oceniać, gdyż jestem raczej liberałem i mało rzeczy mnie oburza.
Czytając tę dyskusję o awatarach, wychwalam w duchu jednocześnie własną decyzję sprzed kilku tygodni o rezygnacji z korzystania na NFoW z awatarku, na którym jest Saddam Husajn z RPG-7. Coś podskórnie przeczuwałem, że by mi się dostało za taki obrazek od ludzi bez poczucia humoru. I tak mam 'kaca', że jako awatarek mam rysunek rosyjskiego samolotu... :gwizdze: Wniosek jest taki, że najlepiej nie mieć awatara w ogóle, albo jakieś 'artystyczne mazy' to się wtedy nikt nie przyczepi.
:gent:
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

Nie zgodzę się, przecież wiadomo że taki samolot czy np. mój AK74 z podwieszonym "kastiorem" nie obrazi nikogo, więc stwierdzenie że najlepiej nie mieć avatarka jest trochę przesadzone.
 
 
opi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Maj, 2005   

To ja moze zrezygnuje z umieszczania w swoim avatarze żołnierza Afrika Korps w hełmie i w goglach, hehehe jesio skończyłbym jak Azja Tuchajbejowicz.
Pozatym Agnieszka w avatarku to ma chyba starego poczciwego Mausera :P chba ze mi wzrok wadliwie działa.
A jesli juz sie czepiac Panie SAR to nie user tylko urzytkownik niestety ustawa o ochronie jezyka poleskiego obowiazuje.

No i przestrzeganie zasad pisowni i ortografii również P_E

P.S. czyzby sie tworzyła rodzina piwoszy :D na forum hehehehe
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Sro 11 Maj, 2005   

Avatarek został zmieniony, przecież każdy odróżniłby Mausera od MP40
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Maj, 2005   

AKMS napisał/a:
Avatarek został zmieniony, przecież każdy odróżniłby Mausera od MP40


Ja na przykład nie ;) I dobrze mi z tym.
 
 
opi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Maj, 2005   

kajam sie nisko wszak jam tu od niedawna :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group