Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
coraz cieplej
Opublikował Wiadomość
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2004   coraz cieplej

OJ, goraco sie robi :-o
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2004   

... napisalem to dwa dni temu.... od tego czasu juz 3 naszych pozegnalismy....
...pochylmy czola...
:papa:
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Nie 22 Sie, 2004   Dopiero wróciłem

Dopiero wróciłem 4.08.04r z Iraku,stacjonowałem w Limie.
Macie cholernego pecha na początku waszej misji,albo szuszwole juz się mocno zorganizowały.
Przykro mi z powodu zabitych naszych kolegów :cry:

Pozdrawiam !! Trzymajcie się :walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sie, 2004   

...mandat Stary, mandat misji :cenzura: . Od konca czerwca Irak jest suwerennym panstwem.... my tylko mozemy "pomagac"... :scared09:
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Pon 23 Sie, 2004   

Nie wiem czy kolega RaV przebywał w tym "pięknym"kraju :???: ,ale myślę że nie.Mandat misji jaki jest każdy wie,ale w tym co się tam dzieje już nie każdy jest zorientowany.Czy kolega wie na jakich pojazdach tam jeżdziliśmy(jeżdzimy),jak to nam nasz kraj zabezpieczył wykonywanie mandatu,dlaczego nigdzie głośno sie nie mówi o Honkerach obitych blachą z irackich BWP i innych transporterów,o Starach 266 z roku 1983 i ciut młodszych które już same ledwo jeżdżą a jeszcze trzeba na nie włożyć prawie dwie tony worków z piaskiem żeby można było wyjechać za baze.Jeszcze można dużo dać przykładów,ale nie widze potrzeby.Te tak reklamowane Skorpiony i Hieny to tak naprawdę nie wiele się różnią od zwykłych Tarpanów i Starów też nie mają opancerzonch boków i szyby z przodu i wiele ,wiele innych spraw.
Naszej trzeciej zmianie pozostaje tylko "głowa nisko"i dużo szczęścia oraz wiara w kolegę który osłania plecy .
Pozdrawiam.
:walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2004   

"Troszke" kurzu pustynnego strzepalem z mojego munduru a i przed mozdzierzami zdarzylo sie wiac :roll:
Wiem co masz na mysli, piszac o sprzecie..... Pozostaje miec nadzieje, ze ktos wyciagnie wlasciwe wnioski z ostatnich wydarzen...
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Wto 24 Sie, 2004   

A może ujawnisz w jakiej bazie stacjonujesz(stacjonowałeś)i w jakim charakterze wypełniałeś "obowiązki mandatowe".Ja jak już wcześniej napisałem byłem w Limie.Pewnie wiesz co to za baza i jakie zadania mieliśmy w związku z tym. Co do sprzętu to napewno czujesz to samo co ja,nasze "mądre głowy" wsadzić na niego i wysłać na patrol po Karbali.Wtedy może wreszcie ktoś by zrozumiał co czuje żołnierz widząc jak na takim samym patrolu inni są w czołgach i transporterach lub w najgorszym przypadku w opancerzonych Hamerach.
Chcę nadmienić że po Iraku zrobiłem ponad 25.000 km i to nie w charakterze kierowcy lub "mądrej głowy".
Pozdrawiam. :walka:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
RaV
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sie, 2004   

Jestem w Alfie. Wiecej...kiedy wroce.... sam wiesz dlaczego...
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Sro 25 Sie, 2004   

:D :walka: :D

Pozdrawiam.
_________________
www.irekmo.pl
 
 
zmeszek40 
5



Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2004
Posty: 362
Skąd: olsztyn->wawa
Wysłany: Pon 30 Sie, 2004   pocieszenie

"Mądre głowy" na nic sie tu zdadzą. Horyzonty ich pojmowania zamykają sie w czterech ścianach warszawskich gabinetów i w miejscu styku dupy z krzesłem.
Pozostaje wam tylko uważać na siebie...
Przykre.

Pozdro i trzymta się.
_________________
"When I die bury me upside down, so the world could kiss my ass"
 
 
 
jacho
Gość
Wysłany: Pon 30 Sie, 2004   

Cześć wszystkim !!
Ja juz jestem w kraju na szczescie wrocilem caly i zdrowy. Troche probl;emow bylo z powrotem , ale jest ok. No coz co do III zmiany - kolesie w wiekszosci zadufani w sobie. na nasza chec pomocy odpowiadali w wiekszosci tym ze oni lepiej wiedza - teraz sie msci niestety ale to tak jest. Nowi w Iraku rozumu nie zjedli i beda musieli sami wpasc na takie czy inne tematy zeby miec wszystko w pozadku. no ale nowi d-cy i nowe porzadki grodzenie i inne taki pierdoly w tych warunkach nie wiele zmienia ale zycze im powodzenia a d-cy batalionu dowodzenia w babilu - zeby mu nie braklo drutu kolczastewggo bo nie bedzie mial co robic!!!!!
Co do sprzetu to niestety nasi przelozeni w MON nie wiele sie tym zajmuja bo teraz trzeba dbac o wlasny stolek a nie cudzy. Wygadywanie na Prezydenta ze wyslal na smierc...... nie wiele zmienia teraz sa targi sprzetu w Kielcach i znowu bajeczki sie sprzedaje ze dobry nowy i nowoczesny sprzet idzie do Iraku a tsask na prawde to pulkownicy robia niezla kase na spolke z gerneralicja na niby nowym sprzecie w Iraku a prawda jest zupelnie inna. No ale jak sie wraca do kraju i wywozi szelki z oporzadzenia i kompy łozka skladane kamizelki i inne takie to nie ma czasu na myslenie o innych a te rzeczy wywozili nasi dzielni oficerowie ktorych tak bardzo chwalil gen Czerwinski cytuje "PANOWIE SZTABOWCY JESTESCIE BOHATERAMI, TO DZIEKI WAM......." NIE BEDE CYTOWAL TYCH BZDUR DALEJ BO SZKODA CZASU. Pozdrawiam i rzycze wszystkim powrotu do domu to jest najwazniejsze cze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group