Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakaz fotografowania JW
Opublikował Wiadomość
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 460
Skąd: z wojska
Wysłany: Pią 04 Sie, 2023   

Kolejnym krokiem będzie cenzura internetu i blokada wolności słowa... Niepoważni są ci którzy widzą w legalnych czynnościach coś złego... Mi też może nie podobać się że idąc na spacer mija mnie mnóstwo samochodów, które rejestrują mój wizerunek 🤷
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15984
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Zobaczcie jak to wygląda gdy jest jeszcze normalna sytuacja.
"Zatrzymała mnie policja, Sądy zdecydowały - pierwszy taki przypadek na polskim YouTube."
https://www.youtube.com/watch?v=WrvQ-ILYTig

Wolne "SONDY", wolne "SONDY" .... :lol: :modli:

To wyobraźcie sobie jak to będzie wyglądać kiedy wejdzie zakaz fotografowania. :efendi2:
Takich filmów to już nie zobaczycie
https://www.youtube.com/@Lecewmiasto/videos :gent:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

michqq napisał/a:

Kolego, no widzisz, ale czy Ty w tej chwili proponujesz penalizację złośliwości?


Tak. Bo takich idiotów jak audyt trzeba karać. Bo nikt normalny takich rzeczy nie robi. Pójdę dzisiaj na deptak do miasta, otworze piwo nie pijąc go, postawie obok, włączę kamerę i będę czekał na Policje.

-=Alex=- napisał/a:

To wyobraźcie sobie jak to będzie wyglądać kiedy wejdzie zakaz fotografowania. :efendi2:
Takich filmów to już nie zobaczycie
https://www.youtube.com/@Lecewmiasto/videos :gent:


Oj tam już nie strasz, bo tak na pewno nie będzie. Nie ma to jak wrzucić coś co ma działać na emocje.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Pomijając całą resztę, czy to normalne, że chodzi sobie gość, prowokuje dyskusje ze służbami, zarabiając na tym kasę?
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Tytan w dresie, jak widać niektórzy mu tu jeszcze przyklaskują. I to są żołnierze zawodowi!
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15984
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Riczard napisał/a:
Pójdę dzisiaj na deptak do miasta, otworze piwo nie pijąc go, postawie obok, włączę kamerę i będę czekał na Policje.
Zrób tak.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 460
Skąd: z wojska
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Tytan w dresie. napisał/a:
Pomijając całą resztę, czy to normalne, że chodzi sobie gość, prowokuje dyskusje ze służbami, zarabiając na tym kasę?


Mało tego, że to normalne bo legalne to właśnie powinno być dużo więcej takich osób, które pokażą, tym którzy mają braki, że jako obywatele wolnego kraju w XXI w. mamy swoje prawa.
Gdyby zaczynając od władzy poprzez ochronne na policji kończąc znali prawa obywatela i nie starali się ich łamać to takich gości jak audyt najzwyczajniej w świecie by nie było.
Nie wiem co złego widzicie w tym, że obywatel pokazuje władzy, w sposób dosadny, gdzie jest ich miejsce. Każdy z Was chciałby pewnie, w razie czego, być potraktowany przez policję zgodnie z prawem i tak by nie łamano naszych praw.

Jest takie powiedzenie, "mądry głupiemu ustępuje"... bardzo nietrafne, zobaczcie jak zaczyna wyglądać świat... Gdyby mądrzy się przeciwstawiali z pewnością było by lepiej...
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Moment.Gdyby nie robił prowokacji, to problem by nie istniał. To on stwarza sytuację, z którymi potem "dzielnie" walczy i na tym zarabia. Nie powiesz mi przecież, że to jest powszechne zjawisko.
 
 
arczi0044 
2
prawie emeryt


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 83
Skąd: WLKP
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Przecież to co jest na nagranych materiałach wszyscy widzą z chodnika, to jaka to tajemnica?. To właśnie reakcja służb nabija mu wyświetlenia, zostawić gościa w spokoju i za parę tygodni nikt nie będzie tego oglądał.
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Dokładnie. Ignorować typa, a nie robić z niego bohatera walki z "systemem".
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

mati_s1 napisał/a:
....że jako obywatele wolnego kraju w XXI w. mamy swoje prawa.



Jak chcecie szukać praw obywatelskich to szukajcie ich w poważnych rzeczach na przykład co się działo podczas pandemii, jak ochotniczo przymusowo chciano wprowadzić szczepionki, że jest cenzura w internecie wprowadzona nawet nie przez rząd tylko globalne korporacje, że uchwalono prawo na podstawie którego jak pokłócisz się nawet nie z żoną a z dziewczyną to mogą cie wyrzucić z własnego mieszkania i wiele wiele innych.
A ten facet łazi, prowokuje i szuka dramy. Tworzy negatywny stosunek opinii publicznej do Policji, Wojska i innych służb mundurowych na podstawie pojedynczych sytuacji. Zwłaszcza w obecnej sytuacji jest bardzo szkodliwa działalność.
Kilkanaście lat temu robiłem sporo zdjęć dla wikipedii. Zdarzyło się że ktoś czasem też powiedział mi, że nie wolno fotografować. Powiedziałem po co to robię i zwykle był spokój a jeśli nie to odpuszczałem i ewentualnie w przyszłości pytałem o zgode. Dowódca Jednostki Wojskowej jest jak gospodarz w domu. Jeżeli ktoś przychodzi pod dom i sterczy pod bramą to albo dostaje w ryj albo zostaje oskarżony o stalking co może skutkować zakazem zbliżania się.
I dalej przypominam że żołnierz może dostać działe za zdjęcie w mundurze a niektórzy bronią jakiegoś prowokatora.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Albo ostatnia sprawa ministra Niedzielskiego, czy prokuratora ujawniających, w sposób skandaliczny, dane wrażliwe obywateli.
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 460
Skąd: z wojska
Wysłany: Sob 05 Sie, 2023   

Riczard,
Cytat:
...Dowódca Jednostki Wojskowej jest jak gospodarz w domu. Jeżeli ktoś przychodzi pod dom i sterczy pod bramą to albo dostaje w ryj...

I tym cytatem raczej kończę rozmowę z kolegą :bye:
 
 
WG 
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 777
Skąd: Wojsko Polskie
Wysłany: Nie 06 Sie, 2023   

Riczard, ja już kiedyś wspomniałem, że miałem zaszczyt być z Tobą w tym samym czasie na "podoficerce". Już wtedy Ci się odklejało jak zacząłeś dowodzić grupą, o czym zresztą tutaj kilka razy wspominałem.
Jak widać, od tamtego czasu wiele się nie zmieniłeś.

I Ty chcesz zmieniać wojsko.
 
 
Jefrjeitor 
5



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 782
Skąd: jedzie ta kontrola?!
Wysłany: Nie 06 Sie, 2023   

WG, dawaj jakieś ciekawe anegdoty z naszym forumowym Rambo w roli głównej, bo patrząc na jego wpisy zapowiada się ciekawie :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group