Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Żużel - Speedway - CzarnySport -pasja i sportowa rywalizacja
Opublikował Wiadomość
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

kermit1000, To nie był meczyk. To co pokazała Staleczka zasługuje na prawdziwy podziw. To nie była zwykła wygrana, to było rozgromienie przeciwnika.
I aby nie było wątpliwości - za Falubazem nie przepadam.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
kermit1000
1


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 42
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Wybacz ale nie możesz nazwać meczem tego co zrobiła Stal z unią , powiem już lepiej podobał mi się mecz stali z marmą a takie pojedynki do jednej bramki cóż nie przyciągają widzów. Choć i ten w Toruniu żeby nie relacja byłby ponad komplet na Motoarenie która jest najlepszym stadionem do ścigania na świecie. Jeśli oglądałeś ostatnie GP w Toruniu to wiesz o czym mówię.
pozdrawiam i życzę powodzenia w derbach mam nadzieje że wybijecie motomyszom labado z głowy na długi czas hehe :brawo: :brawo: :viktoria: :viktoria:
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

kermit1000 napisał/a:
Choć i ten w Toruniu żeby nie relacja byłby ponad komplet na Motoarenie która jest najlepszym stadionem do ścigania na świecie.


Widziałem w swoim życiu wiele stadionów żużlowych ale nie mogę zrozumieć dlaczego tor do ścigania na MotoArena jest tym najlepszym ?

kermit1000 napisał/a:
Jeśli oglądałeś ostatnie GP w Toruniu to wiesz o czym mówię.


Oglądałem ostatnie GP.Co prawda nie jestem stroną w sprawie, ale patrząc z boku, to całkowicie nie mam pojęcia w czym mówisz ... :?:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zaczął się sezon. W tej chwili trwa GP Nowej Zelandii. Po 16 biegach Tomek prowadzi :viktoria:
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
kermit1000
1


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 42
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Bardzo ciekwe zawody, biorac pod uwagę że to tor został ulozony chwile temu to i tak szacun, ze tak sie sprawowal. Tomaszek przegral ale jak dla mnie jest wygranym bo pokazał w swoim stylu jak sie smiga inna sciezka niz wewnetrzna i to od samego poczatku, brawo dla Jarka za pudlu a sciganie z Emilem palce lizac, ciekawi bardzo wysoka forma pana kolorowego, z cala pewnoscia namiesza w 1 lidze, gwiazdy GTZ nie zachwycily pojechaly na swoim poziomie i tak pewnie bedzie przez caly sezon, jednak warto bylo wstac i poogladac, pozdro dla wszystkich kibicow czarnego sportu

Wyniki:
1. Greg Hancock (USA) - 22 (3,2,3,3,3,2,6) + 1 miejsce w finale
2. Jarosław Hampel (Polska) - 18 (1,1,3,3,3,3,4)+ 2 miejsce w finale :brawo:
3. Nicki Pedersen (Dania) - 13 (1,3,2,2,1,2,2)+ 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) - 12 (2,3,0,2,2,3,0)+ 4 miejsce w finale
5. Tomasz Gollob (Polska) - 15 (3,3,3,2,3,1) :brawo:
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 13 (3,2,2,3,2,1)
7. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 8 (1,2,3,w,2,0)
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,1,2,1,2,0)
9. Bjarne Pedersen (Dania) - 7 (2,0,1,3,1)
10. Hans Andersen (Dania) - 6 (0,1,1,1,3)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (1,0,1,2,1)
12. Chris Holder (Australia) - 4 (0,3,1,0,0)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 4 (3,0,0,1,d)
14. Kenneth Bjerre (Dania) - 4 (2,2,d,d,0)
15. Peter Ljung (Szwecja) - 4 (0,1,2,1,0)
16. Jason Bunyan (Wielka Brytania) - 1 (0,0,0,0,1)
 
 
stachu1 
5
<O((((><


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 329
Skąd: ja mogę to wiedzieć?
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Bardzo gratuluję Jarkowi i Tomkowi. Ja jednak czekam na tradycyjne mecze w lany poniedziałek ;)
_________________
Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę
J.K. Piłsudski
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

:gent:

quest71 napisał/a:
I aby nie było wątpliwości - za Falubazem nie przepadam.


