Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O wyższości blondynów

czy blondyn jest lepszy
tak
33%
 33%  [ 5 ]
nie
66%
 66%  [ 10 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 15

Opublikował Wiadomość
Szarlej
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2005   

agnieszka napisał/a:
A ja za blondynami nie przepadam, ja poprosze bruneta z brazowymi oczami, niop wysoki bardzo nie musi byc, eh i musi miec zniewalajacy usmiech :serce: ;) :buzka:

Pozdrawiam :mrgreen:


Czy to oferta matrymonialna ??? :) :) :)
 
 
qq 
5
:)



Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 473
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

Lokom , widzę , że się namęczyłeś a i tak to nic nie dało ......... :(
_________________
;)
Cytat:
Żołnierze :!: :!: Najważniejsza k.... jest zaprawa .... :!: :!: :bieg:
 
 
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

qq
Czy naprawdę nic nie dało?
Ten temat nie jest samoistny, miał wykazać bzdurność rozpatrywania "lepszości" i "gorszości" oraz innych "...ości", wg tego, co kto ma na pagonach.
Zauważyłem w temacie "Mentalność oficera" przynajmniej jeden post, w którym inny niz ja oficer (i to znacznie bardziej dobitnie), stwierdził, że takie stawianie sprawy jest niepoważne, to mnie cieszy.

Pozdrawiam wszystkich nie-blondynów i blondynów o bujnej czuprynie, solidaryzując się ze wszystkimi, ale najbardziej z łysiejącymi i siwiejącymi blondynami.
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

lokom napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich nie-blondynów i blondynów o bujnej czuprynie, solidaryzując się ze wszystkimi, ale najbardziej z łysiejącymi i siwiejącymi blondynami.

I ja Cię pozdrawiam - blondyno-szatyn z lekką nutką siwizny w już nie tak bujnej fryzurze :mrgreen:


Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Pon 06 Cze, 2005   

no widzę, że koleżanki forumowe bardzo trafnie skomentowały ten temat :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
blondyn czy szatyn- byleby był KSIĘCIEM Z BAJKI :) :):):)
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
max.m
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Mar, 2006   

sorry gościu :nie3: -wolałbym być łysy :!: :!: :!: -Agnieszka ;) i juz cie kocham -( jeśli chodzi omnie nie jestem łysy ,ani za gruby ,ani za chudy ,wzrost średni 174cm.brunet ) A do blondynów mam nabytą właśnie AWERSJE (pewnie z powodu takich postów) :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group