Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Opublikował Wiadomość
twój stary 
5


Pomógł: 4 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 392
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   Gry komputerowe

Jakie są wasze ulubione gry komputerowe ??
:???: :???: :???: :???:
_________________

 
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   

Oczywiście Operation Flashpoint i IŁ2 Sturmovik, Call of Duty też może być
 
 
ZXR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   

Chronologicznie, niektóre:
Cyber Empires
Panzer General 2 i reszta
FW 1939
West Front
TOAW
HOI2
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   

Mam za słabego kompa na jakies strategiczne najnowsze gierki dla tego uwielbiam pasjanse - teraz przy instalacji systemu niezainstalowałam :cry: , Kyodai Mahjongg i ogame :P www.ogame.pl uni 15



Pozdrawiam :D
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
Ostatnio zmieniony przez agnieszka Sob 05 Lis, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yala1 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 217
Skąd: Włodawa
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   

Moja sztandarowa to "ORIGINAL WAR"
Polecam! ;)
 
 
Raubritter 
4
nic ciekawego ....


Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 211
Skąd: Festung Breslau
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   

Silent Hunter III - jak macie mozliwośc to tylko po sieci
Medal of Honour + dodatki - uwaga jak wyżej
seria Close Combat (szczególnie częśc 2 i 3) niesamowita grywalnośc nawet po latach
Ogame - nie ważne które uni bo wciąga jak chodzenie po bagnie...
_________________
W życiu są tylko dwie rzeczy pewne: śmierć i podatki
 
 
Piotrek'89
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lis, 2005   

Mnie natomiast interesują gry różnych gatunków - typowe First Person Shootery takie jak QuakeWorld, Polska produkcja, którą bardzo sobie chwalę-Painkiller i Expansion Pack czyli Battle out of Hell, Quake 3 Arena, Unreal Tournament bądź inne strzelanki, lub bardziej ambitne FPP takie jak Counter Strike 1.6 albo Source, Americas Army, Wolfenstein: Enemy Territory. Uwielbiam też strategie - wymagające dobrego micro :) , ogólnej zręczności i umiejętności szybkiego i elastycznego myślenia czyli RTS (Real Time Strategy) tj. Warcraft III, oraz inne np. Empire Earth, Rise of Nations;
Generalnie lubię prawie każdy gatunek gier - nie pogardzę dobrą samochodówką, czy wciągającym i wartym uwagi RPG lub MMORPG (te drugie może się stać nałogiem wiec przestrzegam wszystkich ;) na szczescie ja fascynację głupimi MMO mam za sobą :efendi2: )

Oczywiście gram w Ogame w akademi Sojuszu Nfow i w Darkthrona (też gra się na www tylko inne klimaty)

ja również cierpię z powodu słabego komputera więc w nowe FPP i inne gry w najbliższym czasie sobie nie pogram, a szkoda bo ostatnio bardzo wiele interesujących tytułów wychodzi. Zresztą czasu też coraz mniej :)

P.S. nie uważam, że jestem dziecinny bo lubię sobie pograć w wolnym czasie, gdyż traktuje to jako hobby, jedno z moich wielu zainteresowań :lol: , w przyszłości też będe grał - jeśli bede mial czas, ale nawet jeśli nie to chyba kiedyś się zestarzeję i bede miał dużo wolnego czasu na emeryturce ;)
 
 
subkarabinek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lis, 2005   

silent serwice2 :viktoria:
i jagged alliance2 z rosyjskim modem do niej gdzie brat spolszczył mi go
też orginal war i cała seria counter strike , soldier of fortune 2 , jeszcze praetorians to jest to :mrgreen:
 
 
Endemitka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2005   

Wpadłam w nałóg Ogame.
Gram na 13uni,a ponieważ nie lubię ,gdy ktoś mną rządzi - założyłam własny sojusz. :zolnierz:

Pozdrawiam :cool:
 
 
HaKaT 
5
Sojusz Ogame 15 uni



Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 330
Skąd: Szczeciński ZmechoL
Wysłany: Wto 08 Lis, 2005   

taaaaaaa Ogame i oczywiscie jedyny sojusz NFoW na 15 uni a poza tym klasyka Age of Empires i tym podobne starutkie gry strategiczne.
 
