Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[YT] KANAL POR.REZ. PIOTRA POWALKI
Opublikował Wiadomość
mlyniu 
5



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 845
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

W poniższym materiale kpt. Lisowski porusza temat akcji ABW przeciwko osobom powiązanym ze stowarzyszeniem "Bronimy Munduru...". Proszę oglądać od 16 min. 40 s.
https://www.youtube.com/watch?v=HwfNgTQ1o1s

Na profilu facebookowym OMZRiK też znajdziemy informacje odnośnie tej akcji, a także działań niektórych posłów pewnej partii, uważanej za prorosyjską.
https://www.facebook.com/...a/?locale=pl_PL
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Ciekawy jestem kiedy będą łapać niemieckich agentów?

To całość wpisu:

Cytat:
BLOGER WOŹNIAK MANIPULUJE W SPRAWIE ŚLEDZTWA ABW I KONTRWYWIADU
Sympatyzujący ze skrajną prawicą bloger Krzysztof Woźniak zamieścił nagranie, w którym zamienia się w adwokata prawniczki, której mieszkanie zostało przeszukane na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie przez agentów ABW w śledztwie zainicjowanym przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego.
Chodzi o działalność grupy związanej z prorosyjskimi faszystami z "Kamractwa", która werbowała żołnierzy do współpracy na rzecz Rosjan. Co ważne, w skład grupy wchodzili również politycy Konfederacji.
Woźniak prezentuje wyłącznie zmanipulowany obraz sytuacji i kłamie, że nie znane są zarzuty jakie postawiono członkom proputinowskiej organizacji "Bronimy Munduru dla przyszłych pokoleń", która zgodnie z ujawnionymi zarzutami miała min. zajmować się szpiegostwem na rzecz reżimu putinowskiego oraz nawoływaniem do mordowania polskich dowódców wojskowych.
Nagranie Woźniak wprowadza w błąd tysiące Polaków i w zasadzie służy interesom rosyjskim w tej sprawie oraz wybielaniu Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź, której mieszkanie przeszukało ABW i która znana jest z rozpowszechniania idiotycznych teorii spiskowych i z prezentowania zdjęć Putina.
Czyżby Woźniak obawiał się, że też może stać się obiektem zainteresowania służb specjalnych tropiących dywersyjne działania Rosjan?
Poinformujemy odpowiednie służby o dziwnym zachowaniu tego blogera. Biorąc również pod uwagę nagrywanie przez niego filmów o wydźwięku antyukraińskim i antysemickim, sprawa może być rozwojowa...
Co naprawdę wydarzyło się wczoraj o 6:00 rano? Niżej prawdziwy obraz sytuacji:
GRUPY OPERACYJNE ABW WESZŁY WCZORAJ DO MIESZKAŃ PROROSYJSKICH AKTYWISTÓW
Wczoraj o godzinie 6:00 grupy realizacyjne ABW działające pod nadzorem Wydziału d/s Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie weszły do mieszkań prorosyjskich patostreamerów i faszystów związanych z "Kamractwem" i antyszczepionkową prorosyjską organizacją "Bronimy Munduru dla przyszłych pokoleń".
Sprawa ma związek z budowaniem przez służby rosyjskie w Polsce siatki tzw. "aktywistów antyszczepionkowych", której członkowie werbowali żołnierzy Wojska Polskiego do współpracy pod pozorem działalności w stowarzyszeniach antyszczepionkowych.
Żołnierze, którzy dali się - mniej lub bardziej świadomie - wciągnąć w te działania, byli indoktrynowani i zachęcani do atakowania swoich dowódców i prowadzenia działań dywersyjnych w polskiej armii.
Wśród osób, których mieszkania przeszukano są:
- Szczepan Krzewicki, agresywny patostreamer powiązany z prowokatorem przysłanym do Polski przez białoruskie KGB
- Jowita Kowszyn-Sumara, patostreamerka, polityczka Konfederacji, związana z przestępcą poszukiwanym listem gończym za znęcanie się nad niemowlęciem i kobietą w ciąży
Jakub Kuśpit - lider organizacji "Bronimy munduru" działającej zgodnie z wytycznymi rosyjskich służb
Aleksander Siergiej - aktywista organizacji "Bronimy munduru", który werbował żołnierzy do antypolskiej organizacji i odpowiadał za akcje medialne wymierzone w Państwo Polskie
- Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź - radczyni prawna związana z antypolskimi środowiskami proputinowskich faszystów i antyszczepionkowców, miała też związki z organizacją "Bronimy munduru"
Wszyscy wyżej wymienieni mieli też związek z podporucznikiem Szymonem Fijałem, członkiem jawnie proputinowskiej i faszystowskiej organizacji "Kamractwo".
Agenci ABW zabezpieczyli w przeszukiwanych mieszkaniach komputery, telefony i nośniki danych. W jednym z mieszkań znaleźli też sprzęt krótkofalarski, który mógł służyć do kontaktowania się z osobami z terenu Rosji i Białorusi.
DZIĘKUJEMY AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO I PROKURATURZE
W opini naszego Ośrodka działania przeprowadzone wczoraj były niezbędne do tego, by rozmontować w Polsce sieć wpływów stworzoną pod rządami PiS w różnych strukturach naszego państwa, w tym również w armii.
Wrogie nam służby specjalne FSB i KGB zbudowały w naszym kraju całą armię tzw. "aktywistów antyszczepionkowych" , "dziennikarzy antysystemowych" i "kamratów" którzy specjalizują się w prowokowaniu niepokojów społecznych i atakach na polskich dowódców, sędziów, prokuratorów, policjantów, komorników czy polskich urzędników państwowych.
Celem tych działań jest zdestabilizowanie funkcjonowania Państwa Polskiego i podważanie auturytetu i zaufania do polskich funkcjonariuszy państwowych.
Niestety, ludzie z prorosyjskich środowisk byli przez ostatnie lata ochraniani przez Zbigniewa Ziobrę, który uważał ich za część elektoratu wyborczego parti PiS i stopował działania policji i prokuratury przeciwko nim.
Dobrze, że czas bezkarności prorosyjskich aktywistów się skończył.



