Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Roballo
Sob 04 Mar, 2006
Wojskowi i ich rodziny a medycy wojskowi

Ufasz wojskowej słuzbie zdrowia?
Ufam
31%
 31%  [ 13 ]
Nie ufam
19%
 19%  [ 8 ]
Uważam, że wojskowi lekarze nie mogą / nie mają prawa kierować swych pacjentów/pacjentek do prywatnych gabinetów
9%
 9%  [ 4 ]
Uważam, że lekarze wojskowi nie mają ani powołania wojskowego ani lekarskiego
12%
 12%  [ 5 ]
Uważam, że lekarze wojskowi nie mają powołania wojskowego
17%
 17%  [ 7 ]
Uważam, że lekarze wojskowi nie mają powołania lekarskiego
0%
 0%  [ 0 ]
Uważam, że lekarze wojskowi to żli specjaliści
0%
 0%  [ 0 ]
Nie mam zdania / Nie chcę mieć zdania
9%
 9%  [ 4 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 41

Opublikował Wiadomość
Tom35
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2005   

quest71 napisał/a:
Tyle, że w izbach chorych tych "którzy nie przynoszą chwały" jest baaaardzo dużo. Powiedziałbym, że większość.


Zastanów się czy Ty przynosisz chwałę. Lata wtłaczania w mózgi, że lekarz i nauczyciel, to wróg klasy pracującej daje efekty i co jakiś czas wychodzą takie "kwiatki".

Rozumiem, że ktoś przez nieznajomość realiów może napisać w dużej części bezsensowny post (jak pierwszy w tym topiku), ale ta ankieta to już chamstwo i mam nadzieję, że długo się tu nie ostanie. Jeśli jednak się ostanie, to może zaserwujemy sobie rózne dziwne ankiety typu "czy żołnierze zawodowi w JW pracują/piją/graja na komputerach/wynoszą sprzęt służbowy? (niepotrzebne skreślić)"
:gent:
 
 
zmeszek40 
5



Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2004
Posty: 362
Skąd: olsztyn->wawa
Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

...vanitas vanitatum et omia vanitas....
kolejna jałowa dyskusja nad świętej pamięci wojskową służbą zdrowia....
chce wam się jeszcze koledzy na ten temat dyskutować?? czy lekarz dyskutuje z celowniczym KMu nad zasadami jego użycia w walce?

PACE, PACE, PACE!!!!!!

choć nie ukrywam, że przykre jest że w garstce już ziaren znajdują się plewy...

A do autora ankiety: polecam znaleźć w internecie zasady formułowania ankiet, gdyż stworzona przez Ciebie takim warunkom nie odpowiada i nijak nie może być miarodajna.

pzdr
_________________
"When I die bury me upside down, so the world could kiss my ass"
 
 
 
ZED
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

I znowu wraca stary temat o lekarzach wojskowych, którzy są tacy i śmacy.
Ale trzeba zadać sobie pytanie podstawowe: czy wśród księży, szewców, żołnierzy zawodowych, policjantów, sędziów, ekspedientek w sklepach itd. itd. itd. są same ideały??? A przecież te grupy zawodowe, i inne nie wymienione, to po prostu przekrój całego polskiego społeczeństwa. Więc zanim zaczniemy rzucać błotem w innych zastanówmy się czy sami jesteśmy wobec innych ok, niezależnie od wykonywanego zawodu.
Ponadto odnoszę wrażenie, że większość żołnierzy zawodowych mających pretensje do lekarzy wojskowych zmienia do nich swój stosunek gdy potrzebują zwolnienie L4, zwolnienie z wf przed egzaminem lub chcą załatwić coś innego.

Najpierw trąbi się o nieuczciwości lekarzy a potem bezczelnie namawia się ich do poświadczania nieprawdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wcześniej pisali moi przedmówcy, wszyscy pacjenci mają możliwość wyboru lekarza. Im większa miejscowość tym wybór jest większy.

