Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Polko znów ma kumpli....
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2005   Polko znów ma kumpli....

Po przeczytaniu tego artykułu zrobiło mi się niedobrze :(
G...
biip mi zajechało

Nagle wszyscy mnie kochają


Nagle wszyscy mnie kochają
Roman Polko postawił na właściwego człowieka...
Odkąd okazało się, że płk Roman Polko został doradcą prezydenta Warszawy i kandydata na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, zyskał kumpli.

- Nie myślałem, że mam tylu "przyjaciół". Dostaję propozycje pracy, pod którymi kryje się drugie dno. Ludzie donoszą na szefów i kolegów - z niechęcią mówi Roman Polko, doradca prezydenta Warszawy ds. bezpieczeństwa.

20 proc. za limuzynę
- Kolega, którego nie widziałem 25 lat, nagle chciał robić ze mną interesy. Pojawił się przedstawiciel koncernu samochodowego. Otwarcie powiedział, że jeśli urząd miasta kupi opancerzoną limuzynę, dostanę 20 proc. jej wartości - opowiada.

Przedstawiciel innego koncernu zaoferował pułkownikowi stanowisko dyrektora ds. bezpieczeństwa. Pensja - 40 tys. zł. - To był przedstawiciel ekipy, która z poręczenia SLD przed czterema laty objęła stanowiska. Teraz chcieli się ustawić na kolejne 4 lata - mówi Polko.

Chciał się ze mną napić
Gdy zaczęło się mówić, że Polko może być szefem MON, pojawiło się sporo ludzi w mundurach. Dostaje e-maile: "Dłużej nie wytrzymam tego, co się dzieje w armii! Chcę odejść, ale jedyną nadzieją jest PiS! Pracowałem kilka lat w MON, może bym się przydał?".

- Ale największy szok przeżyłem, gdy przed kilkoma dniami podczas oficjalnego spotkania przedstawiciel Sztabu Generalnego zaproponował, żebyśmy wypili po kieliszku wódki! Przez lata ten generał nie chciał ze mną rozmawiać, a teraz chciał się napić! - uśmiecha się Polko.

autor: Jarosław Rybak


Za Superekspresem
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 04 Paź, 2005   

U aż mnie mdli. Tak P_E taka jest nasza Polska jesteś na marginesie nikt Cię nie zna, a niech tylko uda Ci się wybić to nagle wszyscy sobie o Tobie przypominają. Mam nadzieje, że pan Polko okaże zdrowy rozsądek.


Pozdrawiam ;)

P.S.
Ciekawe jakby mnie wszyscy kochali jakbym wygrała w totka, bo do polityki się nie pcham

:lol: :lol:
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto 04 Paź, 2005   

No tylko się popłakać.Tak do co poniektórych taka mała uwaga uważajcie bo los może się odwrócić.Do nie dawna o panu płk. armia wypowiadała się żle ,a teraz jaka odmiana.Nie mówie nic więcej bo mi się nóż otwiera brrrrr.
_________________

 
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto 04 Paź, 2005   

Tym "na górze" to tylko przyjemności oralno - genitalne w głowach. Nazywa się to chyba przejęzyczenie - czyli ślizg języka z odbytnicy do ....




Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Sro 05 Paź, 2005   

Komorowski ma być marszałkiem Sejmu, więc raczej na szefa MON odpada. Jeśli minister ma być z PO to kto wtedy? Więc może jednak?
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 05 Paź, 2005   

Powiem prostym żołnierskim (raczej "emeryckim") językiem:
Panie Polko, zyskał Pan w moich skromnych oczętach bardzo dużo za fakt ujawnienia tych kreatur (w mundurach i bez) próbujących Panu lizać ....(autocenzura).
Mam nadzieję, iż będzie Pan konsekwentny w swoim postępowaniu.



Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
V.I.P.E.R. 
4



Wiek: 53
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 178
Skąd: NEW_ZELAND
Wysłany: Sro 05 Paź, 2005   

Cenię bardzo profesjonalizm i autorytet jakim się cieszy Pan Pułkownik Polko lecz jedna rzecz mnie nieco frapuje, dlaczego postać takiego formatu jak Pan Pułkownik Polko udzielił wywiadu takiemu brukowcowi jak "Superexpres" ? Dlaczego w podobny sposób nie zacytowały Go inne bardziej renomowane dzienniki, tygodniki ?? Nie wątpię, że jest w tym co mówił Pan Pułkownik Polko 99,9% nagiej prawdy, ale żeby zaraz udzielać wywiadu "Superexpresowi"?? Naprawdę żenujące ...
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska. Józef Piłsudski (1867 - 1935)
Władca, który nie króluje w sercu swych ludów, jest nikim. Napoleon BonaparteW polityce głupota nie stanowi przeszkody. Napoleon Bonaparte (1769-1821)
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Czw 06 Paź, 2005   

A cóz to, V.I.P.E.R, "Superexpresu" nikt nie czyta? Jeśli "Wyborcza" nie zdecydowała się na wywiad, dlaczego nie mógł go Pan Pułkownik udzielić "Superexpresowi". Najważniejsze, że publika dowiedziała się o tym, szkoda tylko, że nie wiemy kto nagle zapałał taką miłością do Pana Polki. Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
dorin81
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Paź, 2005   

Pan Polko wsród żołnieryz zawodwych szczególnie nowego młodszego pokolenia kadry miał zawsze "wysoko" teraz pewnie tymbardziej... takich ludzi nam potrzeba...
 
