Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Waloryzacja
Opublikował Wiadomość
dusza333 
1


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 48
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 03 Mar, 2024   Waloryzacja

Witam wszystkich, czy w miesiącu marzec powinienem otrzymać emeryturę już zwaloryzowana , pytam ponieważ WBE ŁÓDŹ dalo takie inf i nie wiem czy jest to zgodne z prawem i przepisami
INFORMACJA

Wojskowe Biuro Emerytalne w Łodzi informuje, że decyzje waloryzacyjne z miesiąca marca 2024 oraz decyzje na dodatkowe świadczenie pienieżne z miesiąca kwietnia 2024 będą wypłacane łącznie w miesiącu kwietniu.
Proszę o odp ,dziękuję !!
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 03 Mar, 2024   

Decyzje się wydaje, a nie wypłaca. :D
Może decyzje otrzymasz w kwietniu ?

Sprawdziłem za poprzedni rok jak to było u mnie.
Wypłacona w marcu emerytura była już waloryzowana. W kwietniu wypłacona trzynasta emerytura. :gent:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
dusza333 
1


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 48
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 03 Mar, 2024   

-=Alex=- napisał/a:
Decyzje się wydaje, a nie wypłaca. :D
Może decyzje otrzymasz w kwietniu ?

Sprawdziłem za poprzedni rok jak to było u mnie.
Wypłacona w marcu emerytura była już waloryzowana. W kwietniu wypłacona trzynasta emerytura. :gent:

Decyzję w kwietniu to się zgadza lecz obowiązkowo marcowe świadczenie musi być już zwaloryzowane
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 03 Mar, 2024   

Pewnie miało być
Cytat:
Wojskowe Biuro Emerytalne w Łodzi informuje, że decyzje waloryzacyjne z miesiąca marca 2024 oraz decyzje na dodatkowe świadczenie pienieżne z miesiąca kwietnia 2024 będą wydawane łącznie w miesiącu kwietniu.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
dusza333 
1


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 48
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 03 Mar, 2024   

[quote="-=Alex=-"]Pewnie miało być
[quote]Wojskowe Biuro Emerytalne w Łodzi informuje, że decyzje waloryzacyjne z miesiąca marca 2024 oraz decyzje na dodatkowe świadczenie pienieżne z miesiąca kwietnia 2024 będą wydawane łącznie w miesiącu
Dokladnie miało być tak a napisali inaczej
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

Czy orientuje się ktoś dlaczego kwota waloryzacyjna z tegorocznej waloryzacji jest niższa niż 12,12% ?

Znowu jakieś mieszanko w kotle ?
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
*333* 
5


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 931
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Mar, 2024   

Jest to niemożliwe, być może zarobkujesz i od marca zwiększyła się kwota maksymalnego zmniejszenia emerytury, z dotychczasowej 795 na 890 w terminie 0d 1 marca 2024 do 28 lutego 2025. - oczywiście powyższe dotyczy emerytów z niepełną emeryturą. Czyli np. emeryt zgłosił jakiś czas temu, że będzie zarabiał 7000 brutto i do lutego zabierali mu 795 a od 1 marca 890 brutto miesięcznie.
:gent:
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 07 Mar, 2024   

Nie pracuję.
Sprawdziłem i w ubiegłym roku, także miałem mniejszą (ponad 40 zł.) waloryzację niż wynikało to z procentów.
Znajomy pobierający emeryturę z ZUS-u ma podobnie.

[ Dodano: Wto 12 Mar, 2024 ]
dusza333, wyjaśniło się.
Cytat:
INFORMACJA

Wojskowe Biuro Emerytalne w Łodzi informuje, że decyzje waloryzacyjne z miesiąca marca 2024 oraz decyzje na dodatkowe świadczenie pienieżne z miesiąca kwietnia 2024 będą wysyłane łącznie w miesiącu kwietniu.
https://wbelodz.wp.mil.pl/pl/
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group