To teraz już jak nawet powiesz coś nie tak na szczepionki to też zostaniesz ruskim agentem.
Masz się szczepić, nie pyskować, nie mówić nic złego na Ukraine, chodzić na marsze równości, nie strzelać w sylwestra, atakować chrześcijaństwo ale chwalić inne religię, masz wstawić sobie flagę UE na fejsie i jeść wegańskie "mięso".

Inaczej demokracja uzna się za przesiąkniętego mową nienawiści szura, homofoba, katotaliba, faszystę i ruskiego agenta. A wtedy już nie będziesz fajny :brawo:

P.S. Co to do tego ośrodka warto sobie poczytać o założycielach, kto ich finansował, jakie jeszcze inne stowarzyszenia założyli i dlaczego jeden z nich musiał uciec do Norwegii.
Pozdrawiam :gent:
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
mlyniu 
5



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 845
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Riczard, skoro zacytowałeś tu wpis o panu Atorze, to polecam film o jego manipulacjach.
https://www.youtube.com/w...60I8RWs&t=1495s
Kiedyś też znajomemu udowadniałem, na przykładzie jednego z filmów Atora, jak ten człowiek manipuluje w swoich materiałach. Wystarczyło kilka minut filmu, by znaleźć kilka manipulacji, i poprzeć paroma linkami, by pokazać, że pan Ator w paru miejscach mija się z prawdą.
Oglądałem film Powałki z panem Siergiejem. Troszeczkę pan Siergiej robi sobie podśmiechujki z uzasadnienia, które spłyca praktycznie tego "zamachu stanu". Ale pismo ABW jest dostępne w necie, i tam padają, w oparciu zapewne o materiały filmowe pana Kuśpita, prezesa stowarzyszenia "Bronimy Munduru", czy Siergieja, a może i innych osób, konkretne zarzuty m.in. gróźb czy podżegania do zabójstwa, w oparciu o odpowiednie paragrafy. Uważam, że nie są to bezpodstawne zarzuty, gdyż pan Siergiej kilkukrotnie w swoich filmikach niepochlebnie wypowiadał się ogólnie o żołnierzach, że to debile, bo się zaszczepili, że ulegli, że nie mają kręgosłupa moralnego, że się SKURWILI, i tylko on, i jego niezaszczepieni koledzy, to myślący i wolni ludzie. Pozwolę sobie zacytować także post ze strony stowarzyszenia z dn. 07.03.2023r.
Cytat:
Stowarzyszeniowo-braterska reprezentacja na sprawie por. Szymona Fijała. (Było nas więcej tylko nie w mundurach).
Patrzyliśmy oskarżycielowi na ręce. Wiemy że czuł nasz wzrok na swoich plecach tak jak wiemy, że systemowe pachołki czują go każdego dnia.
Czują, że Wolni Ludzie są coraz silniejsi i że przyjdzie czas sprawiedliwości i odpowiedzialności za swoje czyny dla każdego urzędnika, polityka, dziennikarza, lekarza, prokuratora, sędziego, celebryty czy mundurowego.
Dla każdego, kto brał udział w LUDOBÓJSTWIE i był jego beneficjentem.