 
V.I.P.E.R. 
4



Wiek: 53
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 178
Skąd: NEW_ZELAND
Wysłany: Nie 09 Paź, 2005   

Ozzy napisał/a:
A cóz to, V.I.P.E.R, "Superexpresu" nikt nie czyta?
Jeżeli twoim zdaniem ten brukowiec o ogólnopolskim zasięgu jest czasopismem opiniotwórczym to gratuluję ...
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska. Józef Piłsudski (1867 - 1935)
Władca, który nie króluje w sercu swych ludów, jest nikim. Napoleon BonaparteW polityce głupota nie stanowi przeszkody. Napoleon Bonaparte (1769-1821)
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2005   

V.I.P.E.R. napisał/a:
Jeżeli twoim zdaniem ten brukowiec o ogólnopolskim zasięgu jest czasopismem opiniotwórczym to gratuluję ...


Otóż pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Nie każdy czyta Politykę, Rzepę czy Wyborczą.
Fakt, Superekspres, Pani domu i inne tabloidy podają lekkostrawną papkę ludziom, którzy a to nie mają odpowiedniego wykształcenia czy inteligencji, a to nie ,,potrafiom" czytać ze zrozumieniem.
Papka podana w sposób lekki i przyjemny jest jednak opiniotwórcza.
A PMB :?: A lepperowcy :?: Nie są chyba zwolennikami poważnej prasy...
Popatrzcie na dziewczynki, plastikowe dziewczynki, które idą z mamusiami, obie mają gołe brzuszki (a że starszej się trochę toto wylewa... nic to), kolczyki w pępkach...
To jest właśnie pokolenie plastikowe. W 1989 r., gdy zaczęły ukazywać się takie pisemka dzisiejsze mamuśki były nastolatkami i wychowały się na tym chłamie i przenoszą takie wzorce na swoje dzieci.
Bo głupota jest dziedziczna :???: Nie wiem :( Obym się mylił.

Ale odbiegliśmy od głównego tematu...
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2005   

Prawie emeryt, nie mylisz się głupota bywa dziedziczna (bardzo często) oraz może być także nabyta. Mimo, że w tej chwili mam na myśli inny rodzaj głupoty, którego głupotą nazywać nie można lecz niepełnosprawnością intelektualną ... to tak sie składa, że oba te przypadki dziedziczenie oraz nabycie głupoty ma i w kwestiach wyżej wspomnianych swoje uzasadnienie. Co do dziedziczenia ... to wedle powiedzenia " niedaleko pada jabłko od jabłoni", a co do nabycia ... o i tutaj można najeść się głupotą i czuć się błogo w jej przesycie. Otóż, nie bez przyczyny media zwą czwartą władzą. Prawda jest taka, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju prasę czytamy, jakiego rodzaju programy TV oglądamy ... to z każdej, z tych stron, jesteśmy sterowani. Tak sterowni i proszę nie bać sie tego stwierdzenia. Każda ze stron, która posiada możliwość wpłynięcia na szerszą opinię czyni to ... każda z tych stron, czy to Polityka, Wprost, Newsweek itp ... próbują przeforsować swoją rację ... zapewne wiąże się to z jakimiś ideałami, które przyświecają powyższym, ale również w gre wchodzą zwykłe pieniądze ... trzeba pozyskać czytelnika i go utrzymać. Proszę sobie wreszcie uświadomić, skąd my sami posiadami wiedzę odnoszącą się do życia naszego kraju ? Czyż nie z prasy ? czyż nie z TV, czyż nie z relacji naszych znajomych, rozmów z nimi ... ale przecież i ci znajomi też z jakiegoś źródła czerpią wiedzę ?... Niezaleznie od której strony to ugryziemy ... wszędzie są media ... i marionetki, czyli my. Przepraszam za powyższą dygresję ... natomiast co do ... nagłych przyjaźni pana Polko ... no cóż ... to jest właśnie nasza dziedziczna narodowa głupota ...
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Czw 13 Paź, 2005   

Witam

Panowie „Prawie Emeryt” i „dir” dziwne rzeczy Panowie piszą.