Nie musisz, mamy lepszego-większego kibica od Ciebie :cool:



Nooooo :viktoria:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
stachu1 
5
<O((((><


Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 329
Skąd: ja mogę to wiedzieć?
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

^^ No tak. To wszystko wyjaśnia. Chociaż mój Włókniarz też może liczyć na pomoc z góry :cool:
_________________
Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę
J.K. Piłsudski
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

M@rEK, Pomnik wybudowany bez zezwoleń. Bałwochwalstwo. Wiesz, że przez to spalono inspektorowi nadzoru samochód?? Nie mieszajmy sił wyższych do odwiecznej wojny pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami w Polsce :)
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

quest71 napisał/a:
pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami w Polsce


Mówisz o czasie teraźniejszym, czy na przestrzeni lat .... ;)

Do tych najlepszych, również należałoby zaliczyć Apator i Unię Leszno. :gent:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
kermit1000
1


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 42
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Teraz quest71 to żeś pojechał po bandzie (nie dmuchanej). Gdzie żeś to wyczytał ?? Czyżby też masz dostęp do takich farmazonów co wypisujesz, dwa najlepsze zespoły... Eh szkoda, że nie karają za takie kalumnie. A tak na przyszłość to 9 kwietnia zobaczysz kto jest najlepszy...
Pozdro z Torunia :brawo: :brawo:

Rejestrując się na forum, zaakceptowałeś również jego regulamin, który obowiązuje każdego użytkownika:
"II/6. Starajcie się pisać po polsku z zachowaniem kultury języka, szanujcie rozmówców choćby mieli całkiem odmienne zdanie. Rażące naruszenie tych reguł będzie skutkowało upomnieniami."
Zdania zaczynamy wielką literą, stosujemy polskie znaki diakrytyczne, a także stosujemy polskie zasady ortografii i interpunkcji. Staraj się, aby Twoje posty spełniały te zasady. Tym razem poprawiłem, następnym razem post napisany tak niechlujnie zostanie usunięty a Ty otrzymasz upomnienie zgodnie z regulaminem - pomimo wielkiej sympatii do Torunia.
GF76
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

:gent: :gent: :gent:


Lecz co by nie pisał i co nie mówił, czy zgodnie z prawem budowlanym czy nie, to wiadomo kto ma największego kibica w Polsce. :brawo:
Sorry nic na to nie poradzimy i nikt tego już nie zmieni. :viktoria:
On - Pan - jest naszym kibicem - Falubazu Zielona Góra. :modli:
Nikt w Polsce takiego nie ma, i nie jest to Bałwochwalstwo, a Twoja Stal Quest nam nie podskoczy - nie ma jego poparcia. :cry:
Popatrz jaki piękny szaliczek :cool: :oops1:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
kermit1000
1


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 42
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

M@rEK napisał/a:
:gent: :gent: :gent:


Lecz co by nie pisał i co nie mówił, czy zgodnie z prawem budowlanym czy nie, to wiadomo kto ma największego kibica w Polsce. :brawo:
Sorry nic na to nie poradzimy i nikt tego już nie zmieni. :viktoria:
On - Pan - jest naszym kibicem - Falubazu Zielona Góra. :modli:
Nikt w Polsce takiego nie ma, i nie jest to Bałwochwalstwo, a Twoja Stal Quest nam nie podskoczy - nie ma jego poparcia. :cry:
Popatrz jaki piękny szaliczek :cool: :oops1:



tylko szkoda ze pomimo takiego potencjału kibiców nikt nie szanuje ich w tej Zielonce a brak stadionu i cała ta sprawa powoduje że wasz twoje stwierdzenie "...Nikt w Polsce takiego nie ma..." dodałbym jeszcze

Nikt w Polsce takiego nie ma takiego bałaganu jak w ZG :D

wiec prosze cie popatrz na to trzeźwym okiem bo zaraz odfruniesz

nara :hey:

ps zapraszam na 22 kwietnia na najpiekniejszy obiekt w polsce ( a moze i na swiecie cyt. komentatorów z canal + podczas GP w NZ) :hey:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

kermit1000, Kto jest najlepszy wszyscy dobrze wiedzą. Każdy kibicuje swoim. Jednak nikt nie zaprzeczy, że najciekawsze, najbardziej zażarte mecze odbywają się pomiędzy dwoma zespołami z Lubuskiego. Co do bałaganu w Zielonej zgodzę się. Jednak tu szacunek dla zawodników i działaczy. Mimo, że nie mają warunków potrafią walczyć. Szkoda, że część ich kibiców nie potrafi tego uszanować.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
Ostatnio zmieniony przez quest71 Nie 01 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

:gent:

kermit1000 - a ja Tobie ( niezłośliwie - bo mi ten sport "zwisa" - nie mam czasu na to ), za brak poszanowania pisowni, pomimo, że biorę w niej udział, następnym razem, "zafunduję" czerwony paseczek. Teraz to tylko ostrzeżenie :!:
Jeżeli chcesz ze mną dyskutować to proszę o szacunek do innych oraz do mnie, poprzez poprawne pisanie, wtedy możemy się przekomarzać. Bo tak czuję się obrażany już nie jako kibic lecz jako człowiek.

Przepraszam za OT

Pozdrawiam
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group