Czyli wg stowarzyszenia brałem udział w ludobójstwie, bo się zaszczepiłem? Bo brałem udział w działaniach antyCovidowych? Więc jestem systemowym pachołkiem? Czy mam to traktować jako groźbę? Niech każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny, ale nie wybiórczo. Jeśli się nie zaszczepiłeś, to licz się z tym, że zgodnie z polityką firmy możesz np. nie awansować. Jeśli ja się zaszczepiłem, to też biorę pod uwagę taką możliwość, że podana szczepionka może nie była właściwie przebadana, i w przyszłości może pogorszyć się mój stan zdrowia. Trzeba liczyć się z takimi czy innymi konsekwencjami własnych wyborów.
Wspomniany także w tej sprawie por. rez. Fijał z kolei jest zwolennikiem Wojciecha Olszańskiego i jego kamratów, a więc środowiska jawnie prorosyjskiego.
https://www.facebook.com/...07520000&type=3
Był on też wspierany przez posła Brauna w antyszczepionkowych działaniach. Z armii wyleciał za odmowę fałszowania rozkazów, i jeśli tylko za to, jeśli nie ma innych powodów, to oczywiście powinien być przywrócony do służby. Ale powiedz, Riczard, czy w razie W chciałbyś takiego dowódcę plutonu czy kompanii, o poglądach zbieżnych ze środowiskami prorosyjskimi? Ja osobiście bym się obawiał, czy nie zacznie on głosić haseł "Polska wybiera pokój", "Wybieramy wolnośc i braterstwo" , "Nasz cel to wolność, dobro i pokój", zamiast walczyć wraz ze swymi żołnierzami w obronie Ojczyzny. Wymienione hasła można znaleźć na social mediach stowarzyszenia, a są zbieżna z hasłami głoszonymi przez pana Sykulskiego i jego zwolenników, także jawnie prorosyjskich.
Podsumowując to widać, że niebezpodstawnie tematem zajęły się ABW i SKW. Niech służby działają, zbierają materiał, i jeśli są konkretne dowody, niech stawiają zarzuty. Także to powinno dotyczyć panów z "wielkiej polityki", którzy przez dostęp do informacji niejawnych mogą wyrządzić znacznie większe szkody. Jeśli chodzi o osoby ze stowarzyszenia, to moim zdaniem, raczej mamy tu do czynienia, podobnie jak z panem Powałką, z pożytecznymi idiotami, powielającymi rosyjską propagandę.
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Napisałeś eleborat, tylko ja dalej nie rozumiem jaki jest wspólny mianownik pomiędzy byciem antyszczepionkowcem a byciem ruskim agentem?
To są w ogóle dwa różne zagadnienia.
Czy każdy antyszczepionkowiec jest ruskim agentem?
Czy każdy ruski agent jest antyszczepionkowcem?
Co z ruskimi agentami, którzy się zaszczepili?

[ Dodano: Sob 13 Sty, 2024 ]
P.S.
mlyniu napisał/a:
... Jeśli się nie zaszczepiłeś, to licz się z tym, że zgodnie z polityką firmy możesz np. nie awansować...


A ja myślałem, że polityka naszej firmy stoi na wydawaniu rozkazów i brania za nie odpowiedzialności a nie na działaniach ochotniczo-przymusowych.

Pozdrawiam!
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
mlyniu 
5



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 845
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Riczard napisał/a:
Napisałeś eleborat, tylko ja dalej nie rozumiem jaki jest wspólny mianownik pomiędzy byciem antyszczepionkowcem a byciem ruskim agentem?

Po 22 lutego 2022 wiele osób, uważających się za antyszczepionkowców, zaczęło szerzyć narrację prorosyjską. Przykład Hiszpanii pokazuje, że ruchy antyszczepionkowe, którymi zajęły się służby, były inspirowane przez służby rosyjskie.
Tak więc powtórzę - niech nasze służby działają, i jak mają dowody, to niech stawiają zarzuty, bowiem wiele prawdy jest w takich "prześmiewczych" memach.
https://obrazkowo.pl/85d4bc6aa89633e13a87474acdaa00c9/Szur-fashion-szurska-moda-2021-czapeczka-foliowa-2022-ruska-czapka#google_vignette
 
 
cthsqd 
5



Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 968
Skąd: piechota z lornetkami
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Riczard napisał/a:
Napisałeś eleborat, tylko ja dalej nie rozumiem jaki jest wspólny mianownik pomiędzy byciem antyszczepionkowcem a byciem ruskim agentem?
To są w ogóle dwa różne zagadnienia.
Czy każdy antyszczepionkowiec jest ruskim agentem?
Czy każdy ruski agent jest antyszczepionkowcem?
Co z ruskimi agentami, którzy się zaszczepili?

To na prawdę jest proste jak budowa cepa. Temat szczepionek jest silnie polaryzującym społeczeństwo, podobnie jak z całą resztą tematów typu LGBT, 5G itp. a wszystko co polaryzuje społeczeństwa jest pompowane przez służby rosyjskie, właśnie po to żeby siać zamęt. Mając bazę wiernych "followersow" we własnych "portalach dla przebudzonych" można za pomocą tych narzedzi promować własną wizję świata, w tym treści antyukraińskie, co też się potwierdziło w okresie zbliżonym do ataku FR na Ukrainę.
Biedaczkowie, którzy ze szczerego przekonania byli antyszczepionkowi, nie wiedzieli, że byli karmieni przez ruskie trolownie. I w sumie dalej nie wiedzą.
_________________
Cthulhu Squadron
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Ty Riczard jak dziecko, jak ci twoi idole. Antyszczepionkowość nie ma związku z Rosją, bo nie ma na to dowodów. A nie ma też dowodów, że Hitler wiedział o Holokauście, jak mówił JKM.
A Putin na to - rzeczywiście nie ma dowodów. I sie śmiieje.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Gveir 
7


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 2451
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Powałka to kumpel tych CUMratów od Olszańskiego i innych stowarzyszeń szursko-onucowskich.
Nie rozumiem jak można być Polakiem i ślinić się do Rosji. Trzeba takich ludzi badać psychiatrycznie.
_________________
O bezpieczeństwie informacji w plutonie
manfred napisał/a:
I co masz takiego ważnego, do zaszyfrowania na tym poziomie?
Kto tego będzie odsłuchiwał?
 
 
przypadeek 
6



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 1710
Skąd: warm-maz
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Czyli Błaszczak miał rację mówiąc:
Cytat:
Antyszczepionkowi terroryści nie mogą udawać żołnierzy Wojska Polskiego. Zakończyliśmy prace nad przepisami, które jednoznacznie zakażą noszenia mundurów przez tego rodzaju grupy i wprowadzą sankcje. Stosowne rozporządzenie kierujemy do uzgodnień międzyresortowych".

On wiedział ;)
_________________
Ojczyzna, to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, którego potrzebujesz i które potrzebuje ciebie /Stefan Pacek/
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Niedługo ci, którzy nie chcą przerzucić się na samochody elektryczne i krytykujący politykę klimatyczną UE też będą świadomymi lub nieświadomymi ruskimi agentami....


Kod choroby: F40
Zalecenia dla pacjenta: medytacja, joga, ograniczenie ekspozycji na światło niebieskie, napar z melisy, 5mg melatoniny na 1 godz. przed snem.
Wskazówki dla lekarza: obserwować dalsze objawy.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
mlyniu 
5



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 845
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Intendentura, nie neguję przewałów, jakie dochodziły choćby na naszym podwórku, w związku z pandemią. Ale czy w takim razie Ty negujesz Covida?
Ja osobiście 2 razy przechorowałem to cholerstwo. Za pierwszym razem wcale nie było to miłe doświadczenie, za drugim razem, już dawno po szczepieniu, przeszedłem to znacznie łagodniej. I Covid jest, i będzie, i stał się, podobnie jak grypa, chorobą sezonową. Na grypę przecież co roku są dostępne szczepionki od wielu już lat.
Riczard, nie twierdzę, że stowarzyszenie "Bronimy Munduru", czy jej członkowie, lub osoby powiązane ze stowarzyszeniem, to ruska agentura. Ale choćby na przykładzie poruczników rez. Fijała i Powałki twierdzę, że głoszą poglądy zbieżne z rosyjską propagandą. Pan Fijał wręcz nie ukrywa i na swoim profilu facebookowym o tym pisze (link wklejałem wyżej), że wspiera od lat działalność Olszańskiego i kamratów, ugrupowania jawnie prorosyjskiego.
Poza tym uczepiłeś się tej "antyszczepionkowości" i negujesz fakt, że działania ABW mają swoje uzasadnienie w konkretnych paragrafach, wskazanych w odpowiednim piśmie, dostępnym zresztą już w necie.
A że, jak to powiedział manfred,
manfred napisał/a:
poszło na grubo.

może świadczyć fakt, że nawet premier RP, Donald Tusk, poruszył ten temat we wczorajszym wywiadzie (od 13 min. 25 s.).
https://www.youtube.com/watch?v=cOdAWrZpx3E
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11566
Skąd: -)
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Cytat:
Biedaczkowie, którzy ze szczerego przekonania byli antyszczepionkowi, nie wiedzieli, że byli karmieni przez ruskie trolownie. I w sumie dalej nie wiedzą.