Naprawdę uważa Pan „Prawie Emeryt” że można dokonać prostego podziału że jak ktoś czyta np.: Gazetę Wyborczą to ktoś inteligentny i światły a jak Super Express to głupol i prostak, jak ktoś czyta Wprost tzn że z centrum i prawicy a Politykę to z lewicy itd.
Ja bym był bardzo ostrożny w wyciąganiu takich wniosków.
Waga problemów poruszanych w różnych gazetach jest różna dla różnych osób. Ale czy dla np. osoby której lekarze zaszyli narzędzie chirurgiczne w brzuchu i teraz domaga się odszkodowania ważna jest trafna analiza sytuacji politycznej w płd. Pernambuco prezentowanej w GW czy jej opisana w np. Fakcie a dzięki czemu zyskuje zainteresowanie opinii publicznej i bardzo często pomoc. Czy ta osoba która zwróciła się do brukowca o pomoc i Ci co jej pomogli to niewykształceni kretyni (bo czytają )?
A tak na marginesie, jak się nie mylę to o fakcie iż żony poległych żołnierzy w Iraku nie mogą dostać rent po mężach informował zdaje się SE i to chyba po jego interwencji zostały zmienione przepisy.
Cytat:
dir
Prawda jest taka, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju prasę czytamy, jakiego rodzaju programy TV oglądamy ... to z każdej, z tych stron, jesteśmy sterowani.

Żartuje Pan w dobie Internetu wolnych mediów mnogości kanałów informacyjnych zarówno polskich jak i zagranicznych(polecam TVN24, CNN, BBC, FOX News) czuje się Pan sterowany? Zabawne!
Za komuny Pan się nie czuł była Trybuna Ludu i było wszystko jasne.
Cytat:
dir
Proszę sobie wreszcie uświadomić, skąd my sami posiadamy wiedzę odnoszącą się do życia naszego kraju ? Czyż nie z prasy ? czyż nie z TV,

Odkrycie na miarę Nobla. Ma Pan inne propozycje skąd mogę czerpać informacje odnośnie wydarzeń w kraju i za granicą.
Cytat:
dir
Przepraszam za powyższą dygresję ... natomiast co do ... nagłych przyjaźni pana Polko ... no cóż ... to jest właśnie nasza dziedziczna narodowa głupota ...

Panie już nie róbmy z siebie Polaków gorszych niż jesteśmy, bo te wieczne biadolenie o niby narodowych wadach.... to jest dziedziczną głupotą i nic więcej. To normalka że Ci co odnoszą sukces są magnesem dla innych i tak jest na całym świecie.

Dla mnie tylko fajne jest to że płk. Polko mówi o tym bez ogródek. Fajny gość z tego Polko.

Pozdrawiam
Earpman
 
 
Roztropek
6



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 1093
Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

Głos w sprawie artykułu.

Nie uwierzę jak nie zobaczę efektów dokładnego, najlepiej komisyjnego sprawdzenia:
· nagłych karier wojskowych;
· zaliczania w przelocie praktyk na wysokich stanowiskach dowódczych;
· przyśpieszonych awansów wbrew jakimkolwiek zasadom i przepisom;
i wielu podobnych przekrętów, od których roi się na nfow.

Od mówienia o tym jak zachowują się ci, którym coś tam pali się pod stopami do konkretnych działań, aby to coś spaliło się do końca jeszcze bardzo daleka droga.
Nie zdarzyło się w okresie powojennym aby komuś anulowano awans z powodu nie spełnienia warunków do jego otrzymania. Jeśli coś tu drgnie, to będzie znaczyło, że idzie nowe.
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

Roztropek napisał/a:
Głos w sprawie artykułu.

Nie uwierzę jak nie zobaczę efektów dokładnego, najlepiej komisyjnego sprawdzenia:
· nagłych karier wojskowych;
· zaliczania w przelocie praktyk na wysokich stanowiskach dowódczych;
· przyśpieszonych awansów wbrew jakimkolwiek zasadom i przepisom;
i wielu podobnych przekrętów, od których roi się na nfow.

Od mówienia o tym jak zachowują się ci, którym coś tam pali się pod stopami do konkretnych działań, aby to coś spaliło się do końca jeszcze bardzo daleka droga.
Nie zdarzyło się w okresie powojennym aby komuś anulowano awans z powodu nie spełnienia warunków do jego otrzymania. Jeśli coś tu drgnie, to będzie znaczyło, że idzie nowe.


Panie Roztropek nie rozumiem twojego stwierdzenia?
,,przyśpieszonych awansów wbrew jakimkolwiek zasadom i przepisom;i wielu podobnych przekrętów, od których roi się na nfow.'' :???:
A to proszę mi odpowiedzieć jakie to przekręty zostały zrobione na forum?
Totalne bezmyślne paplanie przemawia w tej chwili z twojej strony :x
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group