Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopot z logowaniem
Opublikował Wiadomość
Sredni 
4



Pomógł: 1 raz
Wiek: 66
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 180
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Sro 28 Wrz, 2005   Kłopot z logowaniem

Od jakiegoś już czasu mam kłopot z logowaniem. Każdego dnia wchodząc na Forum mimo, iż przy wcześniejszym logowaniu zaznaczyłem opcję "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" przy następnym wejściu program każe mi logować się ponownie. Czy jest jakieś lekarstwo na tą przypadłość ? Wcześniej (ok miesiąc dwa wstecz) nie było z tym problemów. Podobny problem jest przy zaznaczeniu oznacz wszystkie jako przeczytane - nie odznacza
:???:

Pozdrawiam
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2005   

może nie zaproponuję niczego odkrywczego, ale z opisu wynika, iż jest typowa przypadłośc przeglądarki internetowej (jakiej?) pewnie IE, albo bazującej na silniku IE. Proponuję przeczyścić cache przeglądarki (powinno to zliwkidować problem braku automatycznego logowania oraz oznaczania przeczytanych tematów, jednak po przeczyszczeniu, przy pierwszym wejściu trzeba będzie sie zalogować ręcznie) oraz sprawdzić jej ustawienia i ustawić w opcje>opcje internetowe> obszar "tymczasowe pliki internetowe" > ustawienia > postawić ptaszka w polu "sprawdź czy są nowsze wersje przechwytywanych stron" na "przy każdej wizycie na tej stronie" powinno to rozwiązać problem z odświeżaniem ...

pozdrawiam
 
 
Sredni 
4



Pomógł: 1 raz
Wiek: 66
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 180
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Pon 03 Paź, 2005   

Niestety, ale nie udało mi się "załatwić" sprawy, może pod Firefox będzie lepiej. Ostatecznie logowanie to nie tak wielki problem. :(
Dziękuję i pozdrawiam.
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2005   

pewnie nie jest to problem, ale jednak wszystko powinno działać sprawnie. Wyraźnie widać, że przegladarka nie zapamiętuje haseł. Hasła są zapisywane w plikach cookies ... Bardzo często zdarza się, że przy dużym zapełnienu folderu cookies hasła i inne dane nie są zapamietywane lub przeciwnie, są pamiętane nawet wtedy, gdy tego nie chcemy. Zatem jeśli przy użyciu opcji czyszczenia tych plików, dostępnych w opcjach internetowych, nie skutukuje, proponuję przeczyścić te pliki ręcznie...

lokalizacja folderu Cookies dla Win XP Prof: przy założeniu, że system zainstalowany jest na partycji C, a nazwa użytkownika to "aaa"

C:\Documents and Settings\aaa\Cookies

pozdrawiam

P.S. a tak na marginesie, korzystanie z opcji zapamietywanie haseł, nie należą do najbardziej roztropnych, gdyż każdy kto będzie miał dostęp do naszego komputera (do czasu wyczyszczenia cookies) wchodząc na forum automatycznie będzie miał dostęp do naszego profilu. Oczywiście, sprawa nie jest kłopotliwa jeśli mamy domowników, którzy nie zaglądają nam do komputera, ale zgodnie z zasadą przezorny zawsze ubezpieczony - nie polecam ustawiania automatycznego logowania ;)
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

Ahoj! Co się dzieje??? Opiszę w punktach:
1) Loguję się > OK!
2) Piszę odpowiedź (post)
3) Chcę wysłać post, następuje wylogowanie czyli "diabli wzięli" > to co napisałem.
4) Ponowne próby kończą się tak samo.
5) Pracuję na FF 1.5 na innych forach nie ma tego problemu.
:gent:
PS. Nie wiem czy teraz mi sie uda wysłać??
:???:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

u mnie dzieje się to samo. Dopóki admini tego nie zmienią, zanim wyślesz post skopiuj go do notatnika ;) w ten sposób nie utracisz tego co pisałeś;)

pozdrawiam
 
 
trol 
4



Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 175
Skąd: ***** ***
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

I ja mam taki problem. Stukam sobie tekst, chcę coś do niego dodać, a tu trach, wszystko znika. Robię podobnie jak dir kopiuję do notatnika i wklejam to co mi wykasowało. Mam nadzieję że to dolegliwość przejściowa ?
Pozdrawiam Administratorów bo wiem że wykonali ogrom pracy.
_________________
Łapie się chorobę weneryczną, ryby się łowi.
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

Nad problemem pracuję.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Adrianello 
1



Wiek: 37
Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   

Jeśli chodzi o problem z logowaniem to rozwiązaniem jest wchodzenie na strone przez nfow.pl a nie www.nfow.pl

:gent:
 
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

a u mnie kłopot, z IE sie zaloguje natomiast z mozilli nie da rady. :(
zmusza mnie to do IE a nie lubie go. czy mozna to jakos poprawic?
:gent:

[ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]
to tak od wczoraj wieczor sie zrobilo

[ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]
teraz sie udało, ot "wańka-wstańka" :(
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 16018
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Nie mogę zalogować sie wykorzystując Firefoxa tylko IE :(
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

W tej chwili pracuję z Firefox - żadnych problemów.

[ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]
Teraz z Opery - żadnych problemów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Roballo Czw 09 Lut, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

niestety tylko IE działa, Firefox nie dziala :cry:
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Zapoznajcie się z tematem Czyszczenie cache przeglądarki . Już w bardzo wielu przypadkach pomogło.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 16018
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Stevie napisał/a:
Zapoznajcie się z tematem Czyszczenie cache przeglądarki . Już w bardzo wielu przypadkach pomogło.

:gent:

Nie skutkuje. Widze że mam inną v firefoxa niż jest na screenach w powyższym linku.
Moja v 1.0.7
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group