Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gecko
Pon 22 Sty, 2024
LGBT
Opublikował Wiadomość
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   LGBT

Co prawda wątek nie tyczy się codziennej służby.
Choć - kto wie?

Założyłem go w kąciku absurdu. Dlaczego?
Wyczytałem w sieci, iż sąd skazał człowieka za szerzenie nienawiści.
Jakiejż to nienawiści?
Otóż nie godził się na nauczanie dzieci w przedszkolach jak się masturbować.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, iż nie istnieją dwie płcie lecz (niby) jest ich wiele.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, że jak mężczyzna wkłada drugiemu mężczyźnie członek do odbytu to jest to naturalne.

Lewactwo spod znaku LGBT go pozwało a sąd go skazał. Za niby szerzenie nienawiści.

Ciekaw jestem Waszego zdania w tym temacie.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
zzigi 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 343
Skąd: z kont
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Jakiś link do materiału?
_________________
Wspierałem, wspieram, będę wspierał.
 
 
Roman-5000 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 379
Skąd: WL
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Nie uważam za naturalne kopulację mężczyzn i podejżewam, że jak większość mężczyzn nie mam nic przeciwko uprawianiu skeksu przez kobiety. Wiele osób przytacza argument, że skoro uprawianie seksu przez kobiety nie budzi sprzeciwu, to tak samo powinno być z mężczyznami.
Moje osobiste zdanie jest takie, że widok facetów uprawaiajacych seks budzi u mnie delikatnie mówiąc niechęć. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
Razi mnie również publiczne okazywanie swoich uczuć przez całowanie się przez osoby tej samej płci.
Uważam też, że publicznie nie powinny się całować również osoby różnej płci.

Nie mam nic przeciwko np. co do wspólnego rozliczania się zalegalizowania ich związków jak również wielokrotnie publicznie poruszanego tematu udzielania informacji nt. stanu zdrowia partnera.
Kategotycznie jestem i będę przeciwko przyznania prawa do adopcji.

Jestem przeciwny wkładaniu dzieciom do głowy, że jest więcej płci niż dwie, bo moim zdaniem to nie prawda. Biologicznie, mężczyzna może czuć się kobietą, a kobieta mężczyzną, co nie zmienia faktu, że biologicznie są kim są.
_________________
Wikipedysta Demonides
Kalkulator misyjny. Masz sugestie? Pisz na PW.
Mój pierwszy artykuł oraz zdjęcie w Wikipedii.

 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

zzigi napisał/a:
Jakiś link do materiału?

Jest wiele artykułów w sieci. Jeden z nich:
Kierowca busa anty-LGBT
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
zzigi 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 343
Skąd: z kont
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Wiem że jest wiele ale.ten nie dotyczy sytuacj którą opisałeś chodzi mi o artykuł lub informacje o skazaniu nauczyciela. Artykuł który podałeś nie ma związku kierowca zostal skazany za szkalowanie..
_________________
Wspierałem, wspieram, będę wspierał.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Skąd Ci przyszedł do głowy jakiś nauczyciel?
Ja nie pisałem o żadnym nauczycielu.

Człowiek wykleił sobie busa hasłami anty-LGBT i za to go skazano.
Jak tak dalej pójdzie to za nazwanie pedała pedałem będą skazywali ludzi na więzienie.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
zzigi 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 343
Skąd: z kont
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   Re: LGBT

i napisał/a:
Co prawda wątek nie tyczy się codziennej służby.
Choć - kto wie?

Założyłem go w kąciku absurdu. Dlaczego?
Wyczytałem w sieci, iż sąd skazał człowieka za szerzenie nienawiści.
Jakiejż to nienawiści?
Otóż nie godził się na nauczanie dzieci w przedszkolach jak się masturbować.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, iż nie istnieją dwie płcie lecz (niby) jest ich wiele.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, że jak mężczyzna wkłada drugiemu mężczyźnie członek do odbytu to jest to naturalne.

Lewactwo spod znaku LGBT go pozwało a sąd go skazał. Za niby szerzenie nienawiści.

Ciekaw jestem Waszego zdania w tym temacie.

