Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
15.08.2005

W jakiej wysokości dostałeś "Nagrodę"?
0 zł.
77%
 77%  [ 89 ]
do 200 zł.
8%
 8%  [ 10 ]
do 500 zł.
9%
 9%  [ 11 ]
powyżej 500 żł.
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 115

Opublikował Wiadomość
sen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   15.08.2005

Sprawdźmy jak funkcjonuje tak wychwalana pragmatyka i ile prawdy zostało powiedziane na ostanim posiedzeniu KON.
 
 
urion 
4



Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 187
Skąd: już z drugiej strony...
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   jw

Witanko wszystkim najpierw musiałbym mieć dobre okulary aby nagrodę zobaczyć na koncie :zly4: /a wzrok mam dobry oj dobry/jednak na okulary też nie dostałem .
A Panu ministrowi życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję ze odejdzie w nicość świata publicznego z dobrze pojętą i spełniona misją w MON .PZDR :cool:
_________________
-----------------------------------------------------------
 
 
hakrator
3



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 101
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

brakuje jeszcze jednej pozycji
poniżej 100zł

:lol:

I -------------------
w T---------
-------------------------------
Tytuł: Nagroda uznaniowa MON
+81,00 PLN

dzisiejszy wpływ na konto heehehehehhehee i poczułem się niezwykle dowartościowany. Moi przełożeni uznają moja wartość na poziomie niespełna 20€!!!!!!!!!!!!.w czerwcu było 121zł czyli na święta bedzie ok.40zł
Od wtorku jeszcze bardziej popracuję nad swoją wydajnością :roll:

zaznaczyłem 0zł gdyż zaznaczenie opcji poniżej 200zł byłoby pochlebstwem.Góra znowu dostała po ?000zł.Oni są stanowczo bardziej wydajni niż my na dole dlatego trzeba im sie usunąć z drogi i szukać szczęścia gdzieś indziej

pozdrawiam

już niedługo biorę rozwód z tą żałosna instytucją :viktoria:
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

Ojej są ludzie powyżej 500 .Co trzeba zrobić aby dostać tyle kasy?
_________________

 
 
 
GoBo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

Nie dostałem pieniędzy ale na pocieszenie zafundowali mi MEDAL, mam nadzieje że żona coś z niego "ugotuje" dla dziecka na obiad :)
:lol:
Oczywiście to taka metafora bo widze, że ludzie źle odczytali słowa gotowanie. Jeszcze nie jest tak ze mną źle żebym nie miał co do garka włożyć ale chodziło o swego rodzaju metaforę (trudne słowo)
Ostatnio zmieniony przez GoBo Pią 12 Sie, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacrem6207 
2
już emeryt


Wiek: 53
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 60
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   Nagroda

U mnie posypali pochwałami buhahahahaha..... A Panu Zemke dziękujemy, ot i mamy święto Wp.
_________________
-
Biedny człowieku, nie miej przed oczyma tego, czym jesteś, lecz to, czym będziesz-
 
 
misio 
5



Pomógł: 14 razy
Wiek: 47
Dołączył: 23 Paź 2004
Posty: 745
Skąd: Z dużego pokoju
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   nie przesadzajmy

No z tym gotowaniem medalu to chyba lekka przesada.....
Przynajmniej w moim odczuciu.
 
 
Kabelek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

W mojej instytucji wojskowej nikt nic nie dostał oprócz Szefa. Ani pochwały, ani uścisku ręki. O Święcie wiadomo stąd ... wiszą flagi nad wejściem, Pozdrawiam. :gent:
 
 
Kabelek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

Popieram misio, bo co nieść będzie asysta honorowa na czerwonych poduszkach podczas ostatniego marszu?? :-o
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Pią 12 Sie, 2005   

hakrator napisał/a:

-------------------------------
Tytuł: Nagroda uznaniowa MON
+81,00 PLN

dzisiejszy wpływ na konto heehehehehhehee i poczułem się niezwykle dowartościowany. Moi przełożeni uznają moja wartość na poziomie niespełna 20€!!!!!!!!!!!!.w czerwcu było 121zł czyli na święta bedzie ok.40zł
Od wtorku jeszcze bardziej popracuję nad swoją wydajnością :roll:



hakrator, już nie narzekaj. Czy to ważne w jakiej wysokości nagrodę dostałeś? Ważniejsze jest, że od samego MON'a ;) Wszak tak na przelewie Ci napisali. A to zwielokrotnia materialną wartość nagrody o wielkość transcedentalną, więc raczej trudną do oszacowania :) Pozdrawiam i życzę wyższych nagród, niech będą nawet od dcy drużyny ;) :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
Rookie
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sie, 2005   Mój Boże........

