Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wódka rozwija mózg
Opublikował Wiadomość
skipy 
5
emeryt



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 446
Skąd: Dworce Chaosu
Wysłany: Sro 04 Maj, 2005   

Drogi Raptorze to mi poprawiłeś humor tym newsem.
A z drugiej strony chyba trzeba będzie zmienić awatarek bo ten zacznie sie kojarzyć z tymi myszami z eksperymentu ;)
Pozdrawiam :gent:
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 04 Maj, 2005   

A'propos alkoholi różnych, to rosjanie uważają, że z lekkich win francuskich najlepszy jest koniak. Jeżeli go nie ma to spirytus, dlatego że jest delikatny, łagodny w smaku i dobrze "wchodzi" :!: :efendi2: :wino:


Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
draconus 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 662
Skąd: WLąd
Wysłany: Sob 14 Maj, 2005   

Ej ludzie. Z tego wynika że te lumpy co piją codziennie dynks pod moim osiedlowym sklepiku to mają inteligencję niczym profesor na Uniwerku Jagiellońskim. Nie wiedziałem. Może pójdę i powiem im że Ibisz nowy teleturniej robi. Mogę być ich managerem (fifty fifty) i razem zrobimy fortunę jak ich zgłoszę i wystartują. Ale najpierw muszą wypić krzynkę wina marki wino, żeby się dobrze przygotować do teleturnieju. :cool:
_________________
kropla drąży skałę
 
 
Toyo 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 1038
Skąd: czy to ważne?
Wysłany: Sob 14 Maj, 2005   

Jednego jestem pewien, po piciu mózg puchnie, albo rośnie, bo mi na drugi dzień łeb rozsadza od środka.
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Maj, 2005   

Raptor napisał/a:
Komsomolskaja Prawda" dochodzi do wniosku, że "osiągnąwszy poprawę pracy mózgu, trzeba w czas, wysiłkiem woli, przystopować. By nie stać się zbyt mądrym alkoholikiem".


cenna uwaga :)
 
 
HaKaT 
5
Sojusz Ogame 15 uni



Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 330
Skąd: Szczeciński ZmechoL
Wysłany: Nie 15 Maj, 2005   

Cytat:
Ej ludzie. Z tego wynika że te lumpy co piją codziennie dynks pod moim osiedlowym sklepiku to mają inteligencję niczym profesor na Uniwerku Jagiellońskim. Nie wiedziałem. Może pójdę i powiem im że Ibisz nowy teleturniej robi. Mogę być ich managerem (fifty fifty) i razem zrobimy fortunę jak ich zgłoszę i wystartują. Ale najpierw muszą wypić krzynkę wina marki wino, żeby się dobrze przygotować do teleturnieju.


Niestety źle przeczytałeś temat wątku. WÓDKA, Kolego wódka a nie wino marki zemsta teściowej. A takich obszczymurków niestety niestać na wódeczkę więc i som zwykła matołki winne ...
 
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pon 16 Maj, 2005   

Bardzo dobrze pasuje do tematu głównego:

http://www.funiaste.net/H...ec/15/Pijak.wmv



Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group