Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sanatorium po misji
Opublikował Wiadomość
piterk
[Usunięty]

  Wysłany: Pią 24 Mar, 2006   Krynica Zdrój - oszukany

Wróciłem z Krynicy Zdrój - gdyby nie warunki na narty funta kłaków to nie warte. Zakwaterownia i wyżywienie - wczesny Gierek albo Gomółka. Zabiegi to żart. Jak ktoś jest ciekaw to opiszę tę farsę - szkoda rozpisywać się.

Piotr


Proszę, nie używaj ani duzej czcionki, ani również koloru czerwonego.
bond
 
 
Marek ZWIEFKA
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Ja wróciełm z Libanu w ubiegłym roku, teraz 31 maja odchodzę na emeryturę, czy mogę skorzystać również z pobytu w sanatorium po zwolnieniu ze służby? Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Dzięki
 
 
Munia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Na wyjazd do sanatorium po misji masz 6 miesięcy po powrocie do kraju.
 
 
Marek ZWIEFKA
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Czy jest to gdzieś prawnie uregulowane, bo nigdzie nie doczytałem?
 
 
Syki
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Witam wszystkich,
jestem obecnie na VI zmianie w Iraku i po powrocie planuje udac sie do sanatorium (zapewne bedzie to Ladek Zdroj). Mam pytanie do wszystkich, ktorzy maja za soba pobyt w tym sanatorium. Czy istnieje mozliwosc wyjazdu z pieskiem? Wiem, ze na terenie sanatorium nie mozna miec pupila, ale slyszalem takze o opcji zamieszkania w ktoryms z okolicznych pensjonatow na tych samych warunkach, co w osrodku. Wtedy zalezy to podobno juz tylko od wlasciciela... Czy to prawda? Ma ktos moze jakies namiary na tego rodzaju miejsca? Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich misjonarzy.
 
 
Julek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   

Munia napisał/a:
Na wyjazd do sanatorium po misji masz 6 miesięcy po powrocie do kraju.

Nic takiego nie znalazłem. Możesz podać źródło? Skąd 6 miesięcy?
 
 
jacho
4



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 185
Wysłany: Czw 27 Lip, 2006   

do Syki!!!
Witaj kolego!!
ja bylem teraz w Ladu zdroju. mieszkałem na kw. prywatnej i to raczej nie przeszkadza czy jestes z psem czy kotem. Jesli jedziesz z rodzinka to idziesz na kw. prywatna ,a z tego co wiem to wsyzscy po misjach kierowani sa na kw. prywatne. Co do mieszkania waruneczki ok. pokój z łazienka i ładnym widokiem. Co do jedzenia ja bralem 1/ 1,5 porcji dla żony i córki i nie ma potrzeby brania wicej jak pół porci dla dziecka bo porcjae są duże i wystarcza. dla ciebie jesli zrezygnuje twoja rodzina z kolacji oczywiscie przy obiedzie bedzie dostarczony suchy prowiant pod warunkiem ze sie bedziesz dopominal. Bo jak to bywa w takim sanatorium jak sie nie upomnisz o cos to nie dostaniesz. Zabiegi nawet fajne w zaleznosci na co sie uskarzasz takie bedą zabiegi. No i niestety najgorsza czesc pobytu tam to drogi - strasznie dziadowskie wrecz dziura dziure goni - uwaga na zawiezszenie samochodu i centy gdzie za kazdy wstep licza bardzo dziwnie bo dorosly 10 dziecko 8 zł lub 12 do 10. w czechach np w skanym miescie liczą dorosly 50 koron dziecko do 16 roku zycia 20 no ale to jest dolny slask wiec nie ma sie czemu dziwic. Ogólnie polecam warto pojechać żeby sobie odpocząć. Jest co pozwiedzac bo jedn tydzien mialem zabiegi do poludnia na nastepny po południu. Snadanie o 9 , obiad o 14 kolacja - chyba 18. parking dla samochodu moze byc na terenie osrodka i wtedy sie placi nie wiem chyba 6 zł/ doba jesli na kw. prawatnej to najczesciej za darmo. To chyba wszystko pozdrawiam i polecam pobyt. :viktoria:
 
