Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
owc
Opublikował Wiadomość
marnam
[Usunięty]

  Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   

Witam wszystkich serdecznie.Ludzie , a może by tak stworzyć związki zawodowe tylko pracowników OWC? Taki zlepek nigdy nie doprowadzi do jakichś znaczących zmian. :efendi2: na lepsze.Pozdrawiam z opolskiego
 
 
wolf1
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Mar, 2007   

Ja tez jestem za tym by byly zwiazki nasze z owc Bo naprawde z reszta PCW nam nie podrodze Ato dlatego ze my jestesmy formacja specjalistyczna jedno rodna itd. Pracujemy w swieta dzien i w nocy i nam nie podrodze np z informatykiem czy pracownikiem pomocniczym .
 
 
artuditu38 
4



Wiek: 55
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 203
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

Zawsze można coś takiego zrobić a wynik takiego działania okaże się po pewnym czasie.
 
 
mcaris
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

Witam z tymi związkaami to dobry pomysł a co myslicie na temat ostatniej podwyzki ? a jak wiadoomo to nie jest podw. tylko jednorazowy zasilek hahaa chyba tak mozna to nazwać . Ludzie dajcie spokuj unas jest taki przemiał ludzie przychodzą chwila spadają za taką kase u prywaciaza znajdą prace i oboiązkow mniej.


P.S. chciałem przeprosić za brak polskich znaków i czasami podw. literki z powodowane jest to uszkoodzeniem klawiatury a na nową niestety mnie niestac i to niejest żart jeszcze raz przepraszam szczeg. modów tej stronki
 
 
mcaris
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

Witam zapraszam wszystkich prac. cywilnych 24.04.2007 do Warszawy na manife może to jedyna droga do wywalczenia np.podwyżek ?
 
 
leonek73-73
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

I wypadało by cos zrobić z emerytami - byłymi majorami, kapitanami i chorążymi, którym wydaje się, że dalej służą w LWP.

Nie będzie nawoływania do niesnasek. Ostrzegam po raz pierwszy i ostatni
:kartka:


 
 
owca 
3



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 139
Skąd: stąd
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

leonek73-73,nie ma co uogólniać, mam styczność z kilkunastoma byłymi żołnierzami i żołnierzami czynnymi i naprawdę są ludzie, z którymi można porozmawiać i mam nadzieje, że tacy właśnie tutaj są na forum.mcaris, żeby to było blizej z chęcią bym przyjechał :(
_________________
Forum owc: www.owc.com.pl
 
 
mcaris
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Kwi, 2007   

Owca a z kont jesteś? Ja moge powiedzieć ze z warszawy i pracuje jak my to nazywamy w "paszczy lwa" czyli DSP (Dow. sił powietrznych) i tu mam styczność z różnymi ludźmi od porucznika do generała i minister obrony się trafi. Jedni nam współczują ze pracujemy za taką kasę a innych to nie obchodzi czyli są ludzie i ludziska pozdrawiam i Wesołych świąt
 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2007   

Przecież to nie żołnierze z którymi pracujecie płacą Wam za wykonywaną pracę. I bez względu na funkcję, stopień czy wykonywana pracę, ludzie dzielą się na mądrych i głupich :!: i to zależy od szczęścia z kim się pracuje.
 
 
artuditu38 
4



Wiek: 55
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 203
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2007   

24.04. jest protest PW w W-wie może by tak pare transparentów z logo OWC? Ode mnie będzie nas dwóch dobrze by było sie spotkać i wymienić uwagi?

[ Dodano: Pon 23 Kwi, 2007 ]
Czy ktos wie coś na temat likwidacji OWC w jednostkach?
 
 
dziorasix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Maj, 2007   

Jak u Was jest z nadgodzinami?
U nas ich nie ma komendant robi warianty skrajne i nie można sobie dorobić.
Pewnie ktoś dostaje za to kase?????????????
Tylko kto ??????
 
 
stworek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Maj, 2007   

Cytat:
Czy ktos wie coś na temat likwidacji OWC w jednostkach?


Chodzą takie słuchy, ale na terenach jednostek, które nie mają terenu tzw. ścisłego, gdzie takowy jest, nie ma się czego obawiać ;)
 
 
artuditu38 
4



Wiek: 55
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 203
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   

Ciekawe czym tłumaczy sie propozycje rozwiązywania owc ?
 
 
owca 
3



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 139
Skąd: stąd
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   

dziorasix napisał/a:
Jak u Was jest z nadgodzinami?
U nas ich nie ma komendant robi warianty skrajne i nie można sobie dorobić.
Pewnie ktoś dostaje za to kase?????????????
Tylko kto ??????
Tzn jakie warianty?,kto za to bierze kasę ?komendant ? ;)
_________________
Forum owc: www.owc.com.pl
 
 
artuditu38 
4



Wiek: 55
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 203
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007   

Czy ktoś orienyuje się ile kosztuje jeden pracownik owc na dobe?Ponoć w Brzegu Impel wygrał przetarg na ochrone Biuro Przepustek i 2 posterunki oddalone.7 osób na dobe.Ciekawe czy są mniej kosztowni od owc?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group