Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolki 3 miesieczne jakies Mikro fale co to jesT ?
Opublikował Wiadomość
Paw
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2005   Szkolki 3 miesieczne jakies Mikro fale co to jesT ?

Witam Zgłosilem sie do wojska na ochotnika i Wysłali mnie na Badania czy moge pracowac wjakis Mikrofalach :/
Co to jest oco chodzi i wogle . Chcialem gdzies indziej ale nie mieli Etatuw do innych jednostek albo sciemnili ze nie maja :)
a wiec co to jest ?? ?
 
 
Jez Jerzy 
5
rezerwista WP



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 620
Skąd: z normalnosci
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2005   

Chodzi o okreslenie Twojej zdolnosci do pracy, w zasiegu mikrofal tzn. np. praca przy radarach.
Pozdro
 
 
Paw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

aha dzieki a wiecie moze gdzie jest taka szkulka :P albo cos zebym mugl se poczytac o tym =] :efendi2: :cool:

Co to jest szkulka :-o :efendi2:

P_E
 
 
loko 
5



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 776
Skąd: z piernikowa
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

Paw napisał/a:
.........wogle.....etatuw........szkulka.......albo cos.....mugl..........se....



A czytać musisz jeszcze sporo, oj sporo!!!!!!!!!!! :zly4: :zly4: :zly4:
 
 
 
Paw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

pfff to tylko internet i nie przykładam wagi jak co pisze wiec :D FU :P
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

Badania tzw.mikrofalowe polegają głównie na udaniu się do lekarzy specjalistów takich jak okulista oraz neurolog.

Centrów szkolenia jest kilka stosownie do rodzaju wojsk więc nie mając większej ilości informacji trudno jest Ci coś doradzić.
Generalnie nie taki diabeł straszny i nie trzeba panikować, a zwyczajnie po męsku stawić czoła nowemu wyzwaniu i doświadczyć kilkumiesięcznej przygody z wojskiem.

Trochę z innej beczki...
Nie wiem czy jesteś dyslektykiem czy też w życiu nie przeczytałeś żadnej książki, ale robisz stanowczo za dużo błędów jak na dorosłego człowieka.
Bez urazy, ale trzeba by coś z tym zrobić.
Pozdrawiam!
:gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

Paw napisał/a:
pfff to tylko internet i nie przykładam wagi jak co pisze wiec :D FU :P


Oby ktoś inny nie postąpił tak w przypadku Pańskiej np. umowy o pracę. :cool: :gent:
 
 
Paw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

co do dyslekcji masz raceje a ksiazek to troche przeczytal :mrgreen:

a to jest forum a nie sprawdzian z jezyka polskiego prawda ?
 
 
Desert
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2005   

Cytat:
pfff to tylko internet i nie przykładam wagi jak co pisze wiec FU


To nie tylko internet, ale forum, na którym rozmawiasz z ludźmi.Prosisz o pomoc,a odnosisz się lekceważąco do tych, którzy Ci jej udzielają :nie2: .
Nikt Cię nie zmusza do stosowania "Alt" przy pisaniu polskich liter,ale "u" i "ó" to już zakrawa na analfabetyzm.
PZDRW :viktoria:
 
 
keradson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2005   

Paw napisał/a:
pfff to tylko internet i nie przykładam wagi jak co pisze wiec FU


jak już coś robisz to rób dobrze :nie2:
 
 
draconus 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 662
Skąd: WLąd
Wysłany: Sro 14 Wrz, 2005   

Żenujące błędy ortograficzne.

Weź się do roboty - bo w tej "szkulce" niewiele się nauczysz z takimi zdolnościami.

W ostatnich latach liczba dyslektyków wzrosła w Polsce chyba o 1000% obserwując niejedno forum.

To chyba jednak lenistwo - trzeba było się uczyć, np. na fizyce w podstawówce było o mikrofalach.
_________________
kropla drąży skałę
 
 
Paw
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Wrz, 2005   

draconus
ciagnij PALE nie proszony sie nieodzywaj ty nawewno piszesz najpierw w wrodzie a potem wklejasz na forum wielki uczony za 1.50zl
a weic tak jak mowilem Turlaj Dropsa
jestes rozgarniety jak kupka lisci
a niechodzilo mi oto co to jest mikrofala tylko gdzie wystepuje w wojsku buraku naucz sie czytac
=========================
draconus
twoj zawod to ten co masz na Emblemacie ?

Postów nie piszemy jeden pod drugim, po to jest przycisk ZMIEŃ czyli by coś dopisać lub usunąć.
Posty połączone :)

Prawie emeryt
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2005   

Pisząc w ten sposób sam o sobie wydałeś świadectwo.
Możesz być pewny, że na tym forum takiego zachowania nie tolerujemy(trudne słowo).Życzę sukcesów w pokonywaniu "dyslekcji" oraz szybkiego wydoroślenia
:-o
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
draconus 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 662
Skąd: WLąd
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2005   

Przez takich jak Paw powstają stereotypy że w wojsku są sami analfabeci, chamy, itd.

Nie chce mi się gościu z tobą dyskutować. Mam nadzieję że moderator poda mi Twoje IP. Jak nie wiesz co to jest, to się popytaj. Numer IP twojego komputera pozwoli mi ciebie szybko namierzyć i jeszcze przeprosisz mnie za te obraźliwe słowa.

P.S. Nikt nie jest anonimowy w sieci.
_________________
kropla drąży skałę
Ostatnio zmieniony przez draconus Sob 17 Wrz, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JaĆwInG 
4



Wiek: 63
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 220
Skąd: 34U 625210E 5995642N
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2005   

No i po popisie swej elokwencji jaki zaprezentował nam monsieur "Paw" jest dla mnie w pełni jasne na jakich "profesjonalistach" ma zamiar bazować nasza armia i w kogo inwestować niemałe pieniądze wydarte szarym podatnikom. Po prostu żenada. Pozdrawiam Mr. "Paw", a pańskim przyszłym przełożonym pozostaje jedynie wyrazić głębokie wyrazy współczucia.
_________________
... "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany . .. - własna maksyma dowódcza
- pozdrowienia z Jaćwieży(SuDoViI)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group