 
Edi 
5
Emeryt_Rencista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 427
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

Wróciłem niedawno z Krynicy; zdecydowanie nie polecam.
Irakijczycy traktowani są jak zło konieczne.
Szkoda gadać.
_________________
Podstawą służby wojskowej jest nie dać sobie postawić zadania, głupiego zadania.
 
 
sky7
1



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 16
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   

Witam !!!!!
Właśnie skończył mi się urlop podczas którego spędziłem 14 dni w Lądku Zdroju i muszę stwierdzić że nie był to czas zmarnowany. Mieszkaliśmy na prywatnej kwaterze z osobnym wejściem, węzłem sanitarnym oraz kuchnią. Oczywiście żona oraz syn za pobyt musieli płacić około 30 zł za osobo/dobę plus koszty wyżywienia co w sumie za okres 14 dni wyniosło około 900 zł. Jeżeli chodzi o zabiegi to w pierwszym dniu przyjazdu do uzdrowiska jest wizyta u lekarza który określa gdzie i kiedy będziemy chodzić oczywiście niezapominajcie o rodzinie!!!!!!! :D Jedna tylko uwaga: faktycznie drogi są kiepskie szczególnie za Kłodzkiem!!!!!!! Tych którzy planują wyjazd do uzdrwiska i nie wiedzą gdzie a lubią jeździć na nartach to polecam tylko Lądek Zdrój. Warunki są idealne!!!!!! (Stronie Śląskie, Czarna Góra!!!!!)
Pozdrawiam!!!!!!! :gent:
 
 
 
kojot125
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Paź, 2006   

do sky7
to ty na urlopie byłeś w sanatorium?

Jeszcze do Munia
twój zawod to chypa plotkara, takie pierdoły to se opowiadaj w warzywniaku a nie na forum wprowadzasz ludzi w bład
Pozdrawiam!!
 
 
sindbad1 
4



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 175
Skąd: WL
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Mam pytanko do szanownych forumowiczów czy jadąc do sanatorium mieliście zwrócone pieniążki za przejazd . cz jest jakaś podstawa prawna regulująca
w/w sytuację.

Moja finansówka nie chce mi zwrócic pieniążków za przejazd do sanatorium pomimo ze miałem wystawione skierowanie ( rozkaz wyjazdu ) tłumacząc że nie ma takiego rozporządzenia które by to regulowalo . Zwrot moglby tylko nastąpić w przypadku gdybym korzystal z programu " tanie wczasy" to jakaś niedorzeczność .
 
 
Edi 
5
Emeryt_Rencista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 427
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 29 Paź, 2006   

Mi zwrócono bez szemrania, zero problemu.
Oddałem delegację i kasa na konto wpłynęła.
_________________
Podstawą służby wojskowej jest nie dać sobie postawić zadania, głupiego zadania.
 
 
marcin0317
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Paź, 2006   Re: sanatorium po misji

maku. napisał/a:
Witam szanownych kolegów. Czy znajdzie sie ktos kto był w sanatorium w Lądku? Niby jestem zdecydowany na Krynicę , ale jest jeszcze czas więc może Lądek? :cool:
pozdrawiam
bylem w ladku i jestt ok.

[ Dodano: Wto 31 Paź, 2006 ]
bylem w ladku i jest ok.
 
 
linka 
1
linka


Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: Wto 31 Paź, 2006   Re: Nalezy sie pobyt w sanatorium i dni wolne za misje...

[quotelinka w chwili obecnej juz nieprzysluguje urlop w ramach wypoczynku w sanatorium wypoczywasz wramach swojego urlopu. ponadtood 23 09 06 misiinarze zostali pozbawieni dni za prace w soboty i niedziele.Ajeśli chodzi o sanatorium to polecam Krynicę Gorską.POZDRAWIAM aktualnie na misji w RD KONGO="mat33"]...jako odrebne wolne od pracy[/quote]
 
 
Edi 
5
Emeryt_Rencista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 427
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 31 Paź, 2006   

Zdecydowanie odradzam Krynicę, więcej szczegółów na priw.
_________________
Podstawą służby wojskowej jest nie dać sobie postawić zadania, głupiego zadania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group