Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacja o zmianach w rządzie jest złamaniem regulaminu?
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Draken1970 napisał/a:
unikanie i tego typu traktowanie niektórych tematów sprowadzi tematykę forum do poziomu dyskusji o gaciach, jakości butów i tablicy ogłoszeń rozporządzeń MON

Nie zauważyłeś, że mamy troszkę szersze spectrum tematów :???:

Draken1970 napisał/a:
nikt mnie tu nie trzyma.

Zgodzę się z Tobą.

Reasumując, jeśli przyjęliśmy założenie, że nie politykujemy, bądź łaskaw dostosować się do tego
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Prawie emeryt napisał/a:

(...) Zgodzę się z Tobą. (...)
Właśnie dlatego (o czym wspomniałem wyżej), żeby uniknąć tego typu wypowiedzi (w związku z tą konkretną kwestią), które stały się bardzo popularne od pewnego czasu, ograniczyłem moją wypowiedź do poparcia lokoma oraz i, darowując sobie własne przemyślenia na ten temat.
Co do spektrum... moim zdaniem drastycznie się zawęża i omija tematy drażliwe na rzecz dość miałkich (z nielicznymi wyjątkami, które powoli mrą).
Nie zamierzam, jednak, ani prowadzić oceny, ani dyskusji na ten temat. Wyraziłem opinię i dość.
:gent:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Królik napisał/a:
(...) nikt nie może nam zarzucić, że jesteśmy w jakimś układzie, kogoś popieramy, innego chcemy utrącić, a w ogóle to jesteśmy sterowani. (...)
Nie mnie oceniać ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia w niektórych tematach i sposobie reakcji niektórych na moje posty w nich, mam mieszane uczucia. Od pewnego czasu...
:gent:
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Może lokom i Draken1970 się nie obrażą jeśli zaproponuję wysłanie tego tematu w otchłań. :gent: "A reszta jest milczeniem."
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Optowałbym raczej za zamknięciem, w miejsce otchłani. Ot tak - żeby ślad pozostał. :cool:

Jeszcze (na koniec, jak mniemam) słówko w nawiązaniu do poprzedniej wypowiedzi. Zachodzi subtelna różnica między tym, co "popiera wojsko", a tym, co "popierają żołnierze". Kto jej nie dostrzega, jest ślepcem. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z oficjalnym stanowiskiem, artykułowanym przez czynniki oficjalne, w drugim zaś (tak, jak w przypadku forum) z indywidualnymi zapatrywaniami na pewne zjawiska. Obu tych kwestii nie da się utożsamiać w każdym przypadku.

:gent:
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007   

A niektórzy będą z uporem rozpoczynać jałowe dywagacje, nie przyjmując prostej i zrozumiałej argumentacji Królika.
Zawężamy spektrum? Tak. Do tematów, które dotyczą naszej służby.I tego się będziemy trzymać.
NIKT, żadna partia, partyjka, koalicja czy opozycja nie będzie wykorzystywała NFoW do swoich małych celów. Nikt korzystając z anonimowości Forum nie będzie tu uprawiał propagandy takiej czy innej partii ani też takiej czy innej partii oczerniał.
I właśnie my - "władze" tego Forum będziemy chronić apolityczność. Osobiście zbyt podoba mi się sytuacja kiedy nikt w taki czy inny sposób nie narzuca żołnierzom w co lub w kogo (z naszej sceny politycznej) mają wierzyć. Powtarzamy - jest wiele miejsc w necie, które żyją właśnie takimi tematami. Dyskutujcie tam.
I coś do Drakena - "popiera wojsko czy żołnierze". Nie wiem czemu uważasz, że wyrażenie "popiera wojsko" ("popierany przez wojsko") ma dla Ciebie wydźwięk oficjalnych komunikatów. Nie utożsamiałbym tego ze zdaniem np. byłego GZP.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group