Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
KDM04 
3



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 111
Skąd: Brzegovia
Wysłany: Nie 21 Sty, 2024   

WYPADEK W PRACY UZNANY, ZĘ POZOSTAJE W ZWIĄZKU Z SŁUŻBĄ

Wypadek był w wrześniu 23r. (stłuczenie kończyny górnej)

W pierwszy dzień wypadku, gdy byłem przetransportowany do szpitala lekarz wykonał badania i dał zalecenia:
- zwolnienie 2 tygodnie
- okłady miejsca stłuczenia
oraz
- dalsze leczenie w poradni urazowo ortopedycznej

Do poradni urazowo ortopedycznej zapisałem się niezwłocznie ale termin był odległy, kilka miesięcy później (NFZ)

Po 2 tygodniach po okładach było wszystko w porządku więc wróciłem do służby - zwolnienia nie przedłużałem

Niestety po kilku miesiącach odczułem lekki dyskomfort w kończynie jak byłem u Lekarza w poradni urazowo ortopedycznej po badaniach lekarz zalecił rehabilitacje oraz dał zwolnienie bo bark w dalszym ciągu pobolewa i ogranicza pełne funkcjonowanie

PYTANIE:
Jak stawie się na RWKL i będę musiał przedstawić dokumentację medyczną to jakiekolwiek odszkodowanie będzie naliczane odnośnie tych 2 tygodni co byłem na zwolnieniu czy 2 tygodni oraz dalszego leczenie, które nastąpiło w późniejszym czasie ?

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ Mile widziany jakiś artykuł z ustawy jak to się zwolnienie rozpatruje - Niestety nie mogę się niczego doszukać, a Personalna cytuje "No nie wiemy jak to RWKL ocenia"

Miał ktoś podobny przypadek ?
_________________
- "Odpuść to sobie"
Ale nie zwracałem na to uwagi bo mówiłem ciągle sobie: Jak postąpiłeś, gdy mówili ci, że nie możesz jechać do Niemiec, nie możesz wziąć udziału w Junior Mr. Europe. Nie słuchałem "NIE" pojechałem i wszystko się wspaniale ułożyło. i korzystam z tego właśnie podejścia. To strategia na całe moje życie.
Arnold Schwarzenegger
 
 
sargento 
5


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Kolejny wypadek miałeś? Czy kolejny wątek o tym samym?
_________________
---
Najniżsi podoficerowie są najdumniejsi
Georg Christoph Lichtenberg
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Ja też już się pogubiłem...

KDM04, jedź na RWKL i zobaczysz. Nikt ci z fusów nie wywróży co powie komisja...
 
 
KDM04 
3



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 111
Skąd: Brzegovia
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Kolejny wątek ale sprawa ta sama.. tylko się ciągnie :cool:


Najbardziej mi chodzi o to moje PYTANIE

PYTANIE:
Jak stawie się na RWKL i będę musiał przedstawić dokumentację medyczną to jakiekolwiek odszkodowanie będzie naliczane odnośnie tych 2 tygodni co byłem na zwolnieniu czy 2 tygodni oraz dalszego leczenie, które nastąpiło w późniejszym czasie ?

Czy zwolnienie będzie brane pod Uwagę tylko 14 dni ciągiem ?

Czy

14 dni przerwa i kolejne leczenie w późniejszym czasie ?

Wiecie może ?
_________________
- "Odpuść to sobie"
Ale nie zwracałem na to uwagi bo mówiłem ciągle sobie: Jak postąpiłeś, gdy mówili ci, że nie możesz jechać do Niemiec, nie możesz wziąć udziału w Junior Mr. Europe. Nie słuchałem "NIE" pojechałem i wszystko się wspaniale ułożyło. i korzystam z tego właśnie podejścia. To strategia na całe moje życie.
Arnold Schwarzenegger
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Po co zakładasz kolejny wątek do tej samej sprawy?
Na pytanie odpowiedziałem Ci wcześniej. Nie wiemy co powie Ci komisja. Jedź i tam się przekonasz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group