Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pisze prace na temat public relation w wojsku
Opublikował Wiadomość
Agnieszka
Gość
Wysłany: Sro 04 Sie, 2004   Pisze prace na temat public relation w wojsku

Pisze obecnie, a raczej przymierzam sie do pisania pracy magisterskiej na tamat Public Relation w Wojsku Polskim i obecnie namietnie zbieram wszelkie informacje na ten temat, wiec jesli ktos bylby mi w stanie pomoc to piszcie na agnieszka.lichtanska@poczta.fm
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Sro 04 Sie, 2004   

Fajnie :!: -ale jeśli potrzebujesz pomocy to powiedz co cię konkretnie interesuje.Public Relation to bardzo szerokie pojęcie ,a po za tym nie wszyscy wiedzą czym to się je :!:
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
Gość

Wysłany: Czw 05 Sie, 2004   

GRYZLI napisał/a:
Fajnie :!: -ale jeśli potrzebujesz pomocy to powiedz co cię konkretnie interesuje.Public Relation to bardzo szerokie pojęcie ,a po za tym nie wszyscy wiedzą czym to się je :!:

Ponizej plan mojej pracy:


PUBLIC RELATION W WOJSKU POLSKIM





1. Rola oficera prasowego.

2. Narzędzia Istota i zadania PR.

3. Potrzeba PR w wojsku.

4. Grupy docelowe w budowie PR.

5. PR w wojsku.

5.1 Radio, telewizja, prasa.

5.2 Społeczność lokalna.

5.3 Organizacje paramilitarne ( ZHP, Strzelec )

5.4 Społeczność wojskowa ( kombatanci i emeryci wojskowi, rodziny wojskowych )

5.5 Imprezy oficjalne tzw. Oficjalki ( uroczystości okolicznościowe, obchody rocznicowe, przysięgi wojskowe, pożegnania do rezerwy )

5.6 Pijar codzienny – informowanie wewnętrzne.

Internet – strony www.
Dzieki za zainteresowanie, pozdrawiam
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Czw 05 Sie, 2004   

to mże zaczniesz od strony MON
http://www.wp.mil.pl/start.php?page=1011801000

http://www.wp.mil.pl/
 
 
arcady25
Gość
Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

Proponuję abyś podjęła się pracy badawczej i wykonała kilka badań w różnych JW. W ten sposób można wyciągnąć konkretne wnioski po dokładnym przeanalizowaniu narzędzia badawczego, które byś użyła. Wtedy jesteś przekonana w 100%, że jest to Twoja praca magisterska. Uważam, że praca mgr powinna być napisana przez Ciebie a nie forumowiczów. :x
 
 
Szelest 
2



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Rejon WBE Szczecin
Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

Arcady a ja proponuję żebyś, zamiast wklepywać nie zawsze trafne uwagi , siadł i wreszcie napisał te konspekty o które nie tak dawno prosiłeś na tym Forum. Wiesz jaka to satysfakcja podpisać się pod dobrze opracowanym konspektem i jak poszerza się wiedzę szukając materiałów do niego. Agnieszka nie prosiła nikogo o wykonanie za nią pracy(w przeciwieństwie do Ciebie) a jedynie szukała namiarów na żródła skąd mogłaby czerpać potrzebną jej wiedzę.
_________________
Jestem ex-jaruzelitą bosym i wałęsaczem poligonowym, później skwaszonym emerytem, i następnie kaczym ... nie fanem, obecnie średnio zachwycony panującym ko(r)moranem.
 
 
Derwisz
Gość
Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

Z ust mi to wyjąłeś.
Pozdro.
 
 
arcady25
Gość
Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

Konspekty to nie to co praca magisterska :!:
 
 
Szelest 
2



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Rejon WBE Szczecin
Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

No tak. Przyjmując Twój tok rozumowania, to kradzież 10 zł to nie to samo co kradzież np. 10 000. Więc 10zł można. Mało tego taka mala kradzież upoważnia nawet do rzucania kamieniami w "większego" kolegę z okrzykiem " ty złodzieju". Oczywiście nie traktuj arcady tego jako "wycieczki osobiste" ale jako dyskusję o trafności powiedzenia o widzeniu źdżbła i belki w oku. (Chyba je znasz)
_________________
Jestem ex-jaruzelitą bosym i wałęsaczem poligonowym, później skwaszonym emerytem, i następnie kaczym ... nie fanem, obecnie średnio zachwycony panującym ko(r)moranem.
 
 
grzesiu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2004   

Słuchajcie.
Napisanie pracy magisterskiej, na temat, który nigdy i przez nikogo wcześniej nie był za bardzo ruszany, nie jest proste. Sam osobiście jakichś 5-6 lat temu się z tym spotkałem, a w zasadzie zostałem przez mojego promotora, wepchnięty. To dosyc trudny i żmudny kawałek pracy... zwłaszcza jak praktycznie nie ma do tego literatury. Tematem Pracy była " Systematyka kolekcji". Stawiam 5 l wódy, jak ktoś to rozgryzie o co chodzi !! pod warunkiem, że znajdzie mi z 3-4 pozycje w literaturze, które będą w stanie coś na ten temat powiedzieć. Ba, dowiozę tą wódeczkę osobiście w każdy zakątek RP, na własny koszt, a dla siebie kupię jeszcze literka, żeby o tym podyskutować...... :)
Dla ułatwienia dodam, że pisałem pracę na UAM w Poznaniu w Katedrze kryminalistyki u prof. OWOCA......
 
 
wodnik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sie, 2004   

Akademia Obrony Narodowej Wydział Humanistyczny - to jest źródło którego poszukujesz.
 
 
MAJOR
Gość
Wysłany: Nie 15 Sie, 2004   odpowiedz dla agnieszki

Agnieszko skontaktuj sie z majorem KRYSZKIEM, ktory jest fachowcem w twoim temacie na AKADEMII OBRONY NARODOWEJ, niestety nie mam jego numeru telefonu.W/w Pan pracuje na wydziale wojsk ladowych, wczesniej byl rzecznikiem prasowym Komendanta AON.Pozdrawiam MAREK PROMOCJA AON 2003 r.
 
 
żonka
Gość
Wysłany: Nie 15 Sie, 2004   

nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się, że tego typu tematy widziałam kiedyś w Przeglądzie Wojsk Lądowych, tutajw dziale publicystyka mozna pobierać aktualne i archiwalne numery. Ponadto, myslę, że gdyby przejrzec zbiory biliotek w jednostkach, też coś mozna by było znaleźć..ostatecznie jest to temat, ostatnio, coraz częściej wałkowany (modny) więc z pewnością jakieś periodyki na ten temat są dostępne. Wskazane także by było uzyskać dostęp do bibliotek uczelni wojskowych ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group