Leczenie bezpłodności to nie tylko badanie nasienia ale również inne , koszmarnie drogie procedury, które nie są niestety refundowane przez Państwo Polskie i nie jest to wina lekarzy. Dzięki takiemu a nie innemu systemowi pewne sprawy można po prostu załatwić szybciej prywatnie.

Wśród wypowiadających się zauważyłem starych znajomych, którzy pomimo rzeczowej argumentacji na innych forach tematycznych znów zaczynają rzucać błotem w lekarzy wojskowych. Z tego płynie prosty wniosek, że jeśli ktoś się do kogoś uprzedzi to żadna argumentacja nie pomoże. Tym Panom dziękujemy bo nic nowego do rozmowy nie wnoszą.

Dziękuję za kilka pozytywnych słow od niektórych forumowiczów, którzy potrafią dostrzec dobre strony lekarzy wojskowych.

Pozdrawiam
 
 
medchemik
2



Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 55
Skąd: Świecie
Wysłany: Czw 17 Lis, 2005   

Wypowiedź autora tematu jest na poziomie muchomora sromotnikowego niby ładny grzyb a truje krew. Czytajmy czasopisma dla kobiet i uczmy się medycyny. Za kilka lat zostaną Pacjenci ci mniej i Ci bardziej awanturniczy. Z mniejszymi i większymi pretensjami. Żona jest w stanie wydać min 50 zł na fryzurę, 5zł za każdy paznokieć, kolejne grosiki na solarium, ciuszki itd ale pomoc takiego byle kogoś jak lekarz ma być darmowa i najlepiej natychmiastowa. Przyznaję, wychowywałem się w czasach realnego socjalizmu, gdzie szlagierem był gag P. Jana Kobuszewskiego. Ale wciąż zadziwia mnie program "Usterka". Gdzie "fachowiec" robi wszystko, żeby nie naprawić i uzyskać jak najwyższy apanaż. Przyjaciele SZANUJCIE LEKARZA SWEGO BO MOŻECIE MIEĆ ŻADNEGO (ukraińskiego, białoruskiego - też się rymuje). Samochód rzecz nabyta a ile trzeba wyłożyć by go naprawić, by go przejrzeć, by zadbać o jego dobrostan. Polskiego Państwa nie stać na darmową służbę zdrowia. TO JEST FIKCJA. Pytanie: Skąd się biorą długi szpitali? Lekarze za dużo zarabiają? Niech odpowiedzi udzielą sobie same "światłe umysły"

Aż mi się nie chce z tobą gadać :aniol1:
 
 
 
mol
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lis, 2005   

List który wywołał cały temat jest żenujacy i świadczy przede wszystkim o jego autorze.Chciałbym napisać więcej ale szkoda słów bo niektórzy i tak nie potrafia zrozumieć podstawowych spraw.
 
 
ZED
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lis, 2005   

Proponuję ankietę pt.:

KTO UFA SWOJEMU DOWóDCY I UWAżA GO ZA FAJNEGO GOśCIA?

albo

KTO UWAżA, żE WśRóD KADRY ZAWODOWEJ Są SAMI UCZCIWI LUDZIE?


albo konkurs pod tytułem "TWÓJ SZCZęśLIWY NUMEREK":

PODAJ CYFRę ODPOWIADAJąCą NAJWIęKSZEJ łAPóWCE JAKą PRZYJął KIEDYKOLWIEK OFICER ORGANIZUJąC PRZETARG W KRAJU LUB POZA GRANICAMI?

lub ankietę pod tytulem:

"MóJ DOWóDCA ROBI Z JEDNOSTKI PRYWATNY FOLWARK - TAK CZY NIE"
 
 
Tom35
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lis, 2005   

Panowie, odpuśćmy już ten temat. Tak miło spadał w odmęty forumowe, a tu nagle znów na wierzchu.
:gent:
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005   

----------

W związku z tym, że lepiej zapobiegać niż leczyć (mówiąc krótko: aby nie dopuścić do niepotrzebnych kłótni) - temat zamykam.


Roballo

----------
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group