Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór 2005 ... dokumenty ... zdrowie ... inne warunki ...
Opublikował Wiadomość
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 28 Mar, 2005   

Ponizej podane link, gdzie mozna odnalesc podstawowe informacje na temat Szkoł Podoficerskich, zasady przyjec na rok 2005, a takze dane teleadresowe :mrgreen:

http://wku.wroclaw-3.sow.mil.pl/16_podof.htm

pozdrawiam ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sro 30 Mar, 2005   

a tu jeszcze jeden link odnosnie naboru do Szkol Podoficerskich w roku 2005:
http://www.army.mil.pl/st...l03_05/okl3.pdf

pozdrawiam :D
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
mariuha
3


Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sro 30 Mar, 2005   

a ja znalazłem jeszcze jedną informacje http://www.wku.szczecinek.net.pl/
 
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2005   

Dzis pare linkow odnosnie szkol, ktore odnalazlam na stronie MONU
http://www.mon.gov.pl/

Szkoly Podoficerskie:

http://wojsko-polskie.pl/...ent.php?id=2341

ogolne warunki przyjec do szkol wojskowych:

http://wojsko-polskie.pl/...ent.php?id=2255


milej lektury ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Dragon 
4


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 225
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2005   

Strona CSŁiI

http://www.cslii.mil.pl/

gdzie znajduje się podstrona SP WLąd w Zegrzu. :mrgreen:
 
 
Iskarioth
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2005   

Konkretnie: budzę sie , chcę zdawać do AMW w Gdyni, co po koleji robić? poza tym że trzeba zdać maturke:P
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2005   

Iskarioth napisał/a:
Konkretnie: budzę sie , chcę zdawać do AMW w Gdyni, co po koleji robić? poza tym że trzeba zdać maturke:P



Budzisz się, wstajesz, przełamujesz lenistwo, klikasz Tutaj i będziesz conieco wiedział.
 
 
Feuerwehr
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2005   

ja mam takie pytanie dotyczące składania podań do Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. A mianowicie - jaki urząd u nas w Polsce wydaje "zaświadczenie o niekaralności" ?? i "odpis skrócony aktu urodzenia"??

A czy jest jakaś możliwość potwierdzenia tego że moje podanie doszło do szkoły - bo mam je zamiar wysłac pocztą - żeby się nie okazało że jakies niespodzianki będę miał.

Powodzenia dla wszystkich na egzaminach w lipcu !!!!!!!
 
 
parachuter 
4
pchor.



Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 238
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2005   

zajrzyj tu : http://www.poradaprawna.p...95fe5d3afee0461

"Wniosek o udzielenie informacji o osobie z Krajowego Rejestru Karnego należy zatem kierować do Biura Informacyjnego Krajowego Rejestru Karnego lub do jednego z jego punktów informacyjnych, działających przy sądach powszechnych, mieszczących się przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku, w Bielsku-Białej, w Bydgoszczy, w Częstochowie, w Gdańsku, w Gliwicach, w Gorzowie Wielkopolskim, w Jeleniej Górze, w Kaliszu, w Katowicach, w Kielcach, w Koszalinie, w Krakowie, w Krośnie, w Nowym Sączu, w Olsztynie, w Opolu, w Poznaniu, w Radomiu, w Rzeszowie, w Słupsku, w Szczecinie, w Toruniu, w Świdnicy, we Wrocławiu, w Zielonej Górze, w Legnicy, w Elblągu i w Tarnobrzegu, natomiast Punkt Informacyjny w Lublinie i w Tarnowie mieści się przy Sądzie Rejonowym, także w Łodzi Punkt usytuowany jest przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia, opłacając wniosek w wysokości 50 zł, w postaci znaków opłaty sądowej, w które może się zaopatrzyć w siedzibie Rejestru albo w kasie sądu."

ja to zalatwilem w sadzie w lublinie zaplacilem 50 zl poczekalem pol godzinki i dali :D powodzenia :)

mysle ze dobrym pomyslem bedzie chyba telefon, a poza tym teraz jest tak ze wysylasz najpierw papiery a dopiero potem idziesz do WKU. bo szkola jak dostaje Twoje papiery to informuje WKU. I dopiero wtedy WKU kieruje Cie na badania itd teraz odwrotnie podobno jest niz kieedys
 
 
Feuerwehr
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2005   

czyli mam rozumieć że najpierw wysłać papiery wszystkie (w moim przypadku z wyjątakiem świadectwa ukończenia szkoly - bo dopiero w czerwcu mi dadza) do Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, i czekać aż mi przyjdzie powiadomienie z WKU, ze skierowaniem na badania i terminami egzaminów - czy tak ??
 
 
parachuter 
4
pchor.



Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 238
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2005   

TAK. hmm no moze tak czekac to do konca nie wydaje mi sie ze dobrze gdybybys byl troche upierdliwy dla WKU i sie co jakis czas dopytywal czy pszylysz juz kwitki ze sie zarejestrowales we wrocku tak na nich liczy to do konca nie mozna :D

brown-sugar pochwal sie trochę poopowiadaj o Wrocku glebiej. Zrob jakis poemat, Czy jest wycisk np z W-f ? bo mnie to interesuje ja tam ide po to zeby dostac w d... i zawiódłbym się gdyby nie było wycisku bo chcę być prawdziwym wojakiem a nie , niewiadomo czym. Poświęc nam trochę chwili i zliyuj się nad ciekawskimi :D
 
 
Feuerwehr
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2005   

przepraszam że znowu truje z tym podaniem do tej szkoły no ale chce to dobrze zrobić - żeby nie było ze cos tam źle jest i będą mi je odsyłać
---ale chyba zrobie tak że najpierw wysle je do szkoły (i tak myśle dopiero szkoła powiadomi właściwe WKU) i przyślą mi te terminy badań i egzaminów - myśle że tak zrobie.
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2005   

Feuerwehr napisał/a:
przepraszam że znowu truje z tym podaniem do tej szkoły no ale chce to dobrze zrobić - żeby nie było ze cos tam źle jest i będą mi je odsyłać
---ale chyba zrobie tak że najpierw wysle je do szkoły (i tak myśle dopiero szkoła powiadomi właściwe WKU) i przyślą mi te terminy badań i egzaminów - myśle że tak zrobie.


I tu sie mylisz, ja bylam na WKU i wszystko trzeba im podac, caly komplet dokumentow, wysylaja Cie wtedy na badania jesli przejdziesz je pomyslnie to odsylaja wszystko do szkoly, to uslyszalam w Krakowie
Pozdrawiam ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
cinus23
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2005   SPWLad

A ja w innej sprawie, a mianowicie Szkoly Podoficerskiej w Zegrzu, zamierzam jutro wyslac wszystkie papiery i mam takie pytanie czy mozna wyslac xero swiadectwa maturalnego,swiadectwa o niekaralnosci bo zaplacilem taki kwitek 50zl,odpis aktu urodzenia kolejna kasa i nie chcialbym zeby mi to przepadlo. A tak z innej beczki to moze ktos wie jak jest w Zegrzu??Jak wygladaja egzaminy,bo troche juz slyszalem,obawiam sie egzaminu z wfu bo niestety z wfem nie za bardzo....pochodze z rodzinki wojskowej,ojciec szef kompanii,a mamuska takze w woju tylko jako cywil wiec rodzinka przynosi sprawy i tematy wojskowe do domu,a co za tym idzie posrednio mam z tym wszystkim do czyniena,np zrobienie calej dokumentacji OR dla staruszka ;) . Z gory thx za odpowiedz,pozdrawiam
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2005   Re: SPWLad

cinus23 napisał/a:
A ja w innej sprawie, a mianowicie Szkoly Podoficerskiej w Zegrzu, zamierzam jutro wyslac wszystkie papiery i mam takie pytanie czy mozna wyslac xero swiadectwa maturalnego,swiadectwa o niekaralnosci bo zaplacilem taki kwitek 50zl,odpis aktu urodzenia kolejna kasa i nie chcialbym zeby mi to przepadlo. A tak z innej beczki to moze ktos wie jak jest w Zegrzu??Jak wygladaja egzaminy,bo troche juz slyszalem,obawiam sie egzaminu z wfu bo niestety z wfem nie za bardzo....pochodze z rodzinki wojskowej,ojciec szef kompanii,a mamuska takze w woju tylko jako cywil wiec rodzinka przynosi sprawy i tematy wojskowe do domu,a co za tym idzie posrednio mam z tym wszystkim do czyniena,np zrobienie calej dokumentacji OR dla staruszka ;) . Z gory thx za odpowiedz,pozdrawiam


No przykro mi, ale kser dokumentow wysylac nie mozna, mozna to ewentualnie potwierdzic notarialnie, ale to tez kosztuje. Pozatym akt urodzenia i potwierdzenie niekaralnosci sa wazne bodajze tylko przez pol roku od wystawienia, wiec nie sa to dokumenty na "zawsze". Przeslij listem poleconym, dziwi mnie, ze to nie WKU przesyla dokumenty, bo tak jest w Krakowie.

Pozdrawiam
;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group