Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczęście
Opublikował Wiadomość
marta
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Wrz, 2004   Szczęście

witajcie. Chciałam sie podzielić z wami moim szczęściem :) W październiku prawdopodobnie uda mi sie dostać do portu w Gdyni - Oksywiu. Można powiedzieć, że jestem szczęśliwa :P Wreszcie porobię więcej zdjęć okrętom ;) Trzymajcie kciuki żeby mi sie to udało :lol:

Pozdrawiam gorąco :evil:
 
 
igokow
Gość
Wysłany: Nie 17 Paź, 2004   xxx

To świetnie - tylko dlaczego tak późno? :P
     
     
    marta
    [Usunięty]

    Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

    igokow. niestety z pewnych przyczyn nie udało mi sie wyjechać !! A czy byłoby to późno, to nie wiem ... Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś sie tam zjawię, Może w maju. A może w czasie następnych "badań" ? Kto wie ... :)

    Pozdrawiam
     
     
    Bad0 
    2
    Na szczęsliwej emeryturze



    Dołączył: 17 Sty 2005
    Posty: 61
    Skąd: Gdynia
    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   

    marta napisał/a:
    igokow. niestety z pewnych przyczyn nie udało mi sie wyjechać !! A czy byłoby to późno, to nie wiem ... Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś sie tam zjawię, Może w maju. A może w czasie następnych "badań" ? Kto wie ... :)

    Pozdrawiam

    zapraszam częściej ,tylko co chcesz fotografować ??? Nasze okręty!!!!! szkoda kliszy te co przedstawiają jakąś wartość są niedostępne a wogóle to się rozpytaj czy pozwolą Ci robić zdjęcia . Powodzenia - Marynarz ale na lądzie :viktoria:
     
     
    marta
    [Usunięty]

    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   

    tak, te nasze polskie okręty. .. mi sie podobają : ] ... kiedyś zdjęcia robiłam, nikt mi nic nie powiedział... mam swoje znajomości ;) HeHe : ]
     
     
    Bad0 
    2
    Na szczęsliwej emeryturze



    Dołączył: 17 Sty 2005
    Posty: 61
    Skąd: Gdynia
    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   To super!!!!!

    To się chwali ,ze Ci się podobają a z tymi zakazami to żartowałem przecież my nie mamy czego ukrywać pozdrawiam miło baw się fajnie jak będziesz nad morzem tu jest pięknie .... :D
     
     
    marta
    [Usunięty]

    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   

    ja wiem, że nad morzem jest pięknie ;) ... tylko troche daleko, ale co tam ;)
    i wiem również, że nie ma czego ukrywać :viktoria:
     
     
    Prawie emeryt
    [Usunięty]

    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   Zdjęcia

    Bad0 napisał/a:
    Nasze okręty!!!!! szkoda kliszy te co przedstawiają jakąś wartość są niedostępne a wogóle to się rozpytaj czy pozwolą Ci robić zdjęcia . Powodzenia - Marynarz ale na lądzie
    Bad, parę okrętów wartościowych mamy... Które to są niby niedostępne? Pod jakim względem?
    Cytat:
    W październiku prawdopodobnie uda mi sie dostać do portu w Gdyni - Oksywiu. Można powiedzieć, że jestem szczęśliwa Wreszcie porobię więcej zdjęć okrętom
    Jakie okręty chcesz fotografować? I chyba tylko dla siebie. Powodzenia.
    Miałaś szczęście, że Cię nie zatrzymali za fotografowanie bez pozwolenia.
     
     
    marta
    [Usunięty]

    Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   

    może i miałam, ale pare osób mnie widziało i nie tylko mnie, i nic sie nie stało :] widać, jestem tam mile widziana ;) HeHe :]

    chcę fotografować dla siebie ... jest wtedy wspaniała pamiatka : )
     
     
    Bad0 
    2
    Na szczęsliwej emeryturze



    Dołączył: 17 Sty 2005
    Posty: 61
    Skąd: Gdynia
    Wysłany: Sro 26 Sty, 2005   Nasze okręty

    Bad, parę okrętów wartościowych mamy... Które to są niby niedostępne? Pod jakim względem?
    Szanowny emerycie ,mimo że nie bardzo jestem w temacie okrętó ,choć służę w MW to nie wydaję mi się , żebyśmy mieli jakieś wartościowe okręty, no może Pulaski i Kościuszko aczkolwiek nie wiem czy coś kto oddaje może być wartościwe. Poza tym o ile wiem są to jednostki oceaniczne ? Więc po jakąa cholerę nam na Bałtyku, chyba że mamy zapędy imperialne ...A z tymi zakazami to był po prostu żart :roll: Pozdrawiam miło i życzę ..jak to było, pełnej stopy wody pod kilem..chyba :gent:
     
     
    Prawie emeryt
    [Usunięty]

    Wysłany: Sro 26 Sty, 2005   Re: Nasze okręty

    Bad, oprócz OHP znalazłoby się kilka jeszcze okrętów. Nie tylko w Gdyni wszak flotę mamy, choć przyznam, że niedużą, ale zawsze... Żartu, przepraszam, nie pojąłem:(
    Dzięki za życzenia, które prawidłowo brzmią: Stopy wody pd kilem
    Pozdrawiam serdecznie :gent:
     
     
    Dyz.Biura Przepustek
    Gość
    Wysłany: Czw 27 Sty, 2005   

    Marto, jest jeszcze troche wojska w Warszawie. Po co jezdzic taki kawal nad morze? Idz do 10 WPS lub Pulku Ochrony, a chlopaki napewno tez Cie polubia! Ja osobiscie gnalem na 4 wiatry, dziewczynki chodzace za wojskiem.
     
     
    Prawie emeryt
    [Usunięty]

    Wysłany: Czw 27 Sty, 2005   A fe, nieładnie

    Markietanki pomyliły Ci się z porzadną dziewczyną. nieładnie
     
     
    Dyz. Biura Przeustek
    Gość
    Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

    A to przepraszam!
     
     
    marta
    [Usunięty]

    Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

    a wiesz czemu chce taki kawał jechać ?? bo ja bardzo lubię morze i nic na to nie poradzę :] a, że są tam okręty to już inna sprawa :D
     
     
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group