Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo i Sprawiedliwość... retrospekcja
Opublikował Wiadomość
ZXR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   Prawo i Sprawiedliwość... retrospekcja

http://wiadomosci.onet.pl...21,0,forum.html

Prawo i Sprawiedliwość...
Marzec 2005 rok / antena RMF FM
RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest
sprzeczne z ideałami PIS.

RMF FM : Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński : Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego
polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.

:lanie:
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

No i co z tego? Taka sytuacja była w marcu, nie w październiku. Politycy do perfekcji opanowali korzystanie z porzekadła, że tylko krowa nie zmienia poglądów. A na zarzut, że co innego mówili a co innego robią powiedzą, że sytuacja się zmieniłą i teraz już można robić to, co jeszcze niedawno w pale się nie mieściło. A to Polska właśnie... Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
ogon123 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 806
Skąd: 100
Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

Cóż, jak mówi jedno z mądrych wojskowych porzekadeł:
częsta zmiana decyzji świadczy o elestyczności dowodzenia :)
ja uważam że raczej świadczy o niekompetencji dowódcy !!

Prawda jest taka że polityk mówi w danej chwili to co publika czy media chcą usłyszeć i to co w danej chwili przyniesie mu kilka głosów poparcia.

Przypomina mi się w tym anegdota jak całkiem nie tak dawno na zajęciach profesor politologii zacnego uniwersytetu zapytał swoich studnetów jaki ma być polityk? Studenci wymieniają między innymi takie przmiotniki jak mądry, skuteczny, sprawiedliwy, prawdomówny na co profesor zaczął się tarzać ze śmiechu i stwierdził krótko polityk musi być dobrym kłamcą i tyle.
Daje to dużo do myślenia, niestety.
_________________
Jak mój szef wpada do pokoju to zawsze się pyta: co nudzicie się ??? i zaraz wynajduje jakąś robotę
Ogon Ogoniasty
 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

Zaraz po wyborach an miejscu plakatu wyborczego pojawił się tekst (jakiegoś Anarchisty):

Cytat:
Gdyby wybory mogły cos zmienić, byłby zakazane!


:viktoria:
 
 
ZXR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

Do tego, że politycy kłamią - w większym lub mniejszym stopniu - już przywykliśmy. Ale jak kandydat na najwyższy urząd stale powtarza: nowa RP, prawda, honor, moralność, a potem w najbardziej spektakularny z możliwych sposobów to olewa, to do tego jeszcze się nie przyzwyczaiłem.
No, ale w IVRP pewnie będę musiał. ;)
 
 
ogon123 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 806
Skąd: 100
Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

Czarno to wszystko widzę, ale może z czasem się do tego przyzwyczaję. Zastanawiam się czy w innych krajach jest podobnie.
_________________
Jak mój szef wpada do pokoju to zawsze się pyta: co nudzicie się ??? i zaraz wynajduje jakąś robotę
Ogon Ogoniasty
 
 
Brodeur 
5



Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 373
Skąd: z Wielkopolski
Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   

to jest paranoja. partia ktora glosi ze nastana czasy prawa i sprawiedliwosci w Polsce popiera kryminaliste(tak mozna nazwac pana L., w koncy ma pare wyrokow sadowych). nie wiem jak dla was ale dla mnie parta ta traci wiarygodnosc. to tak samo jak by strazakowi przyjemnosc sprawialo podkladanie ognia
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group