A kto naucza sprzątaczka nie pisz jak nie jesteś w stanie zapamiętać o czym piszesz.
_________________
Wspierałem, wspieram, będę wspierał.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Gdzie Ty tu masz wzmiankę o nauczycielu?
Naucz się czytać.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
zzigi 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 343
Skąd: z kont
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

To podaj link czytać umiem. I jak jest napisane że nie godził się na nauczanie to może być to nauczyciel jak i ojciec. Ja jako ojciec też się nie godzę żeby w przedszkolu nauczali jak się masturbować.
_________________
Wspierałem, wspieram, będę wspierał.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13510
Skąd: ---
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Zdanie o Twojej inteligencji wyrobią sobie już czytelnicy tego wątku.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12832
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Generalnie seksualność czy to męska czy kobieca powinna być tematem intymnym, o którym się nie dyskutuje publicznie.
Cytat:
nie pytamy, a ty nie mówisz
to najlepsza zasada w tych sprawach.

Ani mnie nie interesuje seksualność homoseksualnych par w Pytaniu na śniadanie, ani heteroerotyczna Edyty Górniak, o której opowiadała kiedyś na Onecie.

Źródło jest jakie jest, ale cóż. Ponoć kanadyjski psychoterapeuta został skazany na "obóz reedukacyjny" bo twitował, że kobiety są grube, albo że obcinają im piersi

Jordan Peterson skierowany do „obozu reedukacyjnego”.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
zzigi 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 343
Skąd: z kont
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

i napisał/a:
Zdanie o Twojej inteligencji wyrobią sobie już czytelnicy tego wątku.

O twojej już mamy wyrobione.
Ps podasz link trolu.
_________________
Wspierałem, wspieram, będę wspierał.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11549
Skąd: -)
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

i napisał/a:
Wyczytałem w sieci, iż sąd skazał człowieka za szerzenie nienawiści.
Jakiejż to nienawiści?
Otóż nie godził się na nauczanie dzieci w przedszkolach jak się masturbować.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, iż nie istnieją dwie płcie lecz (niby) jest ich wiele.
Nie godził się na wmawianie dzieciom, że jak mężczyzna wkłada drugiemu mężczyźnie członek do odbytu to jest to naturalne.
Lewactwo spod znaku LGBT go pozwało a sąd go skazał. Za niby szerzenie nienawiści.


Będąc przeciw należy bardzo uważać jakimi słowami jest się przeciw.
Stosunkowo łatwo jest wyprowadzić człowieka z równowagi i następnie zarejestrowac słowa wyjęte z kontekstu.
Jest to tym łatwiejsze że barkuje równowagi w tym temacie, to jest nigdy nie słyszałem żeby sad skazał w druga strone, za szerzenie mowy nienawiści wględem ludzi normalnych.

Samo użycie słowa "ludzie normalni" zaczyna być niebezpiecznym, a to dlategoz ponieważ dopowiada się rozmaite ciągi dalsze. Co za czasy, kiedy ryzykownym jest nazywanie człowieka - jakigokolwiek człowieka w tym siebie - człowiekiem "normalnym".
:bye:

[ Dodano: Pon 22 Sty, 2024 ]
manfred napisał/a:
Generalnie seksualność czy to męska czy kobieca powinna być tematem intymnym, o którym się nie dyskutuje publicznie.


Tego rodzaju stwierdzenia juz są niebezpieczne.
Musisz ubrać w odpowiednie słowa:

"Jestem człowiekiem priv-seksualnym. Oznacza to że w moim odczuciu sprawy seksualne sa sprawami prywatnymi. Czuje się urażonym juz wtedy, gdy wszczynasz jakiekolwiek rozmowy na temat seksualności. Tak się urodziłem, i masz obowiązek mnie nie tylko tolerować ale także i popierać."
:cool:

BTW:

Ta metoda oczywiście dochodzimy do moralności ze świata arabskiego, hehe. W świecie arabskim nie da się bowiem spytac jeden mężczyzna drugiego, w sposób nieseksualny, ot tak w ramach konwersacji ą/ę, w teatrze z półobcą osobą:
"Panie prezesie - a jak tam Pańska żona, zdrowa jest"?
Poniewaz po arabsku w takich słowach brakuje neutralności, jest to więc fraza nieprzetłumaczalna.
Powyższe zdanie daje się przetłumaczyc jedynie na:
"Hej stary, czy ta samica w którą codziennie wtykasz nie zaraziła cię jakimś świństwem?"
Co może być identyczne znaczeniowo, ale niuans, ale niuans... to nie jest tym samym.