Od czterech lat tylko pochwały i pochwały, aż tu nagle ......... 3 dni urlopu! :efendi2: Może nie powinienem marudzić, ale nie czuję się i nie jestem taki ostatni ... . Co by nie mówić jakiś postęp jest. Żona będzie mnie miała trzy dni dłużej (o ile kiedyś skierują mnie na te trzy dni urlopu)
Czuwaj :respekt:
 
 
hakrator
3



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 101
Wysłany: Sob 13 Sie, 2005   

na ten fakt nie zwróciłem uwagi :D
moje rozżalenie może nie miałoby miejsca gdybym w zeszłym roku nie wygenerował dzięki swojemu pomysłowi ponad 30tys oszczedności dla MON'a a w tym roku już ponad 40tys.
myślę że czas odpłacić się

pozdrawiam
 
 
Andrzej - bao24
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sie, 2005   Re: nie przesadzajmy

:witam:

misio napisał/a:
No z tym gotowaniem medalu to chyba lekka przesada.....


Misio - a dlaczego uważasz, że to lekka przesada.
Żołnierz może zawsze spróbować ugotować na nim obiad, od kiedy min. ON rozdaje medale za zasługi dla obronności roznegliżowanym kobitkom.
Swego czasu min. ON wręczył taki medal Steczkowskiej, za „bohaterski” czyn w dziedzinie obronności kraju, polegający na przelocie samolotem służbowym min. /a więc na nasz koszt/ do Iraku, odśpiewania kilku piosenek w wydekoltowanej kiecce :laska: i pobraniu należnej gaży za występ z budżetu MON-u, a więc znowu naszym kosztem.
I po co tu się wysilać skoro wystarczy zamiłowanie min. do dużych dekoltów.


:mrgreen: :gent:
 
 
radiant star
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Sie, 2005   

GoBo napisał/a:
Nie dostałem pieniędzy ale na pocieszenie zafundowali mi MEDAL, mam nadzieje że żona coś z niego "ugotuje" dla dziecka na obiad :)
:lol:
Oczywiście to taka metafora bo widze, że ludzie źle odczytali słowa gotowanie. Jeszcze nie jest tak ze mną źle żebym nie miał co do garka włożyć ale chodziło o swego rodzaju metaforę (trudne słowo)



ohohohoho, GRATULUJĘ!!!!!! :mrgreen: :viktoria:

pokażesz mi jak wrócę z urlopu????

a nie wiesz czy ja też dostałem????? :gent: :cool: :lol:


EDIT

zdaje się, że nic nie dostałem, toteż zagłosowałem w ankiecie, powiększając grono niedocenionych. ale z drugiej strony, będąc samokrytycznym, pytam sam siebie: za co mialbym dostać nagrodę?? od 3 tygodni nie ma mnie w pracy, a jak jestem to siedzę na basenie bo pogoda sprzyja.

razu pewnego, pluskając się z kolegami w krystalicznie czystej wodzie, przy 30 stopniowym upale(okolo 1300) padło stwierdzenie:

nie zna życia ten, kto nie służył w marynarce!! :cool: :lol: :mrgreen:


pozdrawiam wszystkich nagrodzonych!!
Ostatnio zmieniony przez radiant star Wto 16 Sie, 2005, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15985
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon 15 Sie, 2005   

Muszę przyznać, że nasz Wódz stanął na wysokości zadania. Prawie 99,9% ŻZ oraz prac. wojska coś otrzymało. Niektórzy to nawet po dwa razy byli czytani. :gent:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group