 
 
Karabinek 
4



Wiek: 49
Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 195
Skąd: ...
Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

civilization II i civilization III , taa age fo empires 2 ( Hakat szukam jedynki :( ) no i wogóle wszelkie strategie o jedna jeszcze mi sie przypomniała
dark regin 2 super jest :viktoria:
_________________
Nie uciekaj w obliczu snajpera...umrzesz zmęczony...

 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13565
Skąd: ---
Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

Jako zwolennik rasowych RTS'ów dorzuciłbym jeszcze:

Dune2 i Diune2000
Starcraft i Starcraft Brood War
Tzar
Stronghold Crusader
oraz Knights and Merchants
:mrgreen:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
oskarm 
9



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 4774
Skąd: 3miasto
Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

W ciągu ostatnich 4-5 lat na dłużej zatrzymałem się tylko przy dwóch grach.

Pierwsza z nich to Operation Flashpoint (nie trzeba chyba nikomu jej opisywać).

Drugą, mniej znaną jest Combat Mission (a własciwie seria 3 gier). Są to strategie dotyczące II WŚ. Łączą ze sobą zalety RTS i tórówki (co minutę widajemy rozkazy i oglądamy przez minutę w czasie rzeczywistym ich realizację.
Jest to zdecydowanie najbardziej realistyczna ze strategii z tego okresu. Zawiera setki jednostek (samych Stugów III jest chyba 8 wersji). Są bardzo pieczołowicie oddane modele sprzetu (opancerzenia, przebijalności, posiadanai radia, wiezyczki obserwacyjnej, optyki itp.), organizacje jednostek (od plutonu do batalionu) według faktycznie funkcjonujących OoB z poszczególnych miesięcy wojny. Widok na pole walki jest 3D. Rozkazy wydaję się podobnie jak w serii Close Combat (tylko lista ich jest 2-3 razy bogatsza). Gra się głównie z żywym przeciwnikiem przez sieć (PBeM, TCP, LAN), grac z komp0em raczej nie radzę, bo wyrabia to złe nawyki, pierwsza konfrontacja z człowiekiem może sieskończyc totalna klenską :mrgreen: Grać można w rozmiarach od kompanii (tura 1-2 minuty) piechoty do brygady (tura może zająć nawet godzinę). Im większa gra tym bardziej docenia się realizm gry. Mapy od 240x240 do 4800x4800 metrów.

Combat Mission: Beyond Overlord (CMBO) (tą częsc można sobie odpuścić, stosunkowo mały realizm, piechota jest czymś w rodzaju terminatorow i KMy im nie groźne ;-) ) Europa zachodznia 44-45. Wydana w Polsce.

Combat Mission: Barrbarosa to Berlin (CMBB) (Od tej zaczyan się realizm, tutaj ckm potrafi zatrzymać natarcie całej kompanii, poprawiono model uszkodzeń czołgów). Front wschodni 41-45. Wydana w Polsce




Combat Mission: Afrika Korps (CMAK) (poprawiono model morale, tutaj wzięcie do nei woli plutonu przawie bez strat po ich stronie jest jak najbardziej możliwe, we wczesniejszych częściach zazwyczaj piechota broniła się do prawie ostatka). Kreta, Afryka Północna i Wschodnia, Włochy 41-45. Niedługo ma być wydana w Polsce.



Mi kolega cały zestaw przywiózł z Londynu za 5 funtów.

Storna producenta: http://www.battlefront.com/
Polska strona: http://www.cmhq.kom.pl/ Jeśli ktoś chciałby rozpocząć zabawę, to proponuje zajrzeć na forum na tej stronie.



Jak zmienę kompa to czekam na Point of Attack 2 i Steel Beast 2 :D
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2005   

American Mc Gee's Alice, Earth 2150 (wszystkie części), Earth 2160 (rozczarowała mnie trochę). :gent:
 
 
Ancien
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lis, 2005   

Witam :gent: Panowie polecam Comandos(wszystkie części).Naprawde zaj...ta giera!!!Może być jeszcze S.W.A.T 4 a szczególnie gra przez sieć :mrgreen:Słyszeliście może o grze Blitzkrieg II?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group