Po arabsku, jak mi tłumaczono, nie da się spytac o żonę bez mówienia o seksie.

:gent:

[ Dodano: Pon 22 Sty, 2024 ]
i napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie to za nazwanie pedała pedałem będą skazywali ludzi na więzienie.


Niestety - taka nienormalnosć juz jest normalna.
Za nazwanie murzyna murzynem, albo za nazwanie Żyda Żydem...
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12832
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

To naprawdę ciekawe.
Przybliża nas do konkluzji, że porzucając odwieczne, europejskie tradycje w tym zakresie, nie tworzymy nowego, wspaniałego świata, a wprost zbliżamy się do jakiejś barbarii.

Cytat:
Dobranoc Marku lampę zgaś
itp...
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1821
Skąd: JW ****
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Znam trzy lesbijki ale żadna z nich nie chodzi na parady równości. Mają to gdzieś. I ja też mogę nawet zaakceptować niech sobie mają jakieś umowy prawne, związki partnerskie i niech sobie żyją. Wolnoć Tomku w swoim domku. Tylko nie nazywajmy tego na siłę normalnością. Bo normalność w królestwie zwierząt a przynajmniej wśród kręgowców to dwie płcie: samiec i samica. I żeby powstał nowy organizm potrzeba dwóch płci.

Lewica świadomie i metodycznie atakuje patriotyzm i religię(ale tylko chrześcijańską) a podświadomie podstawową jednostkę społeczną jaką jest rodzina promując aborcję, eutanazję, rozwiązłość seksualną(rewolucja seksualna), rzekomą równość płci i inne podobne rzeczy. To się nie dzieje od 13 grudnia. To się dzieje od kilku pokoleń. Każde pokolenie jest łatwiejsze do urobienia. Jeżeli chodzi o nasz kraj za PRL-u się nie dało, bo społeczeństwo było konserwatywne, był kult Wyszyńskiego i Jana Pawła II a pokolenie wiodące było jeszcze przedwojenne.
Wystarczy przeczytać manifest komunistyczny. To co się dzieje w świecie zachodnim od LGBT przez feminizm, koedukacje do walki z klimatem, ma wspólny mianownik. To (R)Ewolucja marksistowska, która trwa.
A przekaz jest taki, żeby patriotów nazywać faszystami, chrześcijan katotalibami, tych którzy zaczynają widzieć i mówić że coś z tym światem jest nie tak, szurami itp.
Bo:


Niedługo tzw. mowa nienawiści może być przestępstwem ściganym z urzędu a nie z oskarżenia prywatnego. Chyba że Prezydent zawetuje te zmiany. No chyba że Sejm wyda uchwałę, że Prezydent nie jest prezydentem. Ta sama Izba SN jest nieuznawana jeśli uchyla decyzje dotyczące dwóch posłów ale uznawana jeśli chodzi o decyzję dotyczącą 460 posłów i 100 senatorów. Na szwedzkim stole różne są potrawy.
Jeżeli ktoś chce błędy i praworządność naprawiać bezprawiem to niech się liczy w przyszłości z podobnym albo nawet brutalniejszym scenariuszem. Rewolucja zjada własne dzieci.

Ale najważniejsze, że Polska jest już uśmiechnięta :lol:
Podążajmy dalej w kierunku Wspólnej Europy, w której wszyscy są równi, tolerancyjni, szczęśliwi, wegańscy i nie ma już tego brutalnego faszystowskiego nacjonalizmu oraz seksistowskiego patriarchatu

Europejczycy wszystkich krajów, łączcie się! :hey:
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group