Dlaczego "nie wiedzą"
Moja opinia na jakikolwiek temat jest moją opinią.
Dopiero idiotyczne by było zastanawiać się pierw czy moja opinia jest zbieżna czy rozbieżna z opinią ruskich trolli, i na podstawie tej wiedzy wyrabiać w sobie opinię zawsze przeciwną do...
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Sob 13 Sty, 2024   

Powałka to jakąś tam emeryturę zdaje się wypracował. Chociaż co to jest 40% z porucznika?

No w każdym razie tamtych dwóch. Chłopaki młode, przystojne, jeden chyba nawet pilot czy inny lotnik. I co? Po kilku latach poszli se do cywila? I studia i kariera w pizdu? Nie wiedział, że jak pójdzie do Sejmu z Braunem to będą kłopoty? Co teraz robią? Z czego żyją? Bo chyba nie ze streamowania? Tłumów to raczej nie przyciąga.


W mundurach wrażenie robią, przekonujący są. Uwiarygodniają ten cały ruch.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Jefrjeitor 
5



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 782
Skąd: jedzie ta kontrola?!
Wysłany: Nie 14 Sty, 2024   

manfred napisał/a:
Powałka to jakąś tam emeryturę zdaje się wypracował. Chociaż co to jest 40% z porucznika?
I co? Po kilku latach poszli se do cywila? I studia i kariera w pizdu?
Co teraz robią? Z czego żyją?


Poza MON-em też jest życie. Może Cię to zdziwić, ale bywa nawet lepsze niż w czasie służby. Twoje podejście przypomina mi żołnierzy, o których mówi się że wojsko im życie uratowało.
Co do Twoich pytań o studia, karierę i troskę o to, czy mają z czego żyć... Wiesz, że w większych miastach wystarczy mieć skończone jakiekolwiek studia i dobrze znać angielski, żeby dostać dobrze płatną pracę? Taki porucznik rezerwy, jeśli spełnia te warunki, na początku pracy w korporacji dostaje pensję kapitana, po kilku latach bez problemu będzie zarabiał tyle co pułkownik. A w perspektywie kolejnych lat może osiagnąć pensję w wysokości uposażenia generała.
 
 
cthsqd 
5



Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 968
Skąd: piechota z lornetkami
Wysłany: Nie 14 Sty, 2024   

michqq napisał/a:
Cytat:
Biedaczkowie, którzy ze szczerego przekonania byli antyszczepionkowi, nie wiedzieli, że byli karmieni przez ruskie trolownie. I w sumie dalej nie wiedzą.

Dlaczego "nie wiedzą"
Moja opinia na jakikolwiek temat jest moją opinią.
Dopiero idiotyczne by było zastanawiać się pierw czy moja opinia jest zbieżna czy rozbieżna z opinią ruskich trolli, i na podstawie tej wiedzy wyrabiać w sobie opinię zawsze przeciwną do...

Masz całkowitą rację, można mieć własne zdanie we wszystkim, włącznie z negowaniem kulistości Ziemi :cool:
Tylko potem jest szok i niedowierzanie, jak taki spoko ziomek o podobnych poglądach mógł mieć postawione zarzuty związane z wywrotową działalnością. Spięcie obwodów w mózgu i podejrzenie kolejnego spisku lobbystów big pharmy z rządem...

A propos opinii "przeciwnej do", to nie wiem czy masz świadomość, ale to jest właśnie baza na której się urabia "oświeconych". Puszczasz w eter najdurniejszą hipotezę, doklejasz parę frazesów o tym że "oni chcą to wyciszyc", "w tv ci o tym nie powiedzą" a jak w tv mówią inaczej to "bezmyślne zombie łykają wszystko co mówi tv" i masz swojego wolnomyśliciela, przekonanego że jest mądrzejszy od reszty (czyli dokładnie to co chciałeś przekazać - wyłącznie na zasadzie przeciwności opinii).
_________________
Cthulhu Squadron
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group