Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie do innej JW
Opublikował Wiadomość
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pon 05 Lut, 2024   

Golovkin, przepisy nie określają jaki czas musisz zajmować stanowisko aby móc wnioskować o wyznaczenie na inne stanowisko służbowe.
 
 
Golovkin 
1


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 26
Skąd: WWA
Wysłany: Wto 06 Lut, 2024   

Czyli teoretycznie warto wysyłać wniosek i próbować.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15938
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto 06 Lut, 2024   

Golovkin, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. :efendi2:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Golovkin 
1


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 26
Skąd: WWA
Wysłany: Sro 07 Lut, 2024   

Chciałem pewnie kwestie skonfrontować.
Bo zmieniłem etat 2 miesiące temu w tej samej jednostce, w której jestem od 3 lat. Staram się teraz przenieść do innej JW i chciałem ocenić szanse przeniesienia w struktury 18 DZ 😁
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15938
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 07 Lut, 2024   

Wszystko zależy od tego jakie szeroko rozumiane priorytety (potrzeby SZ) ma jednostka, do której chcesz się przenieść. :)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Golovkin 
1


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 26
Skąd: WWA
Wysłany: Sro 07 Lut, 2024   

Nowo formowany pułk wchodzący w skład 18DZ w południowo wschodniej części Polski. Na chwilę obecną ma ok 1/3 stanu osobowego. Pytanie czy to nadal priorytet ? 😁
 
 
RickSanchez 
2


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 68
Skąd: Stettin
Wysłany: Sro 07 Lut, 2024   

Golovkin napisał/a:
Nowo formowany pułk wchodzący w skład 18DZ w południowo wschodniej części Polski. Na chwilę obecną ma ok 1/3 stanu osobowego. Pytanie czy to nadal priorytet ? 😁

Nie ma sensu zadawać sobie takich pytań, bo efekt twoich starań też może nie mieć żadnego sensu. Jeżeli Ci zależy, to napisz i czekaj.
 
 
Xxxxxzzzzzaaaaa111111333 
1


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 22
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024   

Witam, czy ktoś posiada informacje ile maksymalnie wniosek o przeniesienie może oczekiwać w DK do ostatecznej decyzji (wszystkie zainteresowane podmioty już się wypowiedziały i pozostała tylko decyzja DK) ?
 
 
Klarasara 
1


Dołączyła: 29 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Englel
  Wysłany: Sob 20 Kwi, 2024   

RickyRecon napisał/a:
Xxxxxzzzzzaaaaa111111333 napisał/a:
A w przypadku gdy wniosek składa zainteresowana jednostka, idzie on również do wiadomości Dowódcy JW w której się służy ?

Idzie do DK MON, który z mojego doświadczenia najpierw zwraca się o opinię do wszystkich niższych szczebli kadrowych, aż do dowódcy JW włącznie. Wszystkie te opinie widać w SEW. No chyba że przynależysz do opcji. Tylko teraz już szczerze nie mam pojęcia do której. :efendi2:


Ok to teraz chciałam się dołączyć podobna sytuacja. Jestem w jw WOT zawodowy mam studia skończone zkierunkiem który tylko można się dostać do oddziału geograficznego , który bezpośrednio podlega pod DKMON jednostka się rozrasta. Wiem że są mna zainteresowani bo mam doświadczenie i wykształcenie. Ale obawiam się moja obecna jednostka na złość może powiedzieć nie. Bo dla nich liczą się słupki. Czy można się odwoływać jak pójdzie nie po mojej myśli.

[ Dodano: Sob 20 Kwi, 2024 ]
Xxxxxzzzzzaaaaa111111333 napisał/a:
Od żołnierzy służących w S-1. Nie znam się dlatego pytam :modli:

Ja znam się jeśli chodzi o s1
 
 
electron77 
4


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 273
Skąd: WL
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2024   

Klarasara napisał/a:
Czy można się odwoływać jak pójdzie nie po mojej myśli


Odwołać się od czego? Odwołać to się możesz jak dostaniesz rozkaz personalny. Jeżeli chodzi o wniosek, to po prostu dostajesz na niego odpowiedź: negatywną lub pozytywną.
 
 
Klarasara 
1


Dołączyła: 29 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Englel
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2024   

[quote="electron77"]
Klarasara napisał/a:
Czy można się odwoływać jak pójdzie nie po mojej myśli


Odwołać się od czego? Odwołać to się możesz jak dostaniesz rozkaz personalny. Jeżeli chodzi o wniosek, to po prostu dostajesz na niego odpowiedź: negatywną lub pozytywna,

Pytam się bo kilka osób mi mowi, że można się odwołać jeśli jest odmowa. I można próbować, aż do skutku.
 
 
Kincaid 
1


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2023
Posty: 47
Skąd: MON
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2024   

Klarasara napisał/a:
Pytam się bo kilka osób mi mowi, że można się odwołać jeśli jest odmowa. I można próbować, aż do skutku.


Nie można bo nie ma od czego. Można próbować ponownie.
 
 
electron77 
4


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 273
Skąd: WL
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2024   

Klarasara napisał/a:
kilka osób mi mowi, że można się odwołać


To źle Ci mówią, można się odwołać od decyzji, rozkazu, orzeczenia ale przecież nie od odpowiedzi na własny wniosek.

Klarasara napisał/a:
można próbować, aż do skutku
a tu racja, masz prawo pisać tyle wniosków ile chcesz.
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2024   

Klarasara, radził bym, choć to Twoje S1 powinno dać Ci do zapoznania i podpisu co jest napisane w poszczególnych dekretacjach przełożonych, od Twojej JW aż po organ podejmujący ostateczną decyzję. W większości przypadków jest tam jasno określone dlaczego jest odmowa, wtedy wiadomo co Cię dyskwalifikuje. Jeżeli jest "nie bo nie" to wtedy jest ciężej. Ale próbuj... do skutku 😉
 
 
Kincaid 
1


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2023
Posty: 47
Skąd: MON
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2024   

mati_s1 napisał/a:
Jeżeli jest "nie bo nie" to wtedy jest ciężej.

Uwzględniając aktualne potrzeby Sił Zbrojnych